Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 482

  • 32 049
  • 739
# 585
Профче, липсваш ми много Hug Пиши когато можеш.
Аз не че съм гледала много серии от Ичерде, но последната наистина беше страхотна, нито за миг не ми доскуча, просто не можах да издържа до края че стана късно, а и от събота боледувам и почти по цял ден съм в хоризонтално положение... Днес на работа, макар че имах още ден почивка, но трябва да отида, че няма как....
Питам се сега не трябва ли Сарп и Мелек да се запрегръщат и нацелуват- неща от сорта "любов моя, мислех че никога повече няма да те видя....и т.н." Сцена подобна на ФЕмирската от 44 или не чак толкова бурна Mr. Green Нали показаха как Сарп прибира Мелек в къщата, ама дали ще ни го оставят на въображението или ще ни покажат някакво огънче newsm78
Кака дали ще сдаде фира- поръчката на Бабато да не остане камък върху камък... и дали няма да отиде с нея и Мустафа т.е. бащата в гнева си да стане виновен за гибелта на детето си newsm78
Чакам с нетирпение новата серия, а отдавна не ми се е случвало, отдавна съм претръпнала към турските дизита че много глупости последните години...
Виж целия пост
# 586
Скрит текст:
Профче, липсваш ми много Hug Пиши когато можеш.
Аз не че съм гледала много серии от Ичерде, но последната наистина беше страхотна, нито за миг не ми доскуча, просто не можах да издържа до края че стана късно, а и от събота боледувам и почти по цял ден съм в хоризонтално положение... Днес на работа, макар че имах още ден почивка, но трябва да отида, че няма как....
Питам се сега не трябва ли Сарп и Мелек да се запрегръщат и нацелуват- неща от сорта "любов моя, мислех че никога повече няма да те видя....и т.н." Сцена подобна на ФЕмирската от 44 или не чак толкова бурна Mr. Green Нали показаха как Сарп прибира Мелек в къщата, ама дали ще ни го оставят на въображението или ще ни покажат някакво огънче newsm78
Кака дали ще сдаде фира- поръчката на Бабато да не остане камък върху камък... и дали няма да отиде с нея и Мустафа т.е. бащата в гнева си да стане виновен за гибелта на детето си newsm78
Чакам с нетирпение новата серия, а отдавна не ми се е случвало, отдавна съм претръпнала към турските дизита че много глупости последните години...
Това е много хубаво, което си споделила Ивче.
Прекрасно е всяка от нас след години да открие отново нова тръпка(разбира се всяка е различна по своему), която да го притегля към екрана.
Хубаво ми стана като те прочетох. Heart Eyes
Много сладка Хазалка Heart Eyes на фотката с потничето и този път се е облякла добре.
А здравейте. Hug.......Hug
Виж целия пост
# 587
Здравейте и от мен Hug  Профи и на мен ми липсваш  smile3518 минавай дори и за редче  Praynig
Слагам рейтинга от вчера , заради Вахиде  Peace

1. Мафия не може да управлява света - 9,11%⬇
2. Майка - 8,84%⬆
14. Черния шрифт / Kara Yazi - 2,88%🆕
35. Любов и гордост - 1.58%⬇
90. Великолепния век. Кьосем - 0.75%⬆

Може би тази снимка на Педя Брада ще даде отговор на въпроса за къде летя Илкнур  Mr. Green

Казино Монте Карло



Фрага на новият военен филм Обещание е готин . В понеделник ще стане интересно  Thinking  newsm78

https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456240237%2F20a09b7beb906097e4%2Fpl_wall_-58199741
Виж целия пост
# 588
Това потниче на Хазал съм го виждала и друг път, мисля че на сватбата на Гьозде, сестрата на Ръза Коджаолу.
Добре че съм ги слагала и друг път тези снимки та се сетих къде да ги търся назад в мненията ми  Peace




Пууу Майката само за сваляне, то бива ниска цифра Joy

Диде wavey

И двата военни филма наблъскани в понеделника, направо страх ме хваща за Ичерде. Особено предстоящия, "Обещание" който в главната роля е с друг всенароден любимец, и който най-вероятно  ще дръпне не само мъжка аудитория заради сюжета, а и женска, предвид фенките на въпросния актьор.... Сега от приключилия онзи ден Парампарча ще се освободят едни 4% но към кой сериал ще се насочат ще се разбере скоро.
Виж целия пост
# 589
В понеделник наистина ще бъде интересно , особено първия , докато се види новия филм какъв е  Thinking
Според мен Ичердето го чака тежка конкуренция . Мама уби всички .....егати ниския рейтинг , той е 3 пъти по-голям от доста прехвалени продукции , за които ми проглушиха ушите  ooooh!
Иве , сега разбирам , че си била болна ......що не казваш на другарчетата  Heart Eyes Приятен  работен ден  Heart Eyes

Какъв красавец  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Я да сложа още очи за сравнение  hahaha  hahaha hahaha Не знам на кой са най-хубави  newsm78






ХА ХА ХА



Геьозде (Йешим) е обновила инстаграма си:
Най-накрая, ние  с теб се запознахме , Мерт Карада. 😎 hahaha hahaha

Виж целия пост
# 590
   Здравейте на всички  Hug


   с нежна жена  е друго  Simple Smile
 колко гротесно ще е на колаж  и реално като застанат кобилести обекти до него hahaha


 Диде Hug Heart Eyes фотото с брадатия мениджър от Монте Карло може и да е старо , когато бяха за фотосесията и сега да е публикувано  Peace Thinking  възможно е да ново . Да не би да стягат нова  Джеймс Бонд сесия вай , ще се радваме


Flutter
Виж целия пост
# 591
Може да е старо , Феми  Heart Eyes , но  сега го е сложил  newsm78 То Педя Брада и якето с подплънките НЕ сменя , НИ сантиметър  от тая брада не маха , как  да разбере човек ...... старо ли е ....ново ли е  newsm78 Те под снимката хората все за Чаатай го питат , а той се изживява като фотомодел.....И той е от тия дето си мислят , че хората , които му разглеждат профила са там , заради него  Mr. Green  

Една от любимите ми сцени в серията .....малко мацна тренчкота , но стилистката има много , ще му даде нов  Mr. Green




А не стига , че е с тая мръсна рошава брада , а и косата му стои като каска ...



направо комиксов герой , а и под ръка с Джон Ленън  ooooh! нещата са неописуеми .... може пък  да са готини като хора.......не виждам друго обяснение , за да са толкова близки за Чачи  newsm78
Виж целия пост
# 592
Вярно, Енгин не мърда от години hahaha Мразя бради, откъде се появи тази мода #Cussing out  
На работа си имам телевизор и преди малко докато разцъквах каналите попаднах на оная ревлива боза Незабравима, не можах да повярвам колко избръснати мъже видях, нищо общо със сегашната оцъклена талибанска мода hahaha

Хубав колаж, на мен и тук ми харесва, особено как стои пълнежа в бюстието на роклята Mr. Green


Но Ча на този кадър ми е много зле, който го е снимал го е докарал единт такъв главунест ooooh! От тази му фотосесия с Жули Ордон имаше много по хубави кадри, но един Господ знае защо точно тази бяха сложили за корица 33uu
Виж целия пост
# 593
 Ох , Диде и  героя на Ръзата не смени тоя шлифер   се с него крачи и се пъне  Joy а кубинкит на Ча  са жИлезни  Joy  


 На мен ми мяза  в тази фотосесия на младия Елвис Пресли  .


Heart Eyes
Виж целия пост
# 594
Какчето много забавна на сета Heart Eyes

https://vk.com/cagatayulusoydeli?z=video12336641_456239376%2Ffd1 … l_wall_-104143291
Виж целия пост
# 595
 мъдра мисъл 






Скрит текст:

падЪм  Sick rotfImao rotfImbo



  за оправяне на вкуса


   страОтни Heart Eyes




 Габелфи  Hug



 Heart Eyes
Виж целия пост
# 596
smile3544
Тук е най-добре Диде, оформила съм му и веждите newsm53
Ехх, Габи и габелфитата, ще я нагледам дали не е добавила нещо ново Party
Виж целия пост
# 597
 МаргарелО   не моА повервам чи припадаш  hahaha Joy


В Понеделника беше финала на Парчетата и завърши с хепи енд . Дилара и  Джихан се ожениха за трети път   .  Светлето го разказа  



 феновете искат селфи на  тези  . Дамлата има ли гадже ? newsm78






от Марал
Виж целия пост
# 598
Феми, аз си припадам ама рядко, затова ли се учудваш? Joy
Чета Светлето в темата на Еркан, понеже вечер гледам сериала, но някои от новите имена въобще не са ми известни...
Хубава Дамла Peace, Хазалче също- и на вчерашната, и на тази Маралската с Арас Peace
Виж целия пост
# 599
 Те почнаха по бтв третия сезон  . Не го спряха както си прават и есента да го пуснат .

 Има един Дамир ли беше  newsm78 той ша се забърка с Хазал  

  Светлето  Heart Eyes разказва  ама  не винаги ги изчитам . Харун го гръмнаха .



 




СеркЪ    почти не ми харесва никъде но тук   изглежда добре  
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия