Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 146 751
  • 2 463
# 360
Да питам Рапидо какво носят, че имам смс за пратка?
Хлебопекарната  newsm10

Тази бира Бритос не я видях нито в Лидл, нито в Кауфланд. В била поне има ли я?

Не - търсих вчера  newsm78
Виж целия пост
# 361
Мерси ма ко ама тя е на друг тел . Може да е някоя чаша или кафето от престиж. Ще видим.
Виж целия пост
# 362
Мерси ма ко ама тя е на друг тел . Може да е някоя чаша или кафето от престиж. Ще видим.
Тях ги носят Лео.

Мерси Подскок-скок, поне да не се разкарвам.
Харесват ми наградите от играта, ползваме неща за пикник, а на хамака най-бих се зарадвала.
Утре ще видя във Фантастико, че днес няма да успея
Виж целия пост
# 363
Вчера са ми донесли чашите от орео. Бях болнични и са ги предали на колежката. Донесли са ми пет чаши и две лъжички. Трябва да ми донесат още една чаша и една лъжичка. Чашите ми харесаха - големи и удобни, изглеждат добре.
Виж целия пост
# 364
Вече предлагат миксера от София мел за продажба някой ако търси Simple Smile
Виж целия пост
# 365
Къде го предлагат?
Предполагам в олх.

За какво играят като не са им нужни наградите.


Редактирам се, направих се на детектив и го намерих. Joy Joy
Виж целия пост
# 366
Ако играеш за хлебопекарна, а спечелиш миксер и имаш такъв, няма ли да го подариш/продадеш? Simple Smile
Аз чакам само бирите от Каменица... Вчера купих М&M от CBA, но както обикновено - опитай пак...
Виж целия пост
# 367
Визирам тези, които играят във всевъзможни игри и без да им е нужна наградата, някои точно с тази цел го правят.
Случаят на жената не го знам, но не ме и интересува, решила, продава го.
Виж целия пост
# 368
Такива има много, за съжаление - да го правят с цел продажба и печалба.
Аз съм имала такъв случай - спечелих нещо, което не ми беше нужно - подарих го на приятелка. Участвах заради друго, но - късмет.
Виж целия пост
# 369
Мерси valida6 за отговора.Тъкмо щях да купувам 3в1,значи ще се ходи до Лидл,че сина ни тормози за ховърборд.
Виж целия пост
# 370
Мерси valida6 за отговора.Тъкмо щях да купувам 3в1,значи ще се ходи до Лидл,че сина ни тормози за ховърборд.
Успех! Аз там няма да се пуска, няма кой да го кара,а ще трябва и данък да му плащам. Ама кафето мм пакще си го пие.
Виж целия пост
# 371
Получих смс от Рапидо да очаквам пратка днес. Вероятно Каменица идва.
Виж целия пост
# 372
Получих смс от Рапидо да очаквам пратка днес. Вероятно Каменица идва.
От Каменица имам имайл че ще се забавят наградите
Бихме искали да Ви уведомим, че е възможно забавяне от 1 седмица от посочения в правилата срок, за доставка на наградата Ви. Извиняваме се за  забавянето и причиненото неудобство.

Очаквайте своята скоро!   

Поздрави и наздраве на компанията,
Екипът на Kamenitza
Виж целия пост
# 373
Намерих сникърс случаааайно погледнах и ръбчето с играта се беше свило не се гледаше.  Joy Joy
Виж целия пост
# 374
Днес ще ходя на пазар, къде да я търся тази бира? Наградите ми харесват, бих искала да си пробвам късмета.

ММ печели бира от Каменица, днес видях имейла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия