Смешки от форума 27

  • 130 095
  • 735
# 525
Цитат
Всъщност е напълно възможно жена да роди от двама различни мъже ,казва му се разнояйчни близнаци в два отделни балона .Точно когато една жена в рамките на един до два дена е била с двама различни мъже.
Виж целия пост
# 526
това е вярно. Преди много  години имаше случчай, при който дори от различни раси са били децата. не зная дали е късмет или малшанс, но се случва.
Виж целия пост
# 527
Смешното (за мен поне) е за бебетата в балони. Казва се околоплоден мехур, а не балон (ако това е имала предвид авторката). Направо си ги представих бебетата как летят над града в балони с хелий.
Виж целия пост
# 528
Цитат
Има някакъв възпалителен процес,пусни си цитонамазка.Млечнокиселата среда липсата,която защитава свлачището,и трябва да ти изпишат пробиотик,за да ти се възстанови микрофлората,тя те предпазва от инфекции...Успех

Тъй де, свлачище Joy
Виж целия пост
# 529
Цитат
Щом има оргазъм си е секс.
А щом няма, не е секс.
Виж целия пост
# 530
щом няма си е калпав секс
Виж целия пост
# 531
само забравиха селф-секс

-----
Имам находка от темата за Как да намалим свръхсилната емпатия. Това е само част от поста. Направо ме нокаутира с това откритие в хиперактивността. Имаме си нови диагнози. Цялото творчество е...
http://www.bg-mamma.com/?topic=989634.msg35385133#new

Може би имам хиперактивно трето око с оглед че там често ме боли? Вътрешният ми глас критикува всичко, но най-вече мен (асцедент Дева плюс луна в Скорпион - живот Ад). Постоянно мисля нещо, не мога да се отпусна (хиперактивни горни чакри)
Виж целия пост
# 532
Може би имам хиперактивно трето око с оглед че там често ме боли? Вътрешният ми глас критикува всичко, но най-вече мен (асцедент Дева плюс луна в Скорпион - живот Ад). Постоянно мисля нещо, не мога да се отпусна (хиперактивни горни чакри)
А?
Виж целия пост
# 533
тази тема сиг е за някакви врачки-гледачки? Не разбрах за туй трето око ли, пето ухо ли, какво иска да каже?
Виж целия пост
# 534
ох, пу-пу, Анди се била редактирала.

HappyKali, помислих, че цитираш оригинален неин пост с тази нейна тревога Rolling Eyes smile3532
Виж целия пост
# 535
Цитат
Цитат
За медицинското - ако носиш очила трябва да минеш и през очен лекар.
Благодаря за напомнянето, но ние не носим очила. Някоя от вас беше споменала мнение на инструктор, че жените трябвало да изкарат книжка до 30 години, после вече били стари, а ние сме на 36 години вече, но няма да се отказваме, все някога ще ни пуснат на изпита.

Еее все бях чувала майки да говорят в мн. ч. за бебета, ама бащи за пораснали деца... И накрая, изненада, то и за детето не било, ами за жената  #Crazy Joy

Цитат
Аз имам книжка, питам за съпругата Simple Smile
Виж целия пост
# 536
Е, за деца и домашни любимци вече посвикнах с тази простотия, ама за жена/мъж...  hahaha  smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 537
Е, за деца и домашни любимци вече посвикнах с тази простотия, ама за жена/мъж...  hahaha  smile3532 smile3532
То този, дето го е писал, толкова е и мъж. smile3532
Виж целия пост
# 538
Цитат
Цитат
За медицинското - ако носиш очила трябва да минеш и през очен лекар.
Благодаря за напомнянето, но ние не носим очила. Някоя от вас беше споменала мнение на инструктор, че жените трябвало да изкарат книжка до 30 години, после вече били стари, а ние сме на 36 години вече, но няма да се отказваме, все някога ще ни пуснат на изпита.

Еее все бях чувала майки да говорят в мн. ч. за бебета, ама бащи за пораснали деца... И накрая, изненада, то и за детето не било, ами за жената  #Crazy Joy

Цитат
Аз имам книжка, питам за съпругата Simple Smile


Това е онзи (да не казвам какъв), който обясняваше в темата за оплакване, че видиш ли проблемите на хората не били никакви, в сравнение с това, че жена му са я късали 7-8 пъти на шофьорски изпит. Даже си търсеше някой да вземел книжката на въпросната. Та надълго и нашироко обясняваше как СА ВЗЕЛИ листовките от третия път, как ГИ прецакали изпитващите и на какви некадърни инструктори все ПОПАДАЛИ.
Виж целия пост
# 539
Дано не я пусне да кара, като вземе книжка, ако вземе..  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия