Дългото чакане след трансфер - Тема 60

  • 91 206
  • 759
# 210
А колко е в твоята клиника и коя е тя,за да си сверя и аз инфото Simple Smile
Момичета,от естрофема ли ми се гади така,и болките в гърдите ли са от него?
Виж целия пост
# 211
Надежда. Кринон гел -6бр. в кутия -30лв.
Аз от естрофема имам едни стрелкащи болки в гърдите на моменти са доста силни.
Виж целия пост
# 212
Има ли някой подобен с моят резултат 3386чхг на 16-ти ден , да сравня за 1 или две бебета отговаря?
Виж целия пост
# 213
Няма как по ст-ст на чхг да определиш колко са бебетата. Има случаи с по-ниска ст-ст и с близнаци и обратното -висока ст-ст и едно бебче. Мисля, че Стефи беше с резултат над 5000 на 16 ден, а е с едно бебче, тя ще се включи да потвърди дали така беше или се бъркам.
Колко са точиците ще се разбере на прегледа.
Виж целия пост
# 214
Според тази  http://www.betabase.info/ база данни средната стойност на ЧХГ на 21 ден след овулация за
 
едноплодна бременност е 1754
двуплодна 3431
триплодна 4553.

Но както е писала Жана има всякакви случаи. Пожелавам ти лека бременност и здраво бебе/бебета.
Виж целия пост
# 215
Според тази  http://www.betabase.info/ база данни средната стойност на ЧХГ на 21 ден след овулация за
 
едноплодна бременност е 1754
двуплодна 3431
триплодна 4553.

Но както е писала Жана има всякакви случаи. Пожелавам ти лека бременност и здраво бебе/бебета.
*dama* Благодаря ти за информативната страница.

На всички успели тихичко честито, лека бременност и здрави мушмурлоци.

За домакинските работи - живота продължава, както преди - аз по-леките, ММ по-тежките.

Аз имам също един въпрос - кога след трансфера беше първият полов акт? По тази тема не мога да намеря никъде официална препоръка.
Виж целия пост
# 216
Има ли някой подобен с моят резултат 3386чхг на 16-ти ден , да сравня за 1 или две бебета отговаря?
Няма как да разбереш по тези стойности
Аз на 14 ден бях с ЧХГ 670 и бяха 2 бебета.
А имам приятелка с ЧХГ 2000 на 15 ден и беше с 1 бебе.
Като отидеш на преглед ще се видят колко са
Виж целия пост
# 217
 На мен казаха препоръчително до теста въздържание Simple Smile vasilen4e
Виж целия пост
# 218
Сексът е мираж още от преди трансфера, сега също, а вече съм в 13 г.с. Не знам дали въобще д-ра ще ни даде зелена светлина, ММ не се и надява вече  Mr. Green, пее си песента "Хей ръчички, ей ги две " и се спасява както може Joy
Така че стягайте се за въздържание и непорочност  Laughing
Виж целия пост
# 219
    Здравейте. Сигурно сте го обсъждали, но да попитам прегнила за колко време се чисти.Мисля да направя тест на 12ти ден на тридневни, само че се пада десети ден след прегнила и се чудя дали да не изчакам още ден, два newsm78? Желая успех и късмет на всички момичета пишещи тук!
Виж целия пост
# 220
 hahaha хей ръчички хей.....
Едни казват да не се лишаваме,подобрява кръвообръщението,но да е умерено,други,че оргазмът предизвиква контракции и не е препоръчителен,и аз незнам вече,но определено и ММ се е предал  Simple Smile
Мисля,че прегнила ще се е изчистил,но нека каже някой който е компетентен   Simple Smile
Виж целия пост
# 221
    Здравейте. Сигурно сте го обсъждали, но да попитам прегнила за колко време се чисти.Мисля да направя тест на 12ти ден на тридневни, само че се пада десети ден след прегнила и се чудя дали да не изчакам още ден, два newsm78? Желая успех и късмет на всички момичета пишещи тук!
До 72ч вече го няма в тялото.
Виж целия пост
# 222
 Благодаря!
Виж целия пост
# 223
До 72 ч. каква доза се изчиства? Четох, че намалява на 24 ч. наполовина, но ми казаха и за 48 ч. Аз вчера разпитвах за 10000 единици Прегнил поставени на 16.03. Днес е 14-ти ден. Според вас изчистил ли се е?
Виж целия пост
# 224
10000 най-вероятно са се изчистили, но 72 часа е слабо вероятно, освен ако не става въпрос за бебешки дози от 1000,които понякога се слагат за поддържане на ембрионите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия