Витилиго 4

  • 88 579
  • 587
# 510
Аз бях питала кожната, каза в никакъв случай. Вече ако е за зона, където нямате петна - не знам, но по принцип се води противопоказно мисля
Виж целия пост
# 511
Споделям линк към двата крема, които ползвам от около 4 месеца и за мен това са първите продукти, от които имам връщане на пигмент по ръцете. Частично към момента, но е положителна промяна. А както съм писала тук - почти няма продукт на пазара, който да не съм ползвала.
Vtskin.com
Виж целия пост
# 512
Споделям линк към двата крема, които ползвам от около 4 месеца и за мен това са първите продукти, от които имам връщане на пигмент по ръцете. Частично към момента, но е положителна промяна. А както съм писала тук - почти няма продукт на пазара, който да не съм ползвала.
Vtskin.com

Как мога да се свържа с вас за да Ви питам някои неща? Simple Smile. Благодаря
Виж целия пост
# 513
Здравейте! Извинявам се, ако някъде е споменато, но след обстойно търсене, не открих мнение за този продукт. Някой има ли впечатления от него?
Виж целия пост
# 514
Здравейте! Извинявам се, ако някъде е споменато, но след обстойно търсене, не открих мнение за този продукт. Някой има ли впечатления от него?

Здравейте! Не си давайте парите. Ефект няма да има при този крем. Купете си VT skin кремовете за да ги пробвате тях. Аз съм в техният Telegram канал. Има снимки на хора които са заличили петната. Имат и другите продукти на сайта им, както имат и YouTube канал как се нанасят. Ако имате въпроси можете да ми пишете на лично. Аз мисля тези дни отново да отида на дерматолог и да попитам дерматоложката дали ще ми ги препоръча и дали е запозната с тях. Иначе ето и сайта: https://vtskin.com/
Виж целия пост
# 515
Здравейте! Извинявам се, ако някъде е споменато, но след обстойно търсене, не открих мнение за този продукт. Някой има ли впечатления от него?

Здравейте! Не си давайте парите. Ефект няма да има при този крем. Купете си VT skin кремовете за да ги пробвате тях. Аз съм в техният Telegram канал. Има снимки на хора които са заличили петната. Имат и другите продукти на сайта им, както имат и YouTube канал как се нанасят. Ако имате въпроси можете да ми пишете на лично. Аз мисля тези дни отново да отида на дерматолог и да попитам дерматоложката дали ще ми ги препоръча и дали е запозната с тях. Иначе ето и сайта: https://vtskin.com/
Благодаря!
Виж целия пост
# 516
Здравейте!
Предложиха ми да се включа в клинично изпитване на лекарство за витилиго и съм в голяма чуденка. Вече съм на 42 години и времето, когато болестта ме тревожеше много отмина. Сега се притеснявам ако се включа дали няма да има странични ефекти, които да повлияят негативно на общото ми състояние. В хода на времето се сдобих и с Хашимото и разни други дискомфорти. Моля ако някой има опит да сподели.
Виж целия пост
# 517
Зависи от лекарството.
Виж целия пост
# 518
Здравейте!
Предложиха ми да се включа в клинично изпитване на лекарство за витилиго и съм в голяма чуденка. Вече съм на 42 години и времето, когато болестта ме тревожеше много отмина. Сега се притеснявам ако се включа дали няма да има странични ефекти, които да повлияят негативно на общото ми състояние. В хода на времето се сдобих и с Хашимото и разни други дискомфорти. Моля ако някой има опит да сподели.
Ако някой беше намерил лек щеше да има Нобелова награда
Виж целия пост
# 519
Здравейте,сина ми е на 9 г.и забелязах,че има бели петна под едната мишница и на клепачите.Може ли да препоръчате лекар,който да консултира дали наистина е витилиго.
Приемам и препоръки за някакви мазила,с които евентуално да забавим процеса.
Знам, че не е лечимо,но все пак.
Виж целия пост
# 520
Ако е витилиго, се поинтересувайте повече относно автоимунните заболявания и ще видите, че с мазила няма да стане. Обърнете внимание на храненето, стреса, емоционалното му състояние и най-вече да се приема, такъв какъвто е.
Има едни видеа на д-р Стаменов за имунитета и автоимунните заболявания, препоръчван да ги видите
Виж целия пост
# 521
Здравейте и от мен, прочетох доста от първата тема, та чак до сега. И горе долу се информирах, но като родител първо ми иде да отхвърля всички варианти, че е това, но като човек, който чете е явно, че се касае за витилиго и съм притеснена леко.
Преди около 3 месеца дъщеря ми, която е на 8 ме помоли да я намажа със судокрем, защото се беше подсекла и тогава забелязах около отвора на влагалището, че кожата е с различна пигментация. Не обърнах особено внимание и така до онзи ден, когато това се повтори, а петънцата вече бяха се увеличили и някъде бяха станали на точици. И ми светна, че може би е това. Трудно ми е да приема, че най милото ми, ще има такова заболяване, но както пишете всички вие, все пак не боли и не създава дискомфорт.
Имам колега с витилиго и точно първия път само ми е направило впечатление. След това дори не го забелязваш. Но не всички са така като мен. Почвам да си мисля, колко жестоки са децата, тепърва предстои пубертет и не знам ...
Може би ще посетим психолог. После какво следва? Ендокринолог? Ние сме от Пловдив, някой може ли да препоръча лекар?
Другия вариант е да не правим нищо.
Да видя дали ще се разпространява и чак тогава да ходим по лекари.
Мисля си, че не искам да я стресирам допълнително, като я карам да се съблича и чужди хора да я гледат, защото е срамежлива и да не и докарам някоя допълнителна травма.
Ще се радвам да прочета какви са вашите мнения по въпросите ми.
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 522
Аз наистина не знам за каква жестокост говорите, никога, ама наистина никога не съм имала проблем с другите хора, никой нищо не ми е казвал, нито деца, нито възрастен.
Виж целия пост
# 523
Аз наистина не знам за каква жестокост говорите, никога, ама наистина никога не съм имала проблем с другите хора, никой нищо не ми е казвал, нито деца, нито възрастен.
Наистина интересно повечето гледат като бикове.Нямаме култура за това.
Виж целия пост
# 524
Аз наистина не знам за каква жестокост говорите, никога, ама наистина никога не съм имала проблем с другите хора, никой нищо не ми е казвал, нито деца, нито възрастен.

Много се радвам за вас. И наистина се надявам хората да бъдат по толерантни.
Аз изхождам от собствени наблюдения е детството си. И може би за това правя такива заключения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия