
Много приятно ме изненадаха няколко неща в началото иначе,сънят на Джес,срещата на гробищата


всичко той бил разрушил видиш ли
Много ми хареса как я подмина на гробището, това заслужава след това, което направи ... При жив баща, тя ще го гледа сама детето
Добре, че поне не ревна, докато гледаше снимката, че щеше да ми дойде в повече
Инат, корлугдатски инат 
Ще видим как ще се отърве от Ръза обаче ... Горката Ширин, какво я чака, като разбере какъв е и нейния баща




тя щото ама хич не е агресивна напоследък




тия вярно все едно са ни чели
да видим после в стаята какво ще стане 
Тио
ще я скубе май Хюлията

скоро точно това си говорехме, ама да видим Сю дали ще е дащна тоя път
Препоръчани теми