Смешки от форума 27

  • 130 095
  • 735
# 570
 Ако има хроничен цистит, той от време на време се обостря. Hands V

По същия начин може да каже "гастритът ми е възпален", нищо, че не всички имат гастрит.
Виж целия пост
# 571
Не, онова прилича на
Възпаленото ми ухо е болно/възпалено
Твоят пример прилича на
Имам проблем в момента със стомаха, раздразнен е
Виж целия пост
# 572
Ако има хроничен цистит, той от време на време се обостря. Hands V

По същия начин може да каже "гастритът ми е възпален", нищо, че не всички имат гастрит.

Гастритът е възпаление (на лигавицата на стомаха). Не можеш да кажеш, че възпалението е възпалено – все едно "възпали ми се ангината".  Laughing
Всъщност можеш, но не е правилно и затова това с цистита (също възпаление) е цитирано тук.
Виж целия пост
# 573
А, баш Simple Smile. Цистит е възпаление, диагноза и пр. Няма как да се възпали. Просто се появява. Хронично, означава, че се появява периодично, а не, че го има там някъде.
При всички случаи си е неприятно, а и болезнено, та съчувствам на страдащите в момента.
Виж целия пост
# 574
"И аз още нищо не съм купила,то аз има-няма през две години съм първолак."  Satisfied
Виж целия пост
# 575
Цитат
тъй-като повечето се събираха на пейките за да говорят и обсъждат интригите, а останалите правеха същото само, че стоейки на пейките.
Виж целия пост
# 576
Цитат
Тази диета си я измислих спрямо моето тяло и воля. Драстична е .Започвам я от днес.
Предишни кг 72.2  преди около 1-3 незнам точно ,но е между 1-3месеца. Сега съм 65.3кг

Плод или кисело мляко или пакет солети - обяд
Вечеря- салата или нормална храна или супа
През деня -1л чай
2л вода
Храната: каквото и да избера  бебешки порции
При силен глад: дъфка без захар,чай,вода,плод,тренировка ,или някакво занимание
Бих искала някой да я направи с мен,но понеже едва ли има желаещ няма да се надявам. Прави се няколко дни,колкото издържиш .Теглене сутрин и вечер ,задължително на голо и без синджири пръстени и подобни за да е най-точно. Като го спреш се захранваш с бебешки стъпки,въпреки че аз не мисля да го спирам.
Виж целия пост
# 577
Опитите за бавно самоубийство на депресирани пресни майки не са ми смешни.
Виж целия пост
# 578
Пръстените и обеците ще изкривят значително измерването!

Предлагам и ноктите да се изрязват, че да си е най-точно!  Mr. Green
Виж целия пост
# 579
И косата да се подстригва,че няколко грама в плюс са фатални за мотивацията.И на мен не ми е смешно Sad
Виж целия пост
# 580
О, с гъста и дълга до кръста коса няма да се качвам вече на кантара. Аз затова все си мисля, че съм дебела! И три пръстена имам, които не свалям...
Виж целия пост
# 581
О, с гъста и дълга до кръста коса няма да се качвам вече на кантара. Аз затова все си мисля, че съм дебела! И три пръстена имам, които не свалям...

Това ти е грешката! Пък и ако си вързана на опашка с ластик....

Аз затуй съм дебела, не било от мен, тегля се неправилно!  Mr. Green Whistling
Виж целия пост
# 582
Най-добре без очила (да не се виждат числата).
Виж целия пост
# 583
И през тоалетната задължително се минава преди кантара.
Виж целия пост
# 584
И през тоалетната задължително се минава преди кантара.
Flushed Виновата. И аз правя така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия