Дългото чакане след трансфер - Тема 61

  • 84 013
  • 736
# 555
Много отрицателен 0,15 освен,ако няма грешка от лабораторията #Crazy Praynig Heart Eyes
Виж целия пост
# 556
Съжалявам, но наистина е категорично отрицателен и няма смисъл да се надяваш на по-късна имплантация. Tired Hug
Виж целия пост
# 557
Да,Жана права сте.Првкслено хубаво щеше да е ...
Виж целия пост
# 558
Потъжи си малко, но не се отчайвай, горе главата и само напред към целта - следващият път ще се получат нещата  Hug
Виж целия пост
# 559
Съжалявам, момичета, дано следващият опит е успешен.  Hug
Виж целия пост
# 560
Някой може ли да каже нещо повече за трансплантционното зацапване или такова след трансфер Shockedсвързано ли е с овулацията
Виж целия пост
# 561
Някой може ли да каже нещо повече за трансплантционното зацапване или такова след трансфер Shockedсвързано ли е с овулацията
Може би питаш за имплантационно зацапване Wink.
Аз не съм запозната с това чудо.
Виж целия пост
# 562
Не искам да влизам в спор, но има късна инпланация между 10ти и 14 ти,  ден...
Защо не можеш да получаваш лични съобщения.
Виж целия пост
# 563
Някой може ли да каже нещо повече за трансплантционното зацапване или такова след трансфер Shockedсвързано ли е с овулацията
При моя първи трансфер имах имплантационно зацапване, което започна на 10 ден след трансфера, т.е. на 28 ден от МЦ. Продължи 3-4 дни.
Няма общо с овулацията.
Виж целия пост
# 564
Някой имал ли е зацапване и кървене след трансфер и колко време продължи и на кой ден след трансфер  newsm78
Виж целия пост
# 565
В поста ми преди твоя съм написала как беше при мен.
Виж целия пост
# 566
Привет момичета пожелавам успех на всички които им предстои тест,и лека бременност на вече успелите. Утре на мен ми предстои кръвен тест според вас колко най малко трябва да показват стойностите, трансфера беше на 13.05 на 2-дневен ембрион. Hug
Виж целия пост
# 567
Привет момичета пожелавам успех на всички които им предстои тест,и лека бременност на вече успелите. Утре на мен ми предстои кръвен тест според вас колко най малко трябва да показват стойностите, трансфера беше на 13.05 на 2-дневен ембрион. Hug
Ще пускаш ЧХГ на 9-ти ден след трансфер на 2 дневни?
Лично на мен ми се струва безумно рано. Все едно на 6-ти ден на бластоцисти. Според повечето материали, които съм чела, точно тогава започва да навлиза ЧХГ в кръвта, ако е имало успешна имплантация. Аз бих изчакала още 4 дни, но ти си знаеш.
Успех!
Виж целия пост
# 568
Светлана, много е рано за тест, особено за двудневни.
Според мен най рано след три дни, сега нищо няма да ти покаже само ще ти донесе неприятни емоции.
Стискам палци след три дни да се похвалиш с тлъсто ЧХГ.  Peace
Виж целия пост
# 569
Здравейте мили момичета Wink Утре ми предстои кръвния тест , на 4 дневни ембриони Simple Smile
Надявам се всичко да е наред , моля ви стискайте ми палци Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Ще се пръсна от напрежение Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия