Не се напуска на снимки от сета
Не се напуска на снимки от сета 

че снощи даже бяха на-живот мой,
ашкъм
и бля, бля, драйфа ми се от тях?!
богаташ, жалка е, жалка.



и все пак различни.

Как с първите слънчеви лъчи започвала неблагодарността й

Как с първите слънчеви лъчи започвала неблагодарността й


. Ако приемем, естествено, че кармазъ-нощничката може да мине за дрешка. Съжалих го Онурча, че дебела книжка беше награбил, ама какво ли прочете от нея. Ако трябва да им оценявам пърформансите - слагам Онур на първото място - използва си все пак моделските умения и му се получава, не може да се отрече
. А Лале трябва още да поработи върху жестовете на подреждане и поглаждане на косата си

.

Препоръчани теми