Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 482

  • 32 046
  • 739
# 615


През лято '2015 каптана беше в България за Дните на турското кино, спомням си и на Профи реакцията Joy, та щото от вчера го мисля каптана и потърсих негови снимки, случайно се натъкнах на това по БНТ 1
https://m.vbox7.com/play:b884679220, оттогава мина време, ама то не пречи да го погледна и сега Laughing

Марги, колко е интересно това. помня че с Профи се възмущавахме какъв гост е пристигнал на дните на турското кино и как никой не го е отразил никъде, а то цяло интервю имало Mr. Green Някъде бях си отбелязала линк към този филм но така и не го гледах, доколкото знам Гизем изпълнява песен в него. И тя ли се метна от скалите ooooh! ейй голям спорт са им това самоубийствата в турските игрални филми.
Откъм новини за Ча е суша, героите май са уморени от миналата седмица tooth
Виждам също така че по отношение на рейтинга, снощи късата клечка с онзи омайник султана са изтеглили зрителите на Кара Севда....
Виж целия пост
# 616
Хай. Simple Smile
Добре, че ми припомнихте, защото направо бях забравила, че Баръш е идвал в България.
Виж целия пост
# 617
Хай. Simple Smile
Добре, че ми припомнихте, защото направо бях забравила, че Баръш е идвал в България.

Наде, не знам дали сте го обсъждали, но навремето имаше голяма вероятност Ча да дойде в Пловдив за Бест модел свят. И замалко да се случи но накрая писаха че заради неотложни ангажименти на миналогодишния турски титуляр, на негово място ще пристигне подгласник... Пък какво чудо изпратиха на негово място.... с Ча бяха като от различни планети smile3555
Виж целия пост
# 618
Хай. Simple Smile
Добре, че ми припомнихте, защото направо бях забравила, че Баръш е идвал в България.

Наде, не знам дали сте го обсъждали, но навремето имаше голяма вероятност Ча да дойде в Пловдив за Бест модел свят. И замалко да се случи но накрая писаха че заради неотложни ангажименти на миналогодишния турски титуляр, на негово място ще пристигне подгласник... Пък какво чудо изпратиха на негово място.... с Ча бяха като от различни планети smile3555
Да Ивче, обсъждахме го и се надявахме, но уви.
Виж целия пост
# 619

Тук е още в началото на "Сарп" но определено е по-бузест от "Емир". Laughing
Няма много разлика, но сякаш преди фигурата му повече ми харесваше, а и по-широките му рамене "визуално обират" така да се каже Mr. Green по-широкия му ханш....
Иде лято, да видим дали по стар обичай като наближи края на сериала ще се втали Laughing
Виж целия пост
# 620
Цитат
други го тупат по шкембето, трети като Фема ще му шепнат ичерде беним, севийорум... Mr. Green, не мож траем Дуда, разкарай я и прочие.

 Mr. Green rotfImao rotfImbo rotfImbo

  
   

 МаргарелО   слагай убица на носа като СерКЪ    и карамъзЪ    и се фотни с мИлиционера   hahaha
 Утре е ден на майстора Ча дали ша вилнеят пак в бума

 Хубав ден  на всички  Hug
Виж целия пост
# 621
Нова от Ча https://www.instagram.com/cagatayulusoy/




И нещо старо Mr. Green



Късокрак с широки бутове  и трътлест си е, та каквото и да прави, в тая част голяма промяна не може да се случи Crazy
Виж целия пост
# 622
А, Фемии аз си можем без кармазъ и спирала за снимки hahaha, не ме мисли.
 
Помня че с Профи се възмущавахме какъв гост е пристигнал на дните на турското кино и как никой не го е отразил никъде, а то цяло интервю имало Mr. Green Някъде бях си отбелязала линк към този филм но така и не го гледах, доколкото знам Гизем изпълнява песен в него. И тя ли се метна от скалите ooooh! ейй голям спорт са им това самоубийствата в турските игрални филми.
Помня само реакцията на Профи в кафенетУ Joy, не знам защо ме е впечатлила Joy, като върнах малко назад видях и твоето „БрЯх”, придружено с Shocked  Shocked Shocked, но диспансерската е заключена, взех от другата ето това Laughing hahaha
Скрит текст:
ЗдравейтИИИИИИИИИИИИИИИИИ   55 55 55

Особено ми е драго да видя Мариетка  Hug, добре че ощИ я помня коя бешИ. Mr. Green

Начи ... ши ви начукам тиквочите  smile3515 Що никой не казва, че Каптана е бил тука?!!!  smile3512 Бива ли такова нещо? smile3516
Ама и тия смотани медии, няма това да ни покажат, ами постоянно ни занимават с 240-те разбойника! #Cussing out #2gunfire
http://www.btv.bg/gallery/seriali/zvezdi-ot-serialite/barash-kal … arija-snimki.html




Цитат
Точно на тази като Сарп ми харесва повече Heart Eyes
Виж целия пост
# 623
 МаргарелА  знай кво  да отговори можила и без  гримовИ  Joy Joy   и аз мога без карамазЪ   smile3534

  егаси   парцаляците    по магазините  .  Не можах си харесам нищо !





  Кой казва фразата в следващшя епизод . Не можеш да ме оставиш по средата на пътя .

   
Виж целия пост
# 624
Нови снимки от сета



А Илкнур много е отслабнала, в лице е друг човек, не прилича на себе си.

Виж целия пост
# 625
МаргарелА  знай кво  да отговори можила и без  гримовИ  Joy Joy   и аз мога без карамазЪ   smile3534  
bowuu bowuu
Мъжкарана ми е и Илкнур Blush, но пък така отслабнала и преобразена определено ми харесва повече от преди.
Рори, сега видях частта от поста ти, която сутринта съм пропуснала, разминахме се рано по коридорите на диспансера Laughing- интересно, на мнението на Феми си по въпроса с Дуда Laughing



Виж целия пост
# 626

Хазалка на снимката с потничето грее. Прави ми впечатление, че на последните снимки все е с приятелки без зетя. Да не би да се е отървала от него  newsm78.
Понякога гледам Моят живот и все се вглеждам в главната двойка, защото по времето по коетоо са снимали тези епизоди са били двойка в живота, но между тях го няма онова напрежение-химията на Фемир. Явно не е никак лесно да се изиграе любовта.
Мислех си, че връзката Сарп-Мелек са я оставили на фантазията на зрителите защото гаджето на Бенсу е изревнувал от Ча и затова и така щедро обсипаха фенското пространство с намеци и доказателства за Ча и Дуда. Затова съм съгласна с Феми че вероятно не е това което се вижда.


Рори и аз сега видях че си си дописала поста....

Не, Хазал си е с Алито, явно беше отишла в Лос Анджелис да се поразвее с приятелки.... Даже на мен ми минават едни много неприятни мисли по въпроса, особено като гледам как продължават да излизат нови сериали- дано да не се окажа права Rolling Eyes
На РД на Илкнур, Чачовата приятелка и стилистка ( не знам дали все още е съпруга на мениджъра му... той всъщност е мениджър и на Хазал Crazy) от 5 селфита, Хазал присъстваше на 4 а на петото беше въпросният нейн мишок.... Хазал я има и в кратко видео докато рожденничката разрязва тортата Peace Та заедно са си, щом ходят заедно по такива събития, а въпросната Илкнур много държеше да ни покаже че Хазал е там, другите подопечени на мъжа и (без Ча) ни бяха показани на една обща снимка само с рожденичката, без други гости Peace

Да, не е лесно да се изиграе любовта, особено с малко на брой любовни сцени и особено с начинаещ актьор без предишен актьорски опит. Така да изиграеш тази любов, че вече толкова години сериалът не се забравя и трупа нови фенове Party А химията или я има или не, тя не може да се изиграе.  Много харесвам един руски израз по въпроса - "захимичили" Heart Eyes

