Дългото чакане след трансфер - Тема 61

  • 84 014
  • 736
# 405
Казах Ви ,имам 13 тб.Естрофем от 2мг и мога да го пратя по куриер (само доставката си плащате-около 4лв)Годен е до 2020г.
Виж целия пост
# 406
Това усещане е нормално ,но не защото ще ти идва!Аз и в момента имам такова усещане от време на време при ЧХГ 2000 от тази сутрин...Тривиално е,но мисли положително!Успех!
[/quote]

Супер стойност имаш. Едно ембри ли ти върнаха или 2 и на кой ден? Simple Smile
Виж целия пост
# 407

Това усещане е нормално ,но не защото ще ти идва!Аз и в момента имам такова усещане от време на време при ЧХГ 2000 от тази сутрин...Тривиално е,но мисли положително!Успех!
[/quote]

Лейди, много се радвам, браво! Лека и безпроблемна до пухкав ревлив финал  Hug
Виж целия пост
# 408
Ригина, стойността ти е добре за три дневни, стискам палци да се удвоява и всичко да мине без проблеми. Но прогестерона ти наистина е нисък, напълно съм съгласна с Буена, че трябват незабавни мерки да се вдигне. Не знам защо докторите  казват, че тези ниски стойности са добре, моя доктор също, при стойност 5 ми каза, че не е толкова нисък а аз бях започнала да кървя при перфектно ЧХГ.
Виж целия пост
# 409
Естрофем има в Марешки.
Виж целия пост
# 410
Да току що се запасих с две кутийи .Момичета след трансфер до кога се пие естрофем,ние сега се готвим за ЗЕТ пия го три пъти по една от първия ден на цикъла.
Виж целия пост
# 411
Аз го пих до 12 г.с.
Виж целия пост
# 412
До 8 г.с.го пих аз.
Виж целия пост
# 413
Благодаря,дай боже и аз да стигна до там Praynig
Виж целия пост
# 414
Това усещане е нормално ,но не защото ще ти идва!Аз и в момента имам такова усещане от време на време при ЧХГ 2000 от тази сутрин...Тривиално е,но мисли положително!Успех!

Супер стойност имаш. Едно ембри ли ти върнаха или 2 и на кой ден? Simple Smile
[/quote]

1 ембрионче на 3 дни и Докторката има съмнения ,че са станали близнаци или просто е по-голям !В Четвъртък ще го или ги видя ! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 415

Това усещане е нормално ,но не защото ще ти идва!Аз и в момента имам такова усещане от време на време при ЧХГ 2000 от тази сутрин...Тривиално е,но мисли положително!Успех!

Лейди, много се радвам, браво! Лека и безпроблемна до пухкав ревлив финал  Hug

Вярвам,че 2017 ще е различна за всички нас!Благодаря ти  и чакам поне 300 след два дни!
Виж целия пост
# 416
Това усещане е нормално ,но не защото ще ти идва!Аз и в момента имам такова усещане от време на време при ЧХГ 2000 от тази сутрин...Тривиално е,но мисли положително!Успех!

Супер стойност имаш. Едно ембри ли ти върнаха или 2 и на кой ден? Simple Smile

1 ембрионче на 3 дни и Докторката има съмнения ,че са станали близнаци или просто е по-голям !В Четвъртък ще го или ги видя ! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
[/quote]

Хохохо. Стискам палци за еднояйчни близнаци 😁😁😁
Виж целия пост
# 417
Момичета, не се предавайте дори и тестовете да са ви отрицателни,никога не падайте духом.Поздрави на тези от вас с положителни резултати,а на останалите искам да вдъхна кураж с моя дългогодишен опит.Аз успях след десет години и на десетия трансфер,който беше от замразени ембриони пренесени от клиника от Пловдив в София.Това беше моя единствен опит,който не протече по учебник,но резултата вече е на шест месеца и моята най голяма награда защото не се отказах,не се предадох и най-вече след всеки неуспех намирах сили да се изправя и да продължа.
Виж целия пост
# 418
Това усещане е нормално ,но не защото ще ти идва!Аз и в момента имам такова усещане от време на време при ЧХГ 2000 от тази сутрин...Тривиално е,но мисли положително!Успех!

Супер стойност имаш. Едно ембри ли ти върнаха или 2 и на кой ден? Simple Smile

1 ембрионче на 3 дни и Докторката има съмнения ,че са станали близнаци или просто е по-голям !В Четвъртък ще го или ги видя ! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
[/quote]
По принцип няма причина поне в началото при еднояйчни близнаци ЧХГ да е по-високо от това при 1 бебе
Виж целия пост
# 419
Regina успех, стискам палци и се надявам че това е твоето бебче/ бебчета! Момичета разбирам, че всички искате да помогнете с коментари и изводи от ваш личен опит, но нека не притесняваме излишно Regina. В крайна сметка колкото и да анализираме резултатите са такива каквито са. Надяваме се на само положителни новини! Съжалявам че се намесвам така надявам се никой няма да се обиди. Успех на всички Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия