Дългото чакане след трансфер - Тема 60

  • 91 206
  • 759
# 240
Здравейте, момичета,

На 10ти ден ЧХГ -185 на два пет дневни бластоцита.
На 12ти ден ЧХГ -435
Добре ли са стойностите, трябва ли в петък на 14ти ден  пак да се бода?
Виж целия пост
# 241
екстра са, не се боди повече
Виж целия пост
# 242
и сега какво? Как може да е станало така?
Тук само докторът ти може да ти отговори, за мен също е необяснимо.

Andji_1, честито  Hug , да е лека и успешна докрая. Praynig
Виж целия пост
# 243
Andji    страхотно чхг,честито  Hug
Бамби привет Simple Smile  дълго не сме се засичали  Simple Smile Как е при теб?Моята битка продължава! Praynig
Виж целия пост
# 244
Andji,  прекрасна новина. Честито и след девет месеца да гушкаш бебко/бебка.

Момичета, и аз от рано да помоля за вашите палчета за утре. Сутринта съм на кръвен тест и от сега ми трепери душичката.  Praynig
Виж целия пост
# 245
Фоликул може да се развие въпреки приема на Естрофем, нищо изненадващо. Не случайно има жени, които забременяват въпреки приема на ОК, т.е правят Ф, нищо, ч еима уж подтискане на процеса.
Виж целия пост
# 246
ЛХ е високо. Съмняват се, че има задържан фоликул и затова искат преглед утре - да видят расте ли и има ли шанс да настъпи овулация и да се спука. Ако расте - ще ти бият прегнил предполагам.
Виж целия пост
# 247
Записвам се и аз - един ден след ЗЕТ  на две 3-дневни шушулки.  baby_neutral

Дано темата да е много късметлийска за всички, виждам, че вече има положително раздвижване.  Heart Eyes

Честито на Емека и Анджи! Страхотни резултати! Лека бременност до термин и след 9 месеца да гушкате бебчетата си!  Praynig

Боби, знаеш си за утре! Мноооого силно ти стискам палци!  Hug
Виж целия пост
# 248
Andji_1 Честито! bouquet

Boby_pl стискам палци, дано утре и ти да ни напишеш едно три-цифрено или четири-цифрено ЧХГ. На кой ден след ТФ правиш теста?

Въпрос към всички > кой прави тест (урина) преди кръвния?
Виж целия пост
# 249
Благодаря, момичета,

Боби, утре ще имаш много стиснати палчета от мен.  Peace

Бамба, ти тези дни трябваше да ходиш при доктора, нали?
Само да си се отказала, ще ти дърпам ушите да знаеш.  Sunglasses
Успяват само тези които са в играта.
И аз се бях отказала но доктора като ми каза две три приказки и продължих.
Още не мога да повярвам, дано всичко е наред до края.

Алдита, ти как се чувстваш?
Днес ти е четвърти ден от трансфера, нали?
И за теб ще стискам палци.  Peace

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 250

Бамба, ти тези дни трябваше да ходиш при доктора, нали?
Само да си се отказала, ще ти дърпам ушите да знаеш.  Sunglasses

аз не се отказвам, той има такива желания  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 251
Andji 5 ден съм,грешно бях написала,в петък ми беше Зет  Grinning  Благодаря за палчетата  Hug  Толкова силно се надявам,вярвам и копнея този път всичко да е наред  Praynig 
Мисля да пусна уринен  в понеделник .
Виж целия пост
# 252
aldita, а за теб пък колко силно съм стиснала палците  Simple Smile
Виж целия пост
# 253
 Hug Hug Hug благодаря бамби
Така са ми нужни!
100 клиники смених,дано е за последно! Praynig
И на теб желая мнооого сила и късмет ! Simple Smile
На чакащите само позитивни новини,чертички,бебета  Simple Smile
Виж целия пост
# 254
Емека, Анджи, честито!
Ливче, успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия