Чудех се защо не съм отишла по-рано. Ама откъде да знам, че толкова ще ми хареса.
Чудех се защо не съм отишла по-рано. Ама откъде да знам, че толкова ще ми хареса. 


)
. Добре завърнала се!
.За сандали, комай сезон няма
! Не се вкисвай ти, ще наместиш подаръците, сигурна съм
.Нагласи се и се напразнувай!
. Обикновено ММ не ме слуша,мисли малко,стига на моята и се посуква, как съм била права
.С две думи-много ги чувам нещата
.






.
Търчах малко по задачи днес, уморих се, сега ме стяга корема, та не се знае - 19-ти още не е свършил
Дали ще ме огрее това лято? За мен година, в която не съм видяла морето, е загубена година. Не мога да живея без слънцето и водата...Планината я обичам много, но някак си е друго. Нещо като първата любов и законния съпруг 



Препоръчани теми