Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 482

  • 32 046
  • 739
# 600
Цитат

Аз очаквам Сера да видя в така позиционирана Mr. Green
Ама много дребен им идва Мехмет Гюнсюр на тез кобили ooooh!
Сера с коса на една страна ми харесва- е силно казано но става, изглежда естествена. Не харесвам манекенски тип, та знаете в каква класация ми е СС... Но като си замаже и опне  косата  с път по средата и е направо отврат, косата и изглежда като нарисувана върху скалпа и Sick


Кака Heart Eyes Много хубава, какви очи Heart Eyes
Виж целия пост
# 601
Охх бе, Феми, в момента чак ме мързи да се смея, а ти ме караш да го правя Mr. Green
Май съм чела по-внимателно Mr. Green, не Хазал, а Джансу губи бебето при катастрофа Peace, Светлето го сподели....
А иначе в Парчетата освен Хазал фигурира и Чаатай Laughing Peace, симпатяга е. В епизодите по БТВ се появи и наш Бюлентчо, брата на каптана, но още не съм разбрала какъв ще го играе. Събраха се на едно място и други бивши Чачови колеги- Баръш Фалай и Мине Тугай, нея много я харесвам. Продължавам да симпатизирам и на Керка, мммм глътка свежест thumbsup

Те през скута му на Мехмет ще минат всичките героини hahaha
Виж целия пост
# 602
симпатизирам и на Керка, мммм глътка свежест thumbsup

Те през скута му на Мехмет ще минат всичките героини hahaha


Мани, целия бардак мастии наречен за краткост балет ще се извървят от там  Mr. Green

Наскоро прочетох нещо за Капитана, и тъй като никога не съм се интересувала от него, щото и никога не съм била впечатлена от таланта му дето липсва.... Mr. Green Та прочетох че работел по сетовете поддържка ( на какво не знам) и така е влязъл в каста на Фериха, просто един ден са го харесали  и станал Капитан Laughing Ето един пример как дори и да не може да играе- добрата външност и добрия късмет направиха от него звезда и сега играе в главни роли Peace

Леле, как оцелява този разкош в Турция, само си представям ако беше при нас, бабите щяха да изринат всички луковици...
Скрит текст:


Виж целия пост
# 603
Наскоро прочетох нещо за Капитана, и тъй като никога не съм се интересувала от него, щото и никога не съм била впечатлена от таланта му дето липсва.... Mr. Green Та прочетох че работел по сетовете поддържка ( на какво не знам) и така е влязъл в каста на Фериха, просто един ден са го харесали  и станал Капитан Laughing Ето един пример как дори и да не може да играе- добрата външност и добрия късмет направиха от него звезда и сега играе в главни роли Peace

Леле, как оцелява този разкош в Турция, само си представям ако беше при нас, бабите щяха да изринат всички луковици...
Скрит текст:


И за двете. newsm09 Също и въпрос на късмет- пак за двете Wink
Виж целия пост
# 604

 Погледа Heart Eyes

И река от зюмбюли, с тук там някоя изкуствена бяла птица Heart Eyes
Гледката, представям си аромата...останах без думи smile3544
Скрит текст:
Виж целия пост
# 605
Прекрасни лаленца и зюмбюли Heart Eyes
Бел, започнала бях да пиша, че май си ги видяла отблизо, а не се похвали Laughing
Даже реших, че си отскочила до Бума Mr. Green
Виж целия пост
# 606
Не съм  ги виждала Марги, но много бих искала Heart Eyes
Скрит текст:
Ходила съм преди няколко години 2 пъти на кратки екскурзии до Истанбул колкото да направим  тур по молове и магазини и двата пъти беше наесен. И двата пъти 3 дни не спря да вали, та освен пазаруване и ядене нищо друго не видях.... Ходила съм и два пъти транзит направо до летище Ататюрк- единия път посрещах снаха ми там, а другия ние летяхме от там....
Знам че на пролет се надпреварват да садят лалета и да оформят градинки, има състезания, награди за най-красива градина...

Иначе  ми е минало времето да Фърлям къчове по клубовете, кака съм му на Ча, но вече съм попрехвърлила неговия таргет. Лабума ще си го гледате ти и Фема Mr. Green
Виж целия пост
# 607
 Верно, че Джансу беше   Peace  Чатай го знам  Mr. Green мухлю  и  не ми аресва външно . Той е дясната ръка на Харун .


 лаленцата и зюмбюлите  разкош  Heart Eyes а как ухаят  :crazy


 За капитана и аз съм така  newsm09 но е хубав капитан



 



 



 

 

Виж целия пост
# 608
Това че Капитана бил по подръжката на сетовете го прочетох при рускините, така че имайте едно на ум, често си украсяват инфото.... Просто споделих с въпрос дали сте чували....
Виж целия пост
# 609
Скрит текст:
Въобщеееее всички фотки, които видях от сериала на "звездЪтЪ" са ми пошли и ми изглеждат вулгарни, представям си какъв, ще е сериала, той и затова няма да е по редовните канали. Mr. Green
Абеее плуват си в свои води.
Мен нещо кака Туба не ме кефи, ни очи, ни излъчване.
Виж целия пост
# 610

С фенка
Виж целия пост
# 611
И още... тая фенка злоупотребява Mr. Green, гали му шкембачетУ.
Виж целия пост
# 612
Ми паднало и се е, що да не го погали, някои и още биха злоупотребили Mr. Green
Виж целия пост
# 613
Здравейте!

Дидка много интересно си разказала серията. И наистина ми се догледа отново. Вероятно вече подготвят развръзката. Много хитро са го решили. Джелял поставен пред същия избор - голямото или малкото дете. Възможно е не от Джошкун, а от Джелял да излезе истината за братята. Примерно Мелек чува разговор на Джелял от който разбира първо, че Джелял всъщност е пожертвал нея и второ, че двамата най-важни за нея мъже да са братя разделени от баща й. И когато го намрази за тези му действия ще се разбере, че Сарпче е къртица на полицията и че е станал полицай да търси брат си. Ако Мерт разбере истината за себе си преди да разбере, че Сарп е къртица ще има възможност за край с двама живи братя. Ако истините се разкрият в обратен ред ще има същия край като в американския римейк.
А развиха ли се отношенията Мерт-Ейлем?
Хазалка на снимката с потничето грее. Прави ми впечатление, че на последните снимки все е с приятелки без зетя. Да не би да се е отървала от него  newsm78.
Понякога гледам Моят живот и все се вглеждам в главната двойка, защото по времето по коетоо са снимали тези епизоди са били двойка в живота, но между тях го няма онова напрежение-химията на Фемир. Явно не е никак лесно да се изиграе любовта.
Мислех си, че връзката Сарп-Мелек са я оставили на фантазията на зрителите защото гаджето на Бенсу е изревнувал от Ча и затова и така щедро обсипаха фенското пространство с намеци и доказателства за Ча и Дуда. Затова съм съгласна с Феми че вероятно не е това което се вижда.

Много обичам лалета и зюмбюли. Невероятен парк.

Реших този път да изгледам ПЕ до последната заснета серия и като гледах гениалното пресъздаване на болката на Емир си помислих, че сезон-сериала можеше да успее, ако млечната не се беше появявала и ако бяха оставили полицайката да се доближи до Емир и постепенно да го върне към живота. Тя някак си е най - близо до образа на Фериа и й отива да бъде жената която ще го издърпа от дъното. Смятам, че в тази посока ПЕ като продължение на уникалната ффемирска любов щеше да е успешен. Без млечната в стаята на Фера можеха пак да покажат развитието на някакви отношения с бащата на любимата му, помирението му със семействоото й, а те отново намесиха Явуз, вражда с него, отмъщение което изобщо не е в стила на този Емир който взе ума и сърцето на Фериа.

А навън е прекрасна пролет и ви пожелавам прекрасен ден с много усмивки и обич  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 614
Добро утро Party
Хайде момичета, отупвайте се ако не сте и... на кафе, може и чай...

Да кажа за злоупотребите на фенките с Чачослав- какви по-големи от моите, периодично го минавам с косачката без да се съобразявам с нищо Mr. Green, други го тупат по шкембето, трети като Фема ще му шепнат ичерде беним, севийорум... Mr. Green, не мож траем Дуда, разкарай я и прочие. И някаква групичка с послания, язък за Море от любов, с буса щяха му ги доставят на място tooth

През лято '2015 каптана беше в България за Дните на турското кино, спомням си и на Профи реакцията Joy, та щото от вчера го мисля каптана и потърсих негови снимки, случайно се натъкнах на това по БНТ 1
https://m.vbox7.com/play:b884679220, оттогава мина време, ама то не пречи да го погледна и сега Laughing


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия