Почивки в Хисаря - тема 3

  • 126 565
  • 764
# 375
Градският плаж не работи. Ние ходихме на басейните на Военния санаториум, водата във външния беше 33 градуса. Хубав парк, зеленина и място на сянка може да се намери из поляните. И цената е доста ниска - 6 лв.
Виж целия пост
# 376
Момичета, искам да ви питам дали има хладилник в стаите за двама души в хотел "Хелоу Хисар"? От 2015 г. до сега винаги сме отсядали в хотел "Камилите", устройваше ни като цена на нощувката, но миналата година собственикът ме подразни, че изключваше климатиците и 3 пъти се налагаше да му казвам да ги включи, като единият път ми се изрепчи, че навън не било топло и нямало нужда от климатик. Да не говорим, че не се почиства, не се поддържа и не смятам повече да отсядаме там.
Насочила съм се или към хотел "Централ" или в "Хелоу Хисар", но ми е важно да има хладилник, тъй като имам лекарства, които трябва да са на хладно. Не ми е важно да има ресторант в хотела, тъй като обядваме в едно заведение с обедно меню на 5 лв., а за вечеря обикновено обикаляме различни ресторанти.
Виж целия пост
# 377
В Хелоу Хисар, освен хладилник има кана за вода, микровълнова и котлони 2 бр. както и съдове за готвене и сервиране. Хладилникът е малък, но върши работа. Климатикът сами си го контролирате и няма проблеми да го ползвате. А за собственикът на Камилите не се учудвам, имам представа за него.... Това е за студио с една спалня. Там няма стаи, тъй като е апартхотел, но цените са си ок.
Виж целия пост
# 378
Здравейте, моля за отзиви за хотел "Гергана". Най-вече ме интересува има ли апартаменти с климатици
Виж целия пост
# 379
Nina Yanakieva, щом е за басейн- хотел Хисар.
Пускат външни посетители. Басейните са големи и различни.
Аз чакам да вдигнат нивото на хотела и заради басейните отново ще отидем. Сега не бих отседнала отново там, но ако съм близо ще отида на басейн.
Има и дни(мисля 2 пъти в седмицата), в които има аниматори, които са около 2 часа там и забавляват децата на една от поляните непосредствено, но на безопасно разстояние, до басейна, за което ги поздравявам, защото децата се забавляват и родителите почиват.
Виж целия пост
# 380
Nina Yanakieva, щом е за басейн- хотел Хисар.
Пускат външни посетители. Басейните са големи и различни.
Аз чакам да вдигнат нивото на хотела и заради басейните отново ще отидем. Сега не бих отседнала отново там, но ако съм близо ще отида на басейн.
Има и дни(мисля 2 пъти в седмицата), в които има аниматори, които са около 2 часа там и забавляват децата на една от поляните непосредствено, но на безопасно разстояние, до басейна, за което ги поздравявам, защото децата се забавляват и родителите почиват.
.                                                          Колко е цената на билета за вьншни посетители на басейна?
Виж целия пост
# 381
Не знам, ние бяхме отседнали в хотела.
Защо не им звъннете, защото и информация от миналата година едва ли ще е сигурна, т.к. сега имат актуализиране на цените.
Виж целия пост
# 382
Градският плаж не работи. Ние ходихме на басейните на Военния санаториум, водата във външния беше 33 градуса. Хубав парк, зеленина и място на сянка може да се намери из поляните. И цената е доста ниска - 6 лв.
6 лв. стандартната цена ли е или намален билет? 
Виж целия пост
# 383
В края на май бяха по 6 лв. Може и нещо намалено заради сезона да е било, не са уточнили. Общо 24 лв. платихме за двама възрастни + две деца на 12 и 14г.
Виж целия пост
# 384
Здравейте! Вчера се завърнахме от почивка в Хисаря. Бяхме отседнали в хотел "Хисар". Останах със смесени чувства. Като цяло ми хареса, басейните на хотела са наистина великолепни. Много голям външен басейн, на няколко нива, с различна температура на водата. Вътрешния басейн също е голям, имаше и малки басейнчета за киснене с топла вода. Всички басейни са много чисти. Децата бяха изключително доволни.  Стаите бяха чисти, а гледката от балкона много красива. Не знам тук кой и как дава звездите на хотелите, но има огромна разлика между 4 звезден хотел в България и 4 звезден в САЩ например. Имат много да се учат за нашите хотелиери относно сървиза. Правих си масаж... не ми хареса. Храната  в ресторантите на хотела ми хареса. Закуската също беше много богата. На обяд се хранехме в ресторанта на хотела, имаше обедно меню. За вечеря посетихме няколко други ресторанта, най-много ми хареса ресторант Национал. Ходихме и на една пицария близо до хотела, май Тоскана се казваше, много гадна храна, нищо не ни хареса.
Разходихме се до х-л Аугуста.На пръв поглед не ми хареса. Басейните също изобщо не могат да се сравнят с тези на Хисар.
Самото градче Хисаря е много приятно, много зелено и миришеше на липи навсякъде. Повозихме се и на влакчето.
Въпреки някои забележки към х-л Хисар, пак бих отседнала в него, много красива и просторна външна част има.
Виж целия пост
# 385
Утре задължително ще проверя ,каква е цената за вход на басейните на хотел "Хисаря"

А някой може ли да даде коментар как са басейните на плаж "Извора"
Виж целия пост
# 386
В края на май бяха по 6 лв. Може и нещо намалено заради сезона да е било, не са уточнили. Общо 24 лв. платихме за двама възрастни + две деца на 12 и 14г.
Благодаря, ще ги видим другия месец Simple Smile
Ние за второ лято ще ходим в Калероя,  много ми хареса като условия и процедури,  както и отношение от персонала.
Доколкото прочетох препоръчвате хранене в Национал... Други препоръки? 
Виж целия пост
# 387
Миналата седмица бяхме на басейна на Военния санаториум - цената на билета е 8 лв. за възрастни и деца над 3 години,отделно се заплаща по 1лв. за шезлонг.
Виж целия пост
# 388
Миналата седмица бяхме на басейна на Военния санаториум - цената на билета е 8 лв. за възрастни и деца над 3 години,отделно се заплаща по 1лв. за шезлонг.
Благодаря!  Виках намалили да ги 😆
Виж целия пост
# 389
Миналата седмица бяхме на басейна на Военния санаториум - цената на билета е 8 лв. за възрастни и деца над 3 години,отделно се заплаща по 1лв. за шезлонг.
Благодаря!  Виках намалили да ги 😆

Моите наблюдения от предишни години са, че винаги с напредване на сезона специално  във военния санаториум покачват цените. За съжаление Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия