Звездни компромати - 320 част

  • 115 736
  • 754
# 210
Те и с Шон Пен си говорят и се обичат,в много каузи участват заедно и се срещат често, както Мадона, така и всичките и деца. Нека има любов!  Hug
Виж целия пост
# 211
"Една пролет лястовичка не прави" на Мара вече ми е любим лаф.  Joy
Не каза ли: "Една птичка лястовичка не прави" или пак не съм разбрала?  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 212
Птичка беше, да.   Laughing
Виж целия пост
# 213
Хелоу, мили клюкарки!  Hug
Начи, не съм гледала на Марчето прес-конференцията, даже и Господарите изпуснах!  Crazy
ОБАЧЕ! Някой предположи, че чудно ще си паснат с Генерал-Император Боу Жий Гол! Е, те тук се съгласих. Сега остава и Денси да даде благословията си! Praynig Српското коте го разкарваме, Мима поне е наша.

Относно фразата - и двата варианта са  newsm65
Виж целия пост
# 214
Лурдес не ви ли прилича на циганка?
Виж целия пост
# 215
Карлос Леон не е най-красивият бял мъж на света.  Laughing
Виж целия пост
# 216
Карлос Леон не е най-красивият бял мъж на света.  Laughing
И Мадона преди да се попипне тук-там беше грозновата.
Виж целия пост
# 217
Тя и след пипането си е грозновата за мен. Аз и Лурдес не харесвам никак.
Виж целия пост
# 218
Лурдес като малка беше едно прелестно бонбонче, много красиво дете. Но аз и сега много я харесвам. Не е "уау" красавица, обаче е интересна.
Виж целия пост
# 219
Скрит текст:

 Naughty
Виж целия пост
# 220
Ето откъс от Господарите...  Mr. Green

http://gospodari.com/%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D0%BB%D0%B8-%D1%8 … -video126023.html


 
Виж целия пост
# 221
И един Бийбър ъъъ т.е Кристин Стюард вместо запис. И двамата са ми еднакво антипатични.
Виж целия пост
# 222
Гледах откъс от интервюто на МарРРрИя, непоносимо е..  ooooh!
Лошото на амеби като нея и НиЛо е, че се множат.
Виж целия пост
# 223
Кейти Пери с още по-къса прическа
Скрит текст:
Виж целия пост
# 224
4 годишния син на Евгений Плюшченко
Скрит текст:

Лейди Гага като тийнейджърка
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия