Почивки в Хисаря - тема 3

  • 126 570
  • 764
# 150
Благодаря!
Дано всички да работят
Виж целия пост
# 151
По спомени от преди 1 година, стените на солната стая в Аугуста бяха със солни камъни, а коридора с файанс. Но Да, там е направена с идеята за релакс, а не за лечение, ефекта е доста по-слаб.
Виж целия пост
# 152
Здравейте. В кои хотели може да се ползва вътрешен басейн без да си гост на хотела?
Виж целия пост
# 153
В Аугуста.
Виж целия пост
# 154
И в Хисар
Виж целия пост
# 155
Благодаря за отговорите на lavandula 11 и на bubkab.
Виж целия пост
# 156
А и във двата ли има детски басейн и къде условията са по-добри?
Виж целия пост
# 157
Има ли външни топли басейни в града ,които да са хубави ?

Все го заглеждам за лятна почивка  и все нещо не намирам подходящ хотел . Повечето отзиви са или за студени басейни или за само вътрешни .
Виж целия пост
# 158
Има ли външни топли басейни в града ,които да са хубави ?

Все го заглеждам за лятна почивка  и все нещо не намирам подходящ хотел . Повечето отзиви са или за студени басейни или за само вътрешни .

Аз и синът ми бяхме в хотел Хисар през август'2016 г. и двата външни басейна (детският + за възрастни) не бяха студени. Тази година мисля пак да отидем.

Според мен Хисар е приличен хотел. Има си кусури, разбира се, но поне за мен са търпими.
Виж целия пост
# 159

vili80bg, външните басейни на Калероя са идеални.
Общо са 5басейна от които 2дълбоки и другите са по-плитки.
Водата е м-у 28-32С.
Виж целия пост
# 160
Има ли външни топли басейни в града ,които да са хубави ?

Все го заглеждам за лятна почивка  и все нещо не намирам подходящ хотел . Повечето отзиви са или за студени басейни или за само вътрешни .

Аз и синът ми бяхме в хотел Хисар през август'2016 г. и двата външни басейна (детският + за възрастни) не бяха студени. Тази година мисля пак да отидем.

Според мен Хисар е приличен хотел. Има си кусури, разбира се, но поне за мен са търпими.

Благодаря ти за коментара . Ще го разгледам по-подробно .

Sesylle - Мерси ,ще разледам какво предлагат   . Да си призная не съм ги чувала,а инфото ти ме заинтригува  Simple Smile
Виж целия пост
# 161

vili80bg, това е база за долекуване и рехабилитация, не е точно хотел по принцип.
За външни лица (не военни) входа за басейна е 8лв. за възрастен и 4лв. за дете.
Виж целия пост
# 162
Здравейте момичета!Скоро имам рожден ден и ми се иска да си направя романтичен уикенд.Моля ви,препоръчайте ми хубав Спа хотел!Колебая се между Хисар и Сана Спа ,но приемам и други предложения.
Виж целия пост
# 163
Хисар ми е фаворит. Особено ако сте с деца.
Виж целия пост
# 164
Аз съм за Хисар, Саната не ми допада.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия