някой искат тази актриса в проект с Ча . На мен нещо Не ми допада . Коментарите също са против
Зацикли ми нещо и ни нагоре, ни надолу, даже не видях добре двата колажа. Заприлича ми на Шюкран Овалъ, тя е хубавка между другото 

Преди и тя беше неизменна част от клиентите на Лабума, но май отдавна не съм я виждала около Ча

Какъв рядък снимков водопад с Ча тези дни
Искам още 

, ето ти жилетката отдалече...
Много си обичам тази серия
То е ясно , че всички чакаме сватбата , заради кума ....само дано не зяпнем с кумицата
: 
, защото гледайки световните лидери как си играя със съдбите ни , не виждам нещата скоро да се оправят 
благодаря за клипа , не го бях гледала . Илкнур има няма почти 6-7 години му е първа приятелка . Блазе и .
Номерата са с рейтинг 5 


Може да греша, ама ми се струва че няма да видим кумица, поне не и тази от коневръза 
Другия път по-добре да рекламира някоя банка, телеком или верига бензиностанции, поне може и повече пари да вземе и да е по-добре облечен 
Вече писах че първия ми хареса, даже много, даже реших да погледна сериала, музиката която чух беше една от най хубавите, които съм слушала във филм.... До новите ми впечатления от снощи. Никаква грация няма у нея, може да е учила цяла година балет и да е схванала някакви неща, и придобила нови умения в чекненето, но не и в основния водещ механизъм в балета - грациятата и нежността. За изящност въобще не може да става дума.... Тези неща напълно липсват
Ако знам че няма да ми я навират как се чекне, може да погледна. Много харесвам Мехмет Гюнсюр 
, не ми се подхваща темата за рекламата, че освен забавна нищо друго не беше 

Ако има преведени серии и кажете , че е интересен , бих го гледала ....любопитно ми е доколко биха се разкрепостили турците при филм онлайн
Дали най-сетне ще дадат на тия млади артисти , гледащи какво правят колегите им по света , да се доближат до тях , па макар и малко . И Чаатай толкова се дразнеше при въпросите за секс на Делибал . Попита : "...как такава малка част от филма може толкова внимание да предизвиква? "


Грам не е мой тип , обаче го снимат страхотно - Излъчва мирис направо на Алфа мъжкар 
хубав ден 

направо се изморих , докато го гледах ....мислех , че всеки момент ще се строполи


Ако има преведени серии и кажете , че е интересен , бих го гледала ....любопитно ми е доколко биха се разкрепостили турците при филм онлайн
Дали най-сетне ще дадат на тия млади артисти , гледащи какво правят колегите им по света , да се доближат до тях , па макар и малко . И Чаатай толкова се дразнеше при въпросите за секс на Делибал . Попита : "...как такава малка част от филма може толкова внимание да предизвиква? "


Грам не е мой тип , обаче го снимат страхотно - Излъчва мирис направо на Алфа мъжкар 
хубав ден 

направо се изморих , докато го гледах ....мислех , че всеки момент ще се строполи


Те не избират просто красиви лица за рекламите си, а хора с история, с лица познати по целия свят- на първо четене се сещам за реклама на червило с 80 годишната София Лорен, реклами на бебешки дрехи и такива за малки деца с Мадона, която по скоро вече бие на баба, а не на млада майка, но има огромна цифра фенове и в този смисъл потенцилни клиенти за D&G .... Ами имена като Матю Макконъхи, Скарлет Йохансон, Моника Белучи.... В този смисъл не виждам как ще се нареди един Чаатай до тях.... 
Иначе и на Хазал, която ми е симпатична не бих и гледала Безсрамниците, не си падам по такъв тип сюжети 
Но не е мой тип
Сам се изтрива и натиска какви ли не щуротии докато пиша . Преведох почти цялата статия за рейтинга днес , защото беше увлекателна .....а той присветна два пъти и всичко замина

Като прочетох рейтинга се зарадвах , заради теб
Дизито на капитана никъде не съм чела да го превеждат, предполагам , че го има само на руски, но аз не съм го гледала . Рейтингът не е лош
може да се е очупил 

Сам се изтрива и натиска какви ли не щуротии докато пиша . Преведох почти цялата статия за рейтинга днес , защото беше увлекателна .....а той присветна два пъти и всичко замина

Като прочетох рейтинга се зарадвах , заради теб
Дизито на капитана никъде не съм чела да го превеждат, предполагам , че го има само на руски, но аз не съм го гледала . Рейтингът не е лош
може да се е очупил 



Препоръчани теми