Смешки от форума 27

  • 130 095
  • 735
# 555
Е, сега се смилете и пуснете линк към тия бисери, моля!
Виж целия пост
# 556
Модератор ги изтри. В темата "Оплачи се" бяха, но господинът я превзе, т.е. те "двамата" с дамата.
Виж целия пост
# 557
Аз ги четох в шофьорската тема, оплакванията не съм чела. Ето тук някъде започнах да чета, може и преди това да е писал, не знам: http://old.bg-mamma.com/?topic=951786.300;topicrefid=20

Пак там е и обяснението защо пише в мн.ч.

Цитат
Цитат
Извинявам се, но защо пишеш в множествено число?
Цитат
Пиша в можествено число, защото ние (аз и милото) сме едно цяло, никога за нищо не сме се делили.
Виж целия пост
# 558
Благодаря! Точно си е за смешките, заради начина на изразяване. Посмях се, като четох.
Виж целия пост
# 559
Аз ги четох в шофьорската тема, оплакванията не съм чела. Ето тук някъде започнах да чета, може и преди това да е писал, не знам: http://old.bg-mamma.com/?topic=951786.300;topicrefid=20

Пак там е и обяснението защо пише в мн.ч.

Цитат
Цитат
Извинявам се, но защо пишеш в множествено число?
Цитат
Пиша в можествено число, защото ние (аз и милото) сме едно цяло, никога за нищо не сме се делили.



Кошмар!
Виж целия пост
# 560
Постовете му бяха уникални - четохме за изпит, ще се явим другата седмица, дано инструкторът ни е точен, дано вземем изпита, дано не сбъркаме някъде.... Още тогава си го представих как като роди жена му ще каже - родихме със секцио, че нямахме хубаво разкритие, но вече сме добре, матката ни се възстановява, ще опитаме да го кърмим и т.н.
Наакахме се,уригнахме се и т.н.
Виж целия пост
# 561
Цитат
...(аз и милото) сме едно цяло, никога за нищо не сме се делили.
Че за какво му е книжка на миУото тогава? Заедно ли ще шофират, едновременно?
Виж целия пост
# 562
Цитат
...(аз и милото) сме едно цяло, никога за нищо не сме се делили.
Че за какво му е книжка на миУото тогава? Заедно ли ще шофират, едновременно?
Да има хубавите страни,има и лошите.Гади ни се,в тежък цикъл сме този месец,мн.ни боли кръста и мн.др.Ако единият например харесва шоколадов сладолед,а другия мрази,как се справят? newsm78
Виж целия пост
# 563
Признавам си, че като прочетох ММ в постовете на господина, пардон Манекена, се разхилих. Ама той е уточнил, че иде реч за Моето момиче.
Виж целия пост
# 564
Скрит текст:
Здравейте,цистита ми е възпален.
Виж целия пост
# 565
В първия момент забравих в коя тема съм 😂😂😂!
Виж целия пост
# 566
В първия момент забравих в коя тема съм 😂😂😂!

Еее вие да не четете по няколко теми едновременно, че чак да се объркате 😂😂😂?!

Сега видя ли как се получава и защо е нужно да знаеш в коя тема си?
Виж целия пост
# 567
Здравейте,цистита ми е възпален.

Оооо, горкият 😂
Виж целия пост
# 568
Аз като го написах този коментар (за четенето на много теми) и после веднага ми се случи същото, та да, видях още тогава. А тук пък реших, че съм в темата за оплакване, пък в скрит текст, пък здравейте 😂😂😂..
Виж целия пост
# 569
Научих нещо. До сега не знаех, че всички имат цистит Simple Smile. Това явно е някаква точка в мозъка, съдейки от поста.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия