Ноемврийче, покажи се - момче ли си или момиче?

  • 59 147
  • 737
# 555
Момичета,

моя бебо така рита, че баща му го усети, докато ръката му беше върху корема ми. Явно последните месеци няма да спя  Laughing

Докторът потвърди, че е момченце. "Това са му тестисите, а това пениса" и с ММ се разсмяхме като тийнеджъри  Laughing

Как сте с разходките и движението? Аз работя от вкъщи и съм се доста застояла, а всички ми повтарят, че трябва да вървя всеки ден по час-два в парка. А така да нямам сили...
Браво, AliveinWonderland, имате си игрив юнак. А за разходките, като си на работа е трудно. Аз съм вече в болничен и гледам да походя сутрин поне около 30мин.до към обяд, че след това не е за хора, а какво остава за бременни жени  Grinning Иначе ще ти бъде още по-приятно ако си имаш и компания за разходки. Аз обикалям самичка, като глуха кучка ама няма как, всички са на работа. Laughing
Виж целия пост
# 556
Босилечка, попадала съм на тези риалитита, да. Много са ми странни.  Laughing Но естествено това са някакви супер редки случаи.
А аз, като чета тук - вие поне нещо усещате, аз дори пърхания в корема не усещам, нито къркорене, гъдел...абсолючно нищо. Ям сладко, скачам, в движение съм постоянно - еми не го усещам това дЯте. АГ казва, че е рано и да не бързам.

Даниш гърл, аз мисля, че е по-вероятно да са познали пола на бебчето. В днешно време ги познават още от 12-13 седмица. То никога не се знае на 100% де, ама мисля, че в 15г.с. си е напълно възможно правилно да се вижда ясно. Simple Smile

Много ме успокои с това, което каза. ☺☺Искаше ми се да го чуя от някого😉

Надежди таиш за девойка ли?  Crazy Simple Smile


Ами, да. Нещо такова😁Не точно надежди, просто от самото начало с ММ бяхме сигурни, че ще е момче и много ни изненадаха на 4д-то, като казаха момиче. Работата е там, че ние сме само двамата с таткото и искам по- раничко да започна с покупките. Няма да има баби, дядовци и роднини, докато не се роди малкото. Та ме притеснява, че ще взема да накупя розови дрехи, а то да ни изненада с някое пишле😂Онзи ден бях при акушерката, но тя ме успокои, че наистина много, много рядко се случва да объркат пол на 4д. Щом са казали момиче, значи е момиче. 😍

Колкото до разходките и аз гледам всеки ден да правя поне 5-6000 крачки. Започнах да пълнея, на което си му е време де. И не искам да се заседявам много, обаче имам жестоки болки в кръста и има дни, в които ми е много трудна всякаква активност. 😕
Виж целия пост
# 557
Хайде и ние в мъжката банда, здраво ми дупе! Grinning
90% от роднините и приятелите бяха заложили на момиче, сега им разбихме представите. Grinning

На ФМ всичко мина идеално и сме много щастливи!
Виж целия пост
# 558
Разходките не са задължителни. Слушайте си организма, той ви показва от какво има нужда.
Аз лично се чувствам зле, за мен бременността е тежест и дискомфорт и се подлагам на това изпитание само в името на малкото човече. А и съм с контракции и не смея да правя нищо излишно. И без това съм достатъчно активна покрай отрочето.
Виж целия пост
# 559
Хайде и ние в мъжката банда, здраво ми дупе! Grinning
90% от роднините и приятелите бяха заложили на момиче, сега им разбихме представите. Grinning

На ФМ всичко мина идеално и сме много щастливи!

Браво! Супер!
Виж целия пост
# 560
Хайде и ние в мъжката банда, здраво ми дупе! Grinning
90% от роднините и приятелите бяха заложили на момиче, сега им разбихме представите. Grinning

На ФМ всичко мина идеално и сме много щастливи!

Честито, миличка! И при нас всичко мина супер, отдъхнах малко, че съм голяма паника Grinning Иначе, обратно на вас, нашето обкръжение залагаше на момченце, даже и таткото, но не - госпожичка ще е - потвърдено. Остава ни да се наслаждаваме на лека бременност всички мами до края и да чакаме срещата с малките човечета 😊
Виж целия пост
# 561
Eхееее с много положителна енергия ме заредихте! Simple Smile Честито на мамите, които разбраха пола.
При нас роднини и познати залагат на момче, аз и таткото викаме - девойка... Абе, живо и здраво да е в крайна сметка - толкова време сме го чакали, ще си го обичаме каквото и да е. Simple Smile

Дзен мама, с предна плацента съм. Знам, че заради това е вероятно по-късно до усетя нещо, но пак се тревожа.

С разходките и движението - старая се да се движа повече, да не застоявам на едно и също място. Но напоследък много се уморявам и си полежавам повече. Simple Smile Ох и е толкова топло, добре, че е климатика вътре. И като стана дума за жеги, черпя ви по един сладолед да се разхладите, ако ви е топло и на вас
Виж целия пост
# 562
Момичета,влизам да се похваля - днес бяхме на ФМ и противно на "предчувствието" ми ще имаме момиченце 🎂🎂🎂 Много съм щастлива, здрава, дългокрака и чипоноска Simple Smile)
Виж целия пост
# 563
Ванинка, да са живи и здрави бебоците наистина е най-важното. Полът, поне според мен, не трябва да носи разочарование. Аз за това гледах и да не се настройвам много много. А за движенията - ще го усетиш, не се тревожи, щом на прегледите всичко е наред значи очаквай много скоро включване, хих 😊

Прасковка, честито! Съвпаднахме няколко мами с ФМ в един ден, колко яко 😊 Иии нека има и момиченца, че около мен тази година само мъжко - зетьове колкото иска човек Grinning
Виж целия пост
# 564
Danish girl, у дома таткото отказва да се примири, че ще имаме "немомче" и се надява 4Д-то да греши. Просто почвам да развивам непоносимост към него щом стане дума за пола и чак не искам да ми пипа корема, в който е съответното "немомче".
На мен, от друга страна, не ми дреме. Важното е, че всичко е наред с детето. По-рано днес излязоха изследванията за антитела. Заключението е, че резултатите са отрицателни. На мен камък ми падна от сърцето, на майка ми гласа също се разтрепери и звучеше доволна.
Виж целия пост
# 565
Savage7, татко като си гушне момиченцето, няма да можеш да му свалиш усмивката от лицето  Laughing

Аз днес минах на ФМ и всичко ни е наред  Hug Няма съмнение, че е мъж. Докторът каза: ей тука виждам висят едни т*ш*ци  Laughing Само дето се надявах на някоя хубава снимка в лице или в профил да си имам, пък те всички снимки са на мозък, бъбреци и т.н.
Виж целия пост
# 566
босилечка, със сигурност. И ще му напомням при всяка една възможност, че се е държал като задник.
Виж целия пост
# 567
Ние бяхме неволно настроени и двамата за момиче, някак така си го представяхме, не мога да кажа, че е било предпочитание. И това "мъж е" вчера малко се ошашкахме, но го преспахме, че и с името май сме готови вече. Grinning Така или иначе винаги сме искали да имаме от всичко, ще си обичкаме диваненцето и татко му ще го научи да бъде страхотен мъж като него. Simple Smile Щастието от бебчето си е щастие, каквото и да е то!

А ако сте били настроени за нещо, позволете си да изпитате всички емоции, дори това да е разочарование, нормално е, хора! Не ви прави лоши майки или бащи, а просто хора с някакви чувства, които трябва да се изпитат и да отминат! След това започваш да осъзнаваш наистина какво ти се случва, представяш си малкото зверче още по-истинско и всичко се подрежда. Влюбването от пръв поглед е гарантирано. Wink
Виж целия пост
# 568
Честито на разбралите пола  мами Simple Smile И аз днес разбрах в най-голямата жега че чакаме мома. Много съм щастлива! Всичко и е наред Simple Smile Малко я мързи да мърда ама ... и аз и таткото сме си мързелчета та няма на кой да се метне Grinning
Виж целия пост
# 569
май малко късно се сетих, но за мамите, на които тепърва им предстои ФМ ще е полезно. Бях чувала, че някои лекари съветват преди прегледа да се хапне шоколад или да се изпие едно кафенце. Аз винаги преди преглед пия едно кафе, за да е будно бебенцето и да може да се огледа добре от всички страни Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия