Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 62

  • 88 783
  • 735
# 720
Имам, вчера го слагах....
При предните ми 2 процедури, лх-5 ми скапа Я.... Сега не знам, дайте мнение?
Виж целия пост
# 721
Няма да ги скапе, само да не се спукат преди пункцията.
Виж целия пост
# 722
Момичета, доволни ли сте от хематолога в клиниката?
Виж целия пост
# 723
Да, направи си консултация с него.
Виж целия пост
# 724
Здравейте,момичета!Не съм се вясвала тук ,защото сама гледам бебчо и е една весела лудница ,която пожелавам на всички чакащи.Та ,влизам да кажа,че направихме фб група Бебетата на доктор Персенска и скоро ще правим среща.Успех на всички! 😘😘😘
Виж целия пост
# 725
Ооо, искам и аз в тази група Heart Eyes
Ще ти пиша лс.
Виж целия пост
# 726
Здравейте момичета, знаете ли в колко часа трябва да отида в Надежда, за да ми направят вливка с октагам? Док каза на 3-4 ден закъснение на цикъла да отида, но не знам как се процедира - трябва ли първо да мина на преглед при него или направо ще ме пратят в някой кабинет? Ако някоя знае, ще се радвам да сподели.  Аз съм с положителен тест за бременност (от вчера), но съм толкова разтревожена дали този път всичко ще е наред, че още не смея да се зарадвам.
Виж целия пост
# 727
Трябва да запазиш час на регистратура.
Виж целия пост
# 728
Благодаря за бързия отговор, cristi!
Виж целия пост
# 729
Моля и лека бременност Hug
Виж целия пост
# 730
Благодаря, cristi  Hug Пожелавам на всички да видят заветните 2 чертички Simple Smile
Виж целия пост
# 731
И аз искам в групата за д-р Персенска 😊
Виж целия пост
# 732
Момичета, колко дни преди трансфер се слага лекарството, може ли да се направи на фреш трансфер?
Виж целия пост
# 733
Момичета, колко дни преди трансфер се слага лекарството, може ли да се направи на фреш трансфер?
Какво лекарство?
Виж целия пост
# 734
Предполагам РВМС има предвид.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия