Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 62

  • 59 415
  • 736
# 30
Лелееее Shocked Shocked Shocked този мръсник Салих ли е бил  ooooh! ooooh! ooooh!
Много приятно ме изненадаха няколко неща в началото иначе,сънят на Джес,срещата на гробищата Twisted Evil
Виж целия пост
# 31
и Ширин като разбере някой ден ooooh! ooooh!

къщата е новия офис на Тахи newsm78
Виж целия пост
# 32
Днес тук превода е по-добър, но картината там изостава, по принцип:


http://turkweb.ru/kanal/startv/
Виж целия пост
# 33
Оф, скоро няма да и дойде акъла на тази Сюхан  ooooh! ooooh! ooooh! всичко той бил разрушил видиш ли  #Crazy Много ми хареса как я подмина на гробището, това заслужава след това, което направи ... При жив баща, тя ще го гледа сама детето  ooooh! Добре, че поне не ревна, докато гледаше снимката, че щеше да ми дойде в повече  #Cussing out Инат, корлугдатски инат  ooooh!
Знаех си, че Салих е натиснал копчето ... той е убил Фюген  ooooh! Ще видим как ще се отърве от Ръза обаче ... Горката Ширин, какво я чака, като разбере какъв е и нейния баща  ooooh!
Виж целия пост
# 34
Диалозите тази вечер между Джесур и Сюхан все едно от този форум са преписвани  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 35
Днес тук превода е по-добър, но картината там изостава, по принцип:


http://turkweb.ru/kanal/startv/

мерси Peace

отношенията м/у двамата са под всякаква критика Tired Tired

Али, да Joy Joy

Фенче Peace
и сега Салих не е в ничий отбор, ама нека му като се подведе по акъла на Ръза Peace
Виж целия пост
# 36
Сюханчето...само високопарни приказки.
В Джесур се усети отдръпването. Няма вече обяснения. Сече.
Виж целия пост
# 37
Д:Как можа да направиш такова нещо?
С:Така както направи ти
Д:Не е същото. Аз никога не съм те наранявал.
С:Ти ме накара да страдам, разби семейството ми.
Д:Не съм ти разбивал семейството.
С:Ние с теб и до сутринта да спорим, няма да има полза, защото ние не се чуваме един друг.

С:Ти чакай в колата, аз ще отида да поговоря за две минути.
Д:Да, да, аз и без това пътувах дотук пет часа, за да седя в колата.
С:Джесур, това момиче искаше да говори само с мен. Ти ще я изплашиш.
Д:Аз толкова плащеш мъж  ли съм?
С:Тази твоя агресивност ще я уплаши.
Д:Аз агресивен ли съм?
С:Джесур, това момиче не те познава. Ще се уплаши от теб. И ако не говори, ти ще си виновен за това.
Д:Сюхан, престани да ми казавш, че за всичко съм виновен аз. Майка ми беше убита и аз искам да разбера кой я е убил.
С:А пък моя баща го обвиняват в убийство. Не знам кой и защо е напвравил това, но и  моят живот като твоя се съсипа.  Та аз заради случилото се загубих съпруга си.

 Joy Joy Joy Joy тя щото ама хич не е агресивна напоследък  ooooh!
Виж целия пост
# 38
Тази девойка не беше ли булката?

Объркала съм се,самопокани се Джесур на чужда сватба  Joy Joy Joy
И по сериална традиция в хотела има само една стая  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 39
 Joy Joy Joy Joy Joy тези сърдитите сега в една стая ли ще са  newsm78
Виж целия пост
# 40
Тиоооо, идвай спешноооо!!!!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 41
Голям смях с пишман детективите  Joy Joy Joy


Това му било пето поред,ами ние това чакаме де  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 42
и аз това си помислих, време е Джеско да си пийне пак hahaha
пък и са в една стая Mr. Green
Виж целия пост
# 43
Алинче  Heart Eyes тия вярно все едно са ни чели  Joy Joy Joy Joy да видим после в стаята какво ще стане  Laughing как се гледат като мачароци и двамата  hahaha
Мире  Hug Тио  Hug ще я скубе май Хюлията  Joy Joy Joy
Айре  Heart Eyes скоро точно това си говорехме, ама да видим Сю дали ще е дащна тоя път  hahaha
Виж целия пост
# 44
А какво точно ще се промени, дори и да преспят?

Реклама на МАВИ даваха ли днес...нещо пропуснах newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия