Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 146 751
  • 2 463
# 345
Здравейте регистрирах три кода на куинс ..не спечелих но не ми отчете кодовете за участие в томболата за куфар
Някой има ли такъв проблем
Виж целия пост
# 346
Тегленето на куфари и възглавници е май месец, не са моментни награди.
Как така не спечелих?
Да не сте играли за флашка?
Виж целия пост
# 347

https://cleanandtravel.com/  Hug
Виж целия пост
# 348
Благодаря, сетих се само като видях сайта. Hug
Виж целия пост
# 349
Е, за куфарите не трябват ли нови кодове? Тези, с които участваш за флашка, са си за нея и ако не спечелиш, кодовете „изгарят“. Или аз нещо не съм разбрала... newsm78
Виж целия пост
# 350
Именно, но от поста не разбрах дали съфорумката е регистрирала кодовета за флашка.
Виж целия пост
# 351
За куйнс кодовете регистрирани за флашка не участват в тегленията, а изгарят. Ако човек иска да играе за куфар регистрира за куфар и не участва за моментна флашка или възглавничка.
Виж целия пост
# 352
Именно, но от поста не разбрах дали съфорумката е регистрирала кодовета за флашка.
Аз от това „не спечелих“ си направих този извод. Не виждам при какъв друг случай би видяла съобщение, че не печели. Но нека тя обясни какъв точно е случаят, де.
Виж целия пост
# 353
Аха сега като ви прочетох отговорите разбрах ....признавам че не съм чела првилата а си мислех че при три регистрирани кода се натрупват за участие за куфар
Виж целия пост
# 354
Някой искаше игра за ховърборд. На нескафе https://www.coffeepromo.bg/active-promos
Виж целия пост
# 355
https://7777.bg/news/news_detail?news_recno=3647 За София, жалко,че не съм бих се пробвала.
Виж целия пост
# 356
Ехе най сетне счупихме каръка.ММ е спечелил бира от Каменица.Не мога да намеря сокове на Куинс с играта,всичките около нас са без код.Бих се пробвала и в играта на Нескафе,само не разбрах има няма кутия в Лидл мога да я регистрирам и на сайта така ли и само закупено кафе от Лидл ли важи.
Виж целия пост
# 357
Ехе най сетне счупихме каръка.ММ е спечелил бира от Каменица.Не мога да намеря сокове на Куинс с играта,всичките около нас са без код.Бих се пробвала и в играта на Нескафе,само не разбрах има няма кутия в Лидл мога да я регистрирам и на сайта така ли и само закупено кафе от Лидл ли важи.
Купуваш кафето от Лидл и регваш бележката в сайта или пускаш талонче което и дават на касата в кутия в Лидл, а бележката я пазиш ако те изтеглят да я дадеш. И в двата случая пазиш бележката
Виж целия пост
# 358
Да питам Рапидо какво носят, че имам смс за пратка?
Виж целия пост
# 359
Да питам Рапидо какво носят, че имам смс за пратка?
Хлебопекарната  newsm10

Тази бира Бритос не я видях нито в Лидл, нито в Кауфланд. В била поне има ли я?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия