
Седа Бакан на сета на "Ариф и 216-ти" с Джем Йълмаз, Озан Гювен, един актьор, който не знам кой е и "бащата на Пойраз"
Буура Гюлсой и Йозге Йозпиринчи след сериала се събират отново за снимките на игрален филм - Acı Tatlı Ekşi



Ели
мерси за всичко споделено
И аз днес успях да се върна пак на старата версия ,то всъщност опцията за връщане си е на същото място ама аз като съм къорава и не мога да я вида се мъча като някой грешен дявол
Така със старата версия си ми е супер 
Аз в последно време малко го поизоставих ,както и Майка и Града и мисля лятото да си наваксам с трите сериала .Ели като изгледаш финала ако ти се споделя моля те напиши как свършва ,за да знам и ако финала не е хубав хич няма да си хабя времето да ги гледам 
та си имам занимавка не е като да не е 






и аз съм намислила да гледам Червения Истанбул ама да видим кога ще е 





ми тъй де нема само да се бие, да види и малко свят човека пък и света да го види какъв е джиджаничък 




мерси за фрагмана на Невестата и превода му 

Ако е тази седмица няма да успея да наваксам с епизодите и да гледам с вас финала ,но за другата или по другата ще успея 
Ели викаш да погледна ,че да знам какво да очаквам
Ммммм тамън значи ще си направя един маратон с Невестата и докато стигна финала и той ще бъде преведен и няма да чакам изобщо
еее на далаврера съм си бе
нали и без това го гледаш. Просто си представям как Сюрея ще си събере куфара.
нали и без това го гледаш. Просто си представям как Сюрея ще си събере куфара.
Наистина обаче си има прилики с Ашка -там където Синеочковия герой учи героинята да играе голф например
Адвоката от колко книги е заобиколен самоооо
работи човека не си играе
Препоръчани теми