какво искаха да кажат с туитите си преди епизода, че серията много им е харесала и на двамата.

обаче Онур много ми хареса в тази серия като й опонираше постоянно, но накрая се предаде, впоследствие и тя, но пак той първи поддаде.












епизод.
така със сериал.
Фуркан, и Демет, ако бяха актьори със стаж зад гърба си ОК, но не са с особен такъв, каквото и да е, правят брилянтна игра.













Но в никакъв случай не вярвам нещо да направи 


Но в никакъв случай не вярвам нещо да направи

Тя нали все бърза като пале пред майка си, хак да й е сега. 
с Ляле как сложи памперса на малкия върху дрехите,
ситуациите с тях двамата и с бабката,
а за капак
имената на малките-Късмет и Исмет(особено с Късметка
).
добре, че, ще се сдобрят, за да охладят малко страстите си, че инак не ги виждам. 
Препоръчани теми