Аборт в днешно време

  • 47 544
  • 672
# 375
Да бе нямат тийнейджърките пари за вибратори. Всяка трета тийнейджърка е с O bag за 300 лв. Не е станало модерно да си купуват вибратори, не са вдигнали оборота на секс-шоповете.
Виж целия пост
# 376
Така че много не разчитайте, че заради разглезване и желание за лукс няма да се изпраскат в някой подлез, айде да не е тоалетна, просто така - от удоволствие да натриеш носа на високомерната си майка, която би припаднала само от мисълта за секс в подлез.
Вчера мислех да пиша, че по мое време комай най-големите простотии ги правеха точно глезените принцески на мама и тате.
Виж целия пост
# 377
Ми да, то е ясно, че точно принцеските ще правят простотиите, я гледай Парис Хилтън какво лайненце е.
Виж целия пост
# 378
Да бе нямат тийнейджърките пари за вибратори. Всяка трета тийнейджърка е с O bag за 300 лв. Не е станало модерно да си купуват вибратори, не са вдигнали оборота на секс-шоповете.

Е, това за мен пак е грешка на родителските телА. Wink
На малката глезла майка и ще работи половин месец за една чанта, която тя накрая ще оцапа с химикал в училище. Хайде не..
Винаги нашите са ми купували дрехи, обувки, чанти, козметика и всичко за училище, но разумно-чантата ще е за 50 лева, по-качествена, за да не се скъса след първото носене, не за 300. Обувките ще са за 80, не за 200 и пр.

То ако му постелеш на широко, естествено че ще се разпростре на широко. Не е правилно според мен.
Като има карта за градския и закусва вкъщи примерно, 5 лева за обяд за напълно достатъчни. Повече от това е глезотия, която за мен води до проблемите на авторката в предната тема.
Виж целия пост
# 379
Как ще купувам на тийнейджърка вибратор, що за нелепост...

Точно такива ранни актуални зрелости са крайно неподходящи за тая ъзраст. То още не може да де справи с физиологичните особености на тия органи и съвсем нямам предвид удоволствие, а хигиена, здраве, флора и фауна, а вие ми разправяте, че трябва да си експериментира с някакви уреди като обръгнала опитна страстотърсачка, хайде холан Simple Smile

Адреналина и близостта им стига., има време за серийни оргазми.
Виж целия пост
# 380
Не случайно по-назад казах, че интимните занимания са съвсем нормални, за да изучиш тялото си, реакциите и усещанията си, особено преди да почнеш да правиш секс с половинката. Но, определено не смятам, че трябва да има включен и вибратор.
Виж целия пост
# 381
 Joy Стига бе, вибратор  Joy
Това пак е мързел и бягане от отговорност. Мързи ме да те уча да караш колело навън и ме е страх от трафика - ето ти таблетче да си цъкаш и да си ми пред очите... Мързи ме да се занимавам с правилното ти и безопасно позициониране в социума, а ме е страх дали ще се справиш сам/а - ето ти една книжка (интернет) и един вибратор (надуваема кукла за момчетата) и се оправяй  Stop
Виж целия пост
# 382
Вибраторите не са ли измислени за зрели жени, които познават и умеят да еспериментират с телата си? За жени, свикнали да водят редовен сексуален живот, но в дадения момент не могат по някакви причини да водят, не ги задоволява в пълна степен или пък желаят нещо допълнително като изживяване? Вибратор и плаха, невинна и неопитна тийнейджъра? Едва ли ще й се отрази добре психически.
Виж целия пост
# 383
толкова ли е трудно да възпитате тинейджърите си на отговорен секс - не само относно забременяването, но и относно рисковете от болести.
Виж целия пост
# 384
толкова ли е трудно да възпитате тинейджърите си на отговорен секс - не само относно забременяването, но и относно рисковете от болести.
На мен не ми е било трудно. А ти колко тийнейджъра възпита?
Виж целия пост
# 385
То зависи и от тийна, не само от родителите. При някои хора чувството за самосъхранение е по-силно изразено и вродено и те се "учат" по-лесно да се грижат за здравето си.

Най-важното, според мен, което родителят трябва да научи детето е да се справя само  и да се грижи за себе си. Да го научи, че няма да е до него винаги и ще се наложи да се грижи и да взима решения само и да носи последствията от тези решения.
Виж целия пост
# 386
Вибраторите не са ли измислени за зрели жени, които познават и умеят да еспериментират с телата си? За жени, свикнали да водят редовен сексуален живот, но в дадения момент не могат по някакви причини да водят, не ги задоволява в пълна степен или пък желаят нещо допълнително като изживяване? Вибратор и плаха, невинна и неопитна тийнейджъра? Едва ли ще й се отрази добре психически.


А сексът в подлез ще й даде криле и ще й подготви психиката за живота, ще стане супер добре адаптирана и ще е супер позитивно преживяване.

Последно, невинни ли са или са луди ранозрейки?
Виж целия пост
# 387
толкова ли е трудно да възпитате тинейджърите си на отговорен секс - не само относно забременяването, но и относно рисковете от болести.
На мен не ми е било трудно. А ти колко тийнейджъра възпита?

постът ми не е бил лично към теб.
Виж целия пост
# 388
толкова ли е трудно да възпитате тинейджърите си на отговорен секс - не само относно забременяването, но и относно рисковете от болести.
На мен не ми е било трудно. А ти колко тийнейджъра възпита?

повече от теб.
В такъв случай, не би следвало да те затрудни да споделиш светлия си пример в добре формулирани изречения. Ако разполагаш с такъв, разбира се.
Виж целия пост
# 389
толкова ли е трудно да възпитате тинейджърите си на отговорен секс - не само относно забременяването, но и относно рисковете от болести.

На мен ми се вижда трудно. В тийн вързаст всички опасности - не само относно секс, а въобще рискове от всякакво естество не се отнасят до тях, тъй като всеки се мисли за безсмъртен, това е нормално, иначе няма да посмее да излезе от къщи, или ще кълбо от тревожност като мене.  Все пак трябва да намериш златната среда между предупреждения и досадно дуднене, което не хваща дикиш въобще.  
Моето отсега ми върти очи и ми вика да, да знам, като му повторя три пъти за пресичането... И пак с една приятелка ги видях да се канят да пресичат без много да му мислят, дето не се пресича...

Та ти колко тийна, казваш, възпита?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия