Бързи здравословни въпроси и отговори – 6

  • 73 227
  • 738
# 195
Пазиш се достатъчно ,живей си живота ,винаги има "вариант" и начин . На кой ехограф казваш външен? През корема ли ?  Тъпо е да ти изброяваме възможните причини ,те са наистина мнооого ,от нисък прогестерон до някое задържано фоликулче. Моята АГ,когато и звъннах с тези оплаквания ,едва не ми се изсмя,каза ми ,че трябва да ме види. Peace
Виж целия пост
# 196
Това не ми се е случвало до сега никога. Като се поуспокоих сутринта, течението започна и ме заболя корема. Явно наистина всичко е в главата ми... Голяма част от нещата си идват май баш от психиката. Това ми е най - големия страх и много се панирам заради него безпочвено. Иначе след някой - друг месец не е лошо да посетя АГ, обмислям, но скоро ще съм на гастроентеролог, защото там ситуацията е повече от ужасна вече години наред, та чак си докарах вътрешни хемороиди.
Виж целия пост
# 197
LauraGTL, жената забременява около овулация. С презерватив е нереалистично да си мислиш, че ще забременееш. За останалото - ако можеш, помогни си сама, ако не, потърси професионална помощ за психиката си. Родителите ти не ти ли помагат?
Виж целия пост
# 198
Овулацията може да се предизвика отново, при силна възбуда, доколкото знам. Попринцип не разчитам на това и винаги се пазя. Не го мисля през целия месец, а ден - два преди цикъл. Говорим постоянно, това не са теми табу. По - добре съм от преди. Благодаря за вниманието все пак. Simple Smile
Виж целия пост
# 199
Овулацията може да се предизвика отново, при силна възбуда, доколкото знам.

Това къде го прочете,че ми стана интересно?
Виж целия пост
# 200
Момичета,може ли препоръка за пробиотик с възможно повече щамове Thinking Не мога да уморя ваг.кандида и се чудя вече кво да правя Confused
Био култ имат с 14 щама, а сумарното количество във всяка капсула е 2 билиони микроорганизми (при други марки са милярди). Отделно имат и версия Кандеа за борба с гъбички с по-малко щамове, но с екстракт от чесън и семки от грейпфрут.

Локално слагаш ли някакви овули за подобряване на микрофлората?!  Нещо с лактобацили?
Ще ги разгледам...мерси!
Взех си вчера Ентеросан S-2 и същия ваг таблетки.Почвам ги днес.
Виж целия пост
# 201
Момичета,може ли препоръка за пробиотик с възможно повече щамове Thinking Не мога да уморя ваг.кандида и се чудя вече кво да правя Confused
Био култ имат с 14 щама, а сумарното количество във всяка капсула е 2 билиони микроорганизми (при други марки са милярди). Отделно имат и версия Кандеа за борба с гъбички с по-малко щамове, но с екстракт от чесън и семки от грейпфрут.

Локално слагаш ли някакви овули за подобряване на микрофлората?!  Нещо с лактобацили?
Ще ги разгледам...мерси!
Взех си вчера Ентеросан S-2 и същия ваг таблетки.Почвам ги днес.

Не е зле да си направиш пълни микробиологични изследвания, както и да провериш за вируси, защото често биват пропускани при изследванията, а водят именно до постоянно рецидивиращи гъбички.
Виж целия пост
# 202
Овулацията може да се предизвика отново, при силна възбуда, доколкото знам.

За първи път чувам това нещо и ако беше вярно, досега да съм забременявала безброй пъти. А пък ако се ползва презерватив, вече е излишно да се хабим да обсъждаме рисковете от бременност.
Виж целия пост
# 203
Излизат ми малки пъпчици на различни места по тялото, най-често по ръцете, стоят като ухапване, но не са. Много сърбят и особено ако започна да ги чеша. Иначе като не им обръщам внимание просто си стоят и не ги усещам, след време се скриват. Какво може да е това?  Thinking да ходя ли на кожен?
Виж целия пост
# 204
Излизат ми малки пъпчици на различни места по тялото, най-често по ръцете, стоят като ухапване, но не са. Много сърбят и особено ако започна да ги чеша. Иначе като не им обръщам внимание просто си стоят и не ги усещам, след време се скриват. Какво може да е това?  Thinking да ходя ли на кожен?

Имаш ли контакт с животни?
Виж целия пост
# 205
Излизат ми малки пъпчици на различни места по тялото, най-често по ръцете, стоят като ухапване, но не са. Много сърбят и особено ако започна да ги чеша. Иначе като не им обръщам внимание просто си стоят и не ги усещам, след време се скриват. Какво може да е това?  Thinking да ходя ли на кожен?

Имаш ли контакт с животни?
да, имаме домашно куче-пудел,но той се води анти алергичен.
Виж целия пост
# 206
А тези пъпчици, които описваш на малки мазолчета ли приличат? Без гнойни върхове, по - скоро издатинки със загрубяла кожа? На мен понякога ми се получават и минават от само себе си. Алерголог ми каза, че вероятно е контактна алергия или от животно, или работя/уча в нечиста среда (а то къде ли е чисто навън) и кожата ми реагира. Нямало място за притеснение. За твое успокоение може да отидеш на кожен, може да имаш алергия към нещо по - сериозно, няма как да знаем.
Виж целия пост
# 207
А тези пъпчици, които описваш на малки мазолчета ли приличат? Без гнойни върхове, по - скоро издатинки със загрубяла кожа? На мен понякога ми се получават и минават от само себе си. Алерголог ми каза, че вероятно е контактна алергия или от животно, или работя/уча в нечиста среда (а то къде ли е чисто навън) и кожата ми реагира. Нямало място за притеснение. За твое успокоение може да отидеш на кожен, може да имаш алергия към нещо по - сериозно, няма как да знаем.
ами малки пъпчици, по-скоро като точици издути. Нямат връх
Виж целия пост
# 208
Да, същите са явно. Нищо притеснително, и други хора около мен имат, реакция на тялото към нечистотии или контактна алергия. Иди евентуално да видиш от какво е, но не е опасно. Аз все пак имам по ръцете само и рядко, твоите ако са по цялото тяло, може да има повод за притеснение.
Виж целия пост
# 209
Не, не са по цялото тяло. Излизат ми пп ръцете и днес видях, че имам две на гърдите. Скриват се бързо, но се зачудих от какво може да е. Явно няма повод за притеснение, благодаря!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия