Дългото чакане след трансфер - Тема 61

  • 84 011
  • 736
# 570
Момичета така ми каза доки на 22.05 кръвен, на 26.05 домашен т.с уринален. И на мен ми се струва рано ама така каза. Незнам какво да правя newsm78 Cry
Виж целия пост
# 571
Нека новата седмица да донесе само положителни тестове на всички чакащи.Стискам палци и да се похвалите. Peace Praynig
Виж целия пост
# 572
Аз ако бях,щях да пусна кръвен и на 26.05 но ти си знаеш.Успех  Peace
Виж целия пост
# 573
Привет, момичета,
И аз да се запиша при вас - на 15-ти имах свеж трансфер на едно тридневно, дето беше започнало да се окрупнява.
Имам да чакам до петък за кръвен тест. Много бавно минава това време, ей!
Успех на всички  Hug
Виж целия пост
# 574
Момичета така ми каза доки на 22.05 кръвен, на 26.05 домашен т.с уринален. И на мен ми се струва рано ама така каза. Незнам какво да правя newsm78 Cry
Странна работа. Нямам идея каква стойност се очаква на такъв ранен етап, но успех ти желая.
Виж целия пост
# 575
Нелка, Светле, успех утре и да ни зарадвате с хубави резултати  Praynig Hug
Дели, на теб спокойно мътене, което да завърши с + тестче  Hug
Виж целия пост
# 576
Успех момичета! Дано ви зарадват утрешните тестчета.  Simple Smile
Виж целия пост
# 577
Благодаря момичета за подкрепата  Hug, теди естествено че след утре ще си пусна още един кръвен независимо от резултата. bouquet
Виж целия пост
# 578
Момичета,записах час за преглед който се пада 21 ден от трансфера на 2 бластоциста.Мислите ли че ще се види нещо и дали не подраних.Днес пуснах и ТСХ и контролно ЧХГ.
Да питам и като изпада утрогестана е в жълтеникав цвят.Дали е нормално?
ОТ доста дни е така може би от 1 седмица newsm78
Виж целия пост
# 579
Кети, добре е за преглед. Мен моят д-р ме викаше и двата пъти седмица след + тест. Тестовете ги правих на 12 ден след трансфер на тридневни ембриончета.
Утрогестана изтича много бледо жълто, да. Grinning
Виж целия пост
# 580
Кети, добре е за преглед. Мен моят д-р ме викаше и двата пъти седмица след + тест. Тестовете ги правих на 12 ден след трансфер на тридневни ембриончета.
Утрогестана изтича много бледо жълто, да. Grinning
Мерси Жане!Ти как си?
Виж целия пост
# 581
Момичета здравейте ! Simple Smile
Честито на момичетата с + и успех на всички който чакат своя резултат .
Аз днес си пуснах втори кръвен ( 12-ден) който показа ЧХГ 35,78 , а на 9 ден ми беше ЧХГ - 14,72 , което според мен си е удвояване Simple Smile не смея да се зарадвам . На 25-ти по принцип ми е датата тогава пак ще пусна надявам се и тогава да си расте така Simple Smile само да кажа , че са ми тридневни  Heart Eyes
Виж целия пост
# 582
Теди, успех, дано на 25 резултатът е трицифрен и категоричен. Simple Smile
Кети, добре съм, благодаря  Hug. Чакам срещата в неделя с малкото човече с огромно нетърпение и леко свита душичка. Скоро ще разбереш как съм  Wink, като започнат прегледите и терзанията наред ли е всичко.
Виж целия пост
# 583
Теди, успех, дано на 25 резултатът е трицифрен и категоричен. Simple Smile
Кети, добре съм, благодаря  Hug. Чакам срещата в неделя с малкото човече с огромно нетърпение и леко свита душичка. Скоро ще разбереш как съм  Wink, като започнат прегледите и терзанията наред ли е всичко.
Ооо те вече започнаха с пълна сила.Какви ли не неща ми минават през главата и много ме е страх от извънматочна.Ти кой месец си?
Виж целия пост
# 584
Момичета здравейте ! Simple Smile
Честито на момичетата с + и успех на всички който чакат своя резултат .
Аз днес си пуснах втори кръвен ( 12-ден) който показа ЧХГ 35,78 , а на 9 ден ми беше ЧХГ - 14,72 , което според мен си е удвояване Simple Smile не смея да се зарадвам . На 25-ти по принцип ми е датата тогава пак ще пусна надявам се и тогава да си расте така Simple Smile само да кажа , че са ми тридневни  Heart Eyes


Теди, не искам да развалям еуфорията ти, но честно казано резултатът можеше да е и по-висок. Ако правилно те разбирам, ти си пуснала тестове на 9ти и на 12ти ден, т.е. има 3 дни отстояние между тестовете, а не 2 (48часа), както е стандартното. Ако е така, то стойността ти се удвоява на всеки 57 часа, което по принцип, при начална бременност не е съвсем ок Confused Дано не съм права и всикчо да върви както трябва, но все пак бих ти препоръчала да с ебоднеш пак след 48 часа Peace успех Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия