Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 62

  • 59 415
  • 736
# 45
Фенче Heart Eyes,Айре  Heart Eyes само да не хукнат да преследват онази,че така и ще си остане стаята
 Joy Joy  Joy
Виж целия пост
# 46
Как пък само една стая имаше свободна в целия хотел ooooh!
Хюлия и Джахидето вече не ги изтрайвам... Sick
Голяма фантасмагория стана... ooooh!
Виж целия пост
# 47
А какво точно ще се промени, дори и да преспят?



ами ще ни разнообразят малко гледката, може да оплакнем окото Laughing Laughing Mr. Green

Фенче, мачароци, ама дали ще им дойде любовния период?? Mr. Green

Диде Hug за фантасмагорията съм съгласна Peace

малко ми е странна тая серия Tired
Виж целия пост
# 48
Мире  Hug ами нищо няма да се промени, просто ми е кеф да ги гледам заедно, много са красиви.
Едва ли нещо ще стане, ама се гъбаркаме  hahaha
Виж целия пост
# 49
Мирче Hug както прочетох току що,пийнал Джесур е байрям за окото  Joy Joy Joy
ама този път той няма да се даде Peace
Диди Hug това със стаята си е класика,тук поне сватба има,че и по-трагични случаи има... Хюлия си е проститутка,виж с Джахиде попрекалиха,тя сякаш цял живот в дворец е расла,та една риза не може да изглади  ooooh!
Айре Heart Eyes комична ми е на мен....
Виж целия пост
# 50
Много накъсаха серията с рекламииии....
Дай да видим, дали ще преспят, че тука не издържат зрителите hahaha hahaha hahaha


Охааа, една кака бройна Джесур  Joy Joy Joy

Хора, тази вечер ще гледате изневяра Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Айре, отваряй бункера  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ееееееееееееееееееееееееееееее......Той бил бетон бре  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 51
Е, сега стана интересно  Joy Joy Joy Joy Ама нашия е железен беее ...
Виж целия пост
# 52
Опааа каката атакува.... Laughing
Виж целия пост
# 53
жилезен не, амииии Mr. Green Mr. Green
даже и не я огледа hahaha

ама с мократа коса, много готиииин Crazy
Виж целия пост
# 54
Как  му вменява постоянно винаааааааааааааааа ooooh!
Виж целия пост
# 55
еееее  ooooh!
направо й повярвах, че му каза #Cussing out
Виж целия пост
# 56
Ееее, като ви казвам, че е инат  #Cussing out Сега беше подходящия момент да му каже, ама къде ти ...
Виж целия пост
# 57
Писна ми и от тези сънища ooooh! аман ве4е... Sick
Виж целия пост
# 58
И аз повярвах,и ме вбеси тази вечер,както никога досега....сцената беше страхотна.....толкова силна и въздействаща...
Виж целия пост
# 59
Дали могат да натопят Джесур в убийство? Ще стане тъпо  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия