Смешки от форума 27

  • 130 095
  • 735
# 615
Месото нямало нито една магическа съставка, която да не можем да намерим в растенията.
някой сети ли се да го пита за Б12?

Има движение сред веганите, според които Б12 не е необходим, правиш си го сам в организма или че е възможно набавяне от растителен източник.

Младежите ги разбирам, на 20 имаш нужда от кауза. Виж, някои към 40-годишни, които еволюираха от "миролюбив веган" към "веган-аболюционист" като някои форумки - хич.
Виж целия пост
# 616
не е от форума, но е по темета: на американските внучета беше обяснено, че месцето на скарата у дома е веганско и могат да го ядат.
те са деца на 7 и 8 години и толкова разбират, но бабата, дето сътвори този бисер, ме разби.
като върна лентата, тя беше войнстващ веган за около 45 минути Trollface
Виж целия пост
# 617
"Захарта в колбасите се слага за да им придаде червен цвят, а и е консерватор, доколкото знам."

А аз все си мислех, че е либерал
Виж целия пост
# 618
Охх, ще се побъркаме с тези конферентни разговори.  ooooh!

Момичета, това е телефонът. http://www.technomarket.bg/products/09078718
Като цъкнеш на картинката, се вижда в по-голям размер. Може ли да кажете дали този hook switch го виждате изобщо?  ooooh!
     Kuppi si smartfon , 2017 sme...

любимото ми!
някой се метне в темата с плонж, прочел-недопрочел първата страница даже.
Simple Smile
Виж целия пост
# 619
любимото ми!
някой се метне в темата с плонж, прочел-недопрочел първата страница даже.
Simple Smile

Чукчите са повече Simple Smile 
Трябваше през цитата ти, на който умишлено не си скрила дати и автор, да отида в темата, от която е, за да видя защо си го постнала тук (пляскащо се по главата човече). 
Виж целия пост
# 620
то и от цитата се вижда, че въпросът е от 2013 година, а отговорът от днес Simple Smile
Виж целия пост
# 621
Точно затова се присъединих към чукчите Simple Smile
Виж целия пост
# 622
Simple Smile
Виж целия пост
# 623
Чукчите са повече Simple Smile 
Трябваше през цитата ти, на който умишлено не си скрила дати и автор, да отида в темата, от която е, за да видя защо си го постнала тук (пляскащо се по главата човече). 
Не си сама Yum
+1
Виж целия пост
# 624
Цитат
Ами различно беше при мен. При ултразвука апарата мина през вагината, докато с ехографа само върху кожата отгоре го прекара.
Виж целия пост
# 625
Цитат
Като цяло повечето градчета в прованса са умрели. По главната се мотат мангали и глигани с колички. Горди, че са семейни с деца. Чакат мъжо да даде пари за мляко. 
Хората бягат към София и чужбина.
Виж целия пост
# 626
Оф, прочетох я тази госпожа вчера и аз...
Виж целия пост
# 627
От коя тема е този бисер?
Виж целия пост
# 628
Да се оплачем, но не го намирам и вероятно са го замели...
Виж целия пост
# 629
Да се оплачем, но не го намирам и вероятно са го замели...
Там си е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия