Почивки в Хисаря - тема 3

  • 126 554
  • 764
# 390
Не е точно по темата, но може ли да се посещава само басейна на Комплекс Житари /Житница/?
Виж целия пост
# 391
В Хелоу Хисар, освен хладилник има кана за вода, микровълнова и котлони 2 бр. както и съдове за готвене и сервиране. Хладилникът е малък, но върши работа. Климатикът сами си го контролирате и няма проблеми да го ползвате. А за собственикът на Камилите не се учудвам, имам представа за него.... Това е за студио с една спалня. Там няма стаи, тъй като е апартхотел, но цените са си ок.

Здравей, BitterSweеt, може ли инфо за заведението с обедното меню?
Благодаря!
Виж целия пост
# 392
Не е точно по темата, но може ли да се посещава само басейна на Комплекс Житари /Житница/?
Може да се ползва, но по информация от приятели доста народ се събира. И не е минерална вода.
Виж целия пост
# 393
zlare,  благодаря.
Не държа на минерална вода.

Хелоу Хисаря го препоръчвам, много симпатично хотелче, на добра локация. Чисто и приятно.
Виж целия пост
# 394
Който иска да плува в басейна да не ходи в Калероя .Много хора и басейните са малки за този наплив от хора.Деца с пояси в големите басейни,чичковци хванали се за трьбата и разговарящи по2 часа в басейна играещи на топка .Опашкана барчето за храна и чакане до припадьк на сльнце... Басейна с недобра хигиена. Няма да повторя никога Един провален ден
Виж целия пост
# 395
Който иска да плува в басейна да не ходи в Калероя .Много хора и басейните са малки за този наплив от хора.Деца с пояси в големите басейни,чичковци хванали се за трьбата и разговарящи по2 часа в басейна играещи на топка .Опашкана барчето за храна и чакане до припадьк на сльнце... Басейна с недобра хигиена. Няма да повторя никога Един провален ден


Предполагам става дума за външните басейни. Какво е положението на закрития ?
Виж целия пост
# 396
Вьтрешният басейн не работи Още нещо което не ми хареса Няма сьблекални Преобличаш се в тоалетната която не се заключва няма сапун тоалетна хартия


Виж целия пост
# 397
Скрит текст:
В Хелоу Хисар, освен хладилник има кана за вода, микровълнова и котлони 2 бр. както и съдове за готвене и сервиране. Хладилникът е малък, но върши работа. Климатикът сами си го контролирате и няма проблеми да го ползвате. А за собственикът на Камилите не се учудвам, имам представа за него.... Това е за студио с една спалня. Там няма стаи, тъй като е апартхотел, но цените са си ок.
Здравей, BitterSweеt, може ли инфо за заведението с обедното меню?
Благодаря!
[/quote]
Не съм писала за заведение с обедно меню. Ние не обядваме и нямам представа. Бъркаш ме сигурно. Simple Smile
Виж целия пост
# 398
Вьтрешният басейн не работи Още нещо което не ми хареса Няма сьблекални Преобличаш се в тоалетната която не се заключва няма сапун тоалетна хартия




В ремонт ли е вътрешния басейн или поради някаква друга причина не работи ?
Виж целия пост
# 399
Вьтрешният басейн не работи Още нещо което не ми хареса Няма сьблекални Преобличаш се в тоалетната която не се заключва няма сапун тоалетна хартия




В ремонт ли е вътрешния басейн или поради някаква друга причина не работи ?

Доколкото знам вътрешния басейн работи само извън летния сезон.
Виж целия пост
# 400
Няма ограничение шезлонгите свьршиха дори счупените и започнаха да слагат хавлиите на тревата на сльнцето дори и сенките от дьрветата не стигнаха беше кошмар.Печалбата е по важна от комфорта на хората дошли да разпуснат дори за  един ден
Виж целия пост
# 401
Няма ограничение шезлонгите свьршиха дори счупените и започнаха да слагат хавлиите на тревата на сльнцето дори и сенките от дьрветата не стигнаха беше кошмар.Печалбата е по важна от комфорта на хората дошли да разпуснат дори за  един ден

Явно тази година има промяна,защото миналата имаше ограничение и беше доста свободно от към хора. Благодаря ти за информацията, мислих да водя децата,но след твоето инфо,ще се замисля.
Виж целия пост
# 402
Майка ми в момента са на Калероя и са много доволни.  Водата била 31-33 градуса, но наистина ходят от сутринта, за са си на желаните места .  Миналата година имаше места през седмицата, но събота и неделя беше лудница.  Ние ще ходим другата седмица и ще сме от тези с пояси в големия басейн.
Виж целия пост
# 403
Здравейте.Понеже днес трябва да намеря хотел,нямам време да прочета темата.После ще я изчета цялата.Но може ли да кажете кои са добрите хотели в Хисар.Родителите ми ще  водят децата-3 и 12 г.Държа  да има   басейн с детска част ,храната да е хубава и да  не е мръсно в стаите.И по принцип според вас по-добре ли е да се хранят по заведения или  в хотела?И ал  инклузив става,ако е добър.Моля насочете ме!
Виж целия пост
# 404
Здравейте, видях темата в нюзфийда на форума и реших да напиша впечатленията си от хотел Аугуста спа, въпреки че го посетихме преди няколко месеца (в края на февруари). Може пък отзивът да е полезен на някого.
Скрит текст:
Стаите са семпли, но чисти и леглата удобни. Баните бяха чисти, но в едната имаше неприятна миризма на тоалетна въпреки това. На етажа, на който бяхме, климатиците в стаите са старички и доста шумни.
Вътрешният басейн е голям и водата е много чиста, но пестят средства и когато посещението е делничен пакет от  понеделник до петък, не затоплят водата достатъчно. В петък(когато си тръгнахме) още сутринта температурата в басейна беше поне с 3-4 градуса по-висока, а в джакузито не можеше да се седи повече от 10 минути. Затова пък в предните дни имаше хора, които киснеха по половин час и повече, без изобщо да им мине през акъла, че и другите посетители искат да седнат в джакузито на по-топло. Съответно в стаите, където топлата вода също е минерална, беше много хладка за края на февруари и за стаи, затопляни с климатик, и стоенето във ваната не можеше да е повече от 5-7 минути (съответно настинах, защото съм "жаба"...). На рецепцията са малко неприветливи или по-скоро твърде сериозни, но може и такъв момент да съм уцелила. Закуската, включена в пакета е обилна, но доста стандартна.
Не сме много по храненето, но вечеряхме една вечер в "Чинар" и не мога да кажа, че съм очарована. Да не говорим, че по това време на годината, май бяхме единствени в ресторанта. Храната беше топла и вкусна, макар и в маломерно (струва ми се, сравнено с други места) количество, но десертът, който ни представиха като домашен - черешов пай, след това случайно открих в МЕТРО като замразен продукт за приготвяне в МВ фурна. И цените съответно, никак не бяха малки. Чак се изненадах че платихме почти 80 лв за това, което поръчахме - една салата, шкембе чорба, пица, постно ястие с боб и още нещо, което не помня какво беше, пърленка, три черешови пая, две коли и две бири. За мен градчето по това време е скучно, пък и аз предпочитам да се отдам на спа процедурите, а не да обикалям, така че не съм критерий. Разбира се, харесва ми спокойствието, тишината и чистият въздух. Ние стигнахме до града от София през  "Тракия" и после се отклонихме по пътя за Старосел към Хисаря, който е доста лош. Беше първото ми посещение в Хисаря, не съм сигурна, че скоро пак ще отида. Определено предпочитаме по-малки хотели и Аугуста не беше най-добрия избор за нашия вкус.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия