Пиши когато можеш.Аз не че съм гледала много серии от Ичерде, но последната наистина беше страхотна, нито за миг не ми доскуча, просто не можах да издържа до края че стана късно, а и от събота боледувам и почти по цял ден съм в хоризонтално положение... Днес на работа, макар че имах още ден почивка, но трябва да отида, че няма как....
Питам се сега не трябва ли Сарп и Мелек да се запрегръщат и нацелуват- неща от сорта "любов моя, мислех че никога повече няма да те видя....и т.н." Сцена подобна на ФЕмирската от 44 или не чак толкова бурна

Кака дали ще сдаде фира- поръчката на Бабато да не остане камък върху камък... и дали няма да отиде с нея и Мустафа т.е. бащата в гнева си да стане виновен за гибелта на детето си

Чакам с нетирпение новата серия, а отдавна не ми се е случвало, отдавна съм претръпнала към турските дизита че много глупости последните години...

минавай дори и за редче 