За съжаление аз съм на обратното мнение за Дуда- има нещо там. Това че тя се влачи с неговата компания никак не ми е случайно. И Сера я споменаваха с Ча, но тя няма нищо общо с най-близките му приятели, а принципно се води доста комуникативна личност, нито на нечий приятелски рд е снимана, нито дори на Чачов РД.... Егати законспирираната любов, при положение че той беше на собствения си РД hahaha Понеже и беше много важно СеритУ беше на седмицата на модата в Париж, при това с друг мъж Mr. Green Но много хора се филмираха, щото явно им се искаше да е вярно а и лесно кълват на подобни изфабрикувани манипулации hahaha За онези времена подозирам аз една друга персона за Чачова половинка- и тя една красавица..... почти колкото Дуда smile3505 Сега СС няма никакъв проблем да излиза с приятелите на любимия си Керем или да си общува с тях в мрежите, нито да ги снимат в гръб случайни хора, които са ги видели някъде Mr. Green
А ако търсеха някоя да успокоят ревнива половинка, както  мислиш че става въпрос за момъка на Бенсу щяха да вземат някоя по-бляскава, не антиреклама за Ча, защото преди всичко неговото име е замесено и косвено това на сериала, а не това на Бенсулиния човек. Wink А и в този случай проблемът би бил проблем на ревнивия половин, не Чачов, че и заради някой непознат да си причинява каквото и да е неудобство, щото видиш ли същия да не си мислел някакви неща...... Начина по който Бенсу непрекъснато демонстрира тази любов с нейния човек, прави невъзможни любимите спрежения  на турските жълтури за ашк с главния. А въпросният Хакан Баш е нещо, което Бенсу не би зарязала заради едната хубост на Ча и онзи сигурно го знае, та не вярвам да се е разтревожил много Peace Не само фамилията му е Баш, но той наистина си е баш Peace
Само малко инфо за него с превод от Гугъл
Скрит текст:
Роден през 1983 г. в Истанбул Хакан главата, средно училище и гимназия в Юскюдар американска гимназия тя е получила. След като получава Икономика степен в университета Корнел в Ню Йорк две години в банка на Америка, е работил в инвестиционното банкиране за една година в Raymond James в Истанбул. След завършването на МБА в завършил Йейлския университет се връща в Турция през 2010 г., Хакан Шефе, той става заместник-председателя на стратегическо планиране отдел на време Garanti Bank. Аз Lidyana.co, Peak игри, Казино Фортуна да, Aniber да, Probers Berabera съосновател и главен Хакан в момента работи като главен изпълнителен директор Lidyana.co.
Ето ви и линк за Лидиана https://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=en&u=http … a&prev=search
Не е случаен човек Peace

ПП Леле, а смятах да съм кратка hahaha
Виж целия пост
# 627
Здравейте  Hug Hug Hug Hug тия дни съм много заета и не мога да стигна до тук  . После подробно ще ви изчета  Heart Eyes Hug Иве  Heart Eyes какви данни само  Thinking Вложения на Баш - 10 милиона ...Браво, Аферим  Peace

Нов фраг е излязъл , по скоро триизър , като пуснат и втория може би нещо ще се изясни  newsm78
Едно е ясно за този сериал ......Сарп много обича майка си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

от тази сутрин  Peace Сарп и Умут  Heart Eyes






 
Виж целия пост
# 628
Диде, видимо е, че си заета- щом ни го няма рейтинга в темата newsm47, ти ни го носиш иначе всеки ден, заради „наши” хора Mr. Green, които участват. Гледам каптана слязъл малко надолу Rolling Eyes
Бел, и аз така мисля- Хазал си е с Алито, даже на всяка нова снимка погледа ми се спира в коремчето, да не би да има нещо издаденко Rolling Eyes Rolling Eyes
Бенсу не ми е интересна  Stop, но щом нейния батко е толкова напред, лесно няма да го пусне.
А Ча е с Дуда, повтарям се, но онова, което ни показват е само малка част от онова, което е в действителност Peace. Предишната спрягана за изгора нито веднъж не съм видяла на снимки с Чачовата компания, по-специално не съм я видяла с Илкнур hahaha

 Heart Eyes
Виж целия пост
# 629
Ехо  wavey
На мен Бенсу ми е много сладка  Heart Eyes и е имала късмета да се загаджи с Хакан Баш, да са живи и здрави! Макар и леко ранно оплешивяващ, Хакан е симпатяга за разлика от много други талибани, които кръжат около комшийските актриси. Например на сестра й годеника не знам точно на какво прилича  Sick, ама хич не е привлекателен.

Прави впечатление, че нещо секнаха мрежовите  Mr. Green появи на Дуда. Скоро не е излизала фотка демонстрираща явната й близост с Чачовия приятелски кръг. Може да погадаем на какво се дължи. Wink Laughing

А Илкнур направо на скелет е заприличала  Shocked ooooh!. Вярно, че пухкавка не беше ОК, ама сега е прекалено слаба. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия