Дългото чакане след трансфер - Тема 61

  • 84 013
  • 736
# 420
Един въпрос -когато слагат Прегнил при нисък прогестерон, прегнила вдига ли прогестерона като стойност  Crazy
Виж целия пост
# 421
Един въпрос -когато слагат Прегнил при нисък прогестерон, прегнила вдига ли прогестерона като стойност  Crazy

Да, вдига го.
Виж целия пост
# 422
Здравейте пак от мен, отчитам се и аз. Кафявото зацапване продължава, но е много малко и светло. Домашен тест вчера (12-ти ден от трансфер на бластоцист) - едва доловима втора черта, дори бих казала почти въображаема... Явно просто ще си чакам до кръвния в петък  Thinking А възможно ли е според вас да не ми идва както трябва заради лекарствата? Предишният път ми дойде на 9ти ден, но беше свеж трансфер и не взимах същите лекарства...
Виж целия пост
# 423
Magi,за кога ти е кръвния тест?Опитай се да мислиш позитивно Hug
Виж целия пост
# 424
Един въпрос -когато слагат Прегнил при нисък прогестерон, прегнила вдига ли прогестерона като стойност  Crazy

Да, вдига го.
А за колко време го вдига? В смисъл колко дни след прегнила може да отчете стойности неафектирани от него стойности?
Питам да знам за следващия път, защото обяснявах на доки че с Дуфастон прогестерона ми е около 12. И като бях на утрогестан ми казаха да пусна кръвен, който отречете над 60, но то беше в деня на пункцията. А на 7 ми ден след трансфер, без да спирам утрогестан, си беше отново 12 Sad
Виж целия пост
# 425
Здравейте пак от мен, отчитам се и аз. Кафявото зацапване продължава, но е много малко и светло. Домашен тест вчера (12-ти ден от трансфер на бластоцист) - едва доловима втора черта, дори бих казала почти въображаема... Явно просто ще си чакам до кръвния в петък  Thinking А възможно ли е според вас да не ми идва както трябва заради лекарствата? Предишният път ми дойде на 9ти ден, но беше свеж трансфер и не взимах същите лекарства...

Маги, едва доловима, но все пак я има, доколкото разбирам.
Мисли позитивно и в петък ти пожелавам едно хубаво ЧХГ.  Hug
Виж целия пост
# 426
Момичета, на мен ми казаха естрофенът да го слагам по 2 т. вечер вагинално. Има ли и други с тъкъв прием или аз нещо не съм разбрала? Таблетките са ужасно дребни.
Виж целия пост
# 427
в някои клиники вагинално го изписват, в малинов май беше така  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 428
Момичета, на мен ми казаха естрофенът да го слагам по 2 т. вечер вагинално. Има ли и други с тъкъв прием или аз нещо не съм разбрала? Таблетките са ужасно дребни.

Естрофем вагинално?  #Crazy
Виж целия пост
# 429
Момичета, на мен ми казаха естрофенът да го слагам по 2 т. вечер вагинално. Има ли и други с тъкъв прием или аз нещо не съм разбрала? Таблетките са ужасно дребни.

Да, аз имам 2 пъти по 3 вагинално. Дребни са, но се свиква. Гледай да ги слагаш максимално дълбоко и ако не можеш и двете едновременно ги слагай една по една.
Аз вече съм се усъвършенствала и слагам трите едновременно.  Laughing
Виж целия пост
# 430
И аз така съм ги слагала newsm78
Виж целия пост
# 431
Момичета, благодаря за бързите отговори. Палчета от мен за всички чакащи!
Виж целия пост
# 432
Аз пак съм в дилема дали да не ида да се бодна вече-трансферът  ми беше на 07.05 сутринта.Някой да ме окуражи😂
Виж целия пост
# 433
Аз пак съм в дилема дали да не ида да се бодна вече-трансферът  ми беше на 07.05 сутринта.Някой да ме окуражи😂

Поне до утре изчакай.  Peace
Виж целия пост
# 434
Аз съм с бластоцити,но мерси
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия