Великобритания - Тема 69 Великденска Зелено Пролетна

  • 77 209
  • 738
# 300
Понеделник е банк холидей, ИвкаWink

Аз да се похваля най - накрая имаме къща! Чак Юли в началото ще е свободна, и живот и здраве ще се местим с бебе на дни, но няма значение. Оптимист съм!  Laughing

Дъщеря ми започна днес да посещава Brownies. Хареса и, за сега е решила да ходи. Ще я изчакам 3-4 седмици да е сигурна, че ще продължи, преди да инвестирам 35 паунда в униформа  Whistling

Имам още два дни работа и приключвам, нямам търпение вече  dazzler1
Виж целия пост
# 301
Здравейте, момичета.
Аз още съм си в Бг с малките. На 20.04 валя сняг 2 дни и беше много студено. А сега от 3 дни е 25-27 градуса и хванахме тен. Не знам дали искам пак на студа.
За фитнеса, аз 3 месеца след като родих тръгнах на BMF фитнес. Ако има как и имате в града, може да пробвате. Първата тренировка е безплатна, а таксата после е малка. На мен ми беше много интересно, на открито се провежда и е като групови игри. Аз си дадох тласък да почна да свалям и да вляза в ритъм, а после спрях да ходя и тренирах вкъщи.
И моят син е приет по първо желание в много добро училище до нас и съм много щастлива. Сега и племенницата ако се вреди в същото, ще е чудесно.
Виж целия пост
# 302
Страхотни новини! Честито и на двете ви!
Виж целия пост
# 303
Как сте днес, дами Simple Smile ? Тук пак е 12 градуса и вали, направо стана английски климат вече Simple Smile.
Да ви кажа каква я върша вечер. Лягам уж за малко с таблета и поръчвам нещо от Аргос Simple Smile. Все нещо ми трябва. И после пращам ММ да взема. Вие правите ли така?
Виж целия пост
# 304
Как сте днес, дами Simple Smile ? Тук пак е 12 градуса и вали, направо стана английски климат вече Simple Smile.
Да ви кажа каква я върша вечер. Лягам уж за малко с таблета и поръчвам нещо от Аргос Simple Smile. Все нещо ми трябва. И после пращам ММ да взема. Вие правите ли така?

Тук е слънчево и по градуси топло. Но такъв леден вярър се изви, че ми изпадаха ушите от студ и се прибрахме набързо.

Рядко пазарувам от Аргос, но имам попътно за градината и се отбивам, ако нещо ми потрябва. Иначе всичко останало идва на служебния адрес. Миналата седмица все големи неща дойдоха и се наложи ММ да идва с колата да ги товари. Joy
Виж целия пост
# 305
Дъщеря ми започна днес да посещава Brownies. Хареса и, за сега е решила да ходи. Ще я изчакам 3-4 седмици да е сигурна, че ще продължи, преди да инвестирам 35 паунда в униформа  Whistling

Специално рових по сайтовете да видя Brownies какво е, изглежда забавно, пиши после малко по-подробно какво правят и как и се струва на нея.
Аз пък записах моята щерка на танци. Simple Smile Канех се отдавна, писах на една школа, те не ми отговориха, после пък забравих. Тя умира за танци, чуе ли музика, много играе, вчера ходихме на събиране с бг танци, игра хора и ръченици уникално за нейната възраст, и беше и първи път. Намерих вечерта удобна школа, записах я за май месец всяка събота сутрин,  с групи за 3 и 4 -годишни, играят смесено и балет, и степ, и модерни някакви, надявам се да и хареса и да се забавлява.

От Аргос и аз пазарувам рядко, но много често купувам джунджурии по ибей, аксесоари за телефона, кабелчета за вкъщи, преходници, книги, всякакви джаджи, все чакам нещо по пощата.  Laughing
Виж целия пост
# 306
И моят мъж нон стоп нещо купува онлайн, побърква ме. Съседите също и един друг си помагат. Ако мъжът не е в къщи, все събирам бележки за пропуснати доставки или съседът носи нещо, което е приел. Моят като си е в къщи, зарязани кашончета и опаковки събирам. Най мразя събота сутрин, ако случайно съм имала късмета да мога да се излежавам до по-късно, да ми звънне пощальона  Crazy  За мен това си е болестно състояние  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 307
И моят мъж нон стоп нещо купува онлайн, побърква ме. Съседите също и един друг си помагат. Ако мъжът не е в къщи, все събирам бележки за пропуснати доставки или съседът носи нещо, което е приел. Моят като си е в къщи, зарязани кашончета и опаковки събирам. Най мразя събота сутрин, ако случайно съм имала късмета да мога да се излежавам до по-късно, да ми звънне пощальона  Crazy  За мен това си е болестно състояние  Rolling Eyes

Е зависи какво купува. 😀 Аз напр. съм метнала всичкия food shopping online.
Виж целия пост
# 308
90% от всичко купувано през месеца е онлайн, моите приятели се смеят но дори бельото си поръчвам по интернет
с две деца просто не ми се обикаля по магазините, бягат, викат едно след друго, малката вече не иска да седи в количката ....
ако има кой да ги гледа е друго, заминавам на дневен шопинг дори и нищо да не си купя ...
Виж целия пост
# 309
Аз преди пазарувах като луда онлайн, сега напълних къщата с боклуци и няма какво да купя вече хаха. Сега само сладкарски консумативи поръчвам от там, ако ми потрябва нещо.
Препоръчвам ви, ако пазарувате често онлайн да ползавате TopCashback сайта и да си трупате парички. Ако някой иска може да ви пусна линк, ще ни даде и на двамата мисля беше по 15 паунда.
Виж целия пост
# 310
Аз преди пазарувах като луда онлайн, сега напълних къщата с боклуци и няма какво да купя вече хаха. Сега само сладкарски консумативи поръчвам от там, ако ми потрябва нещо.
Препоръчвам ви, ако пазарувате често онлайн да ползавате TopCashback сайта и да си трупате парички. Ако някой иска може да ви пусна линк, ще ни даде и на двамата мисля беше по 15 паунда.

Заинтересована съм. Току виж навия и ММ като върл пазаруващ.

На мен пазаруването винаги ми е било кошмар, а с малката хала е мисия невъзможна Mr. Green Преди влизах в магазина и още от вратите питах имат ли каквото търся и ако има, купувам и си заминавам без да се налага да се мотая из другите магазини и да губя време. Единствено обувки купуваме на място да се пробват и нещата от Праймарк-как може тея хора в 21 век да нямат on line пазаруване?!
Виж целия пост
# 311
те наскоро пуснаха цени на артикулите от магазина, та скоро може и дани огрее и бутон Поръчай Grinning
Виж целия пост
# 312
Аз също правя 90% от всички покупки онлайн. По-лесно ми е освен това имам време да помисля дали нещо ми трябва или не. Да не говорим, че онзи ден се набутах в Буутс и излязох с дневен, нощен крем и серум които реално не ми трябват... Twisted Evil щото една консултантка започна да ме зарибява и аз нали съм мека Мара... много ме е яд на себе си...
Та предпочитам онлайн, никой да не ми се бърка и даме побутва насам, натам.
Виж целия пост
# 313
Памперс, ето от този линк може да се регистрираш, сега проверих 5 паунда ще ви даде ваучер за M&S, ако се рег от линка.  https://www.topcashback.co.uk/ref/tsvelichkova
Виж го сайта, дори ида не е от линка си е полезен, че си трупате парички от нищото. Аз едно време като пазарувах много ми даде около 150 паунда наведнъж, което много ми хареса и то като редовно забравям за този сайт и много много не му се вглеждам. Главно за застраховки го ползвам в момента, че има някои с много хубави кеш бак суми. Пазаруването си е нормално, просто се минава през сайта.
Виж целия пост
# 314
Памперс, ето от този линк може да се регистрираш, сега проверих 5 паунда ще ви даде ваучер за M&S, ако се рег от линка.  https://www.topcashback.co.uk/ref/tsvelichkova
Виж го сайта, дори ида не е от линка си е полезен, че си трупате парички от нищото. Аз едно време като пазарувах много ми даде около 150 паунда наведнъж, което много ми хареса и то като редовно забравям за този сайт и много много не му се вглеждам. Главно за застраховки го ползвам в момента, че има някои с много хубави кеш бак суми. Пазаруването си е нормално, просто се минава през сайта.

Не плащаш ли monthly fee?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия