Почивки в Хисаря - тема 3

  • 126 569
  • 764
# 315
Здравейте, някой с отзиви за хотел Галери...с две деца сме на 3 и 7 год..че резервирах ..да отменям докато е време

Ако не е късно, ние бяхме в х-л Галери през март и останахме много доволни. На хубаво място, чисто, топло и с добра релакс зона. Единственото неудобство за мен е, че басейна за плуване е външен, но пък водата  беше  около 27-28 градуса, времето беше хубаво и подходящо за плуване. Неудобно ще е през зимата, но за лятото ще е дори по добре.  Кухнята беше добра, без да е нещо особено. Тъй като нямаше места за Си Комфорт, където сме почивали няколко пъти, резервирахме в Галери, но никак не съжалявахме.
Мислех че в Галери има вътрешен басейн.
Виж целия пост
# 316
Има и вътрешен, но е малък и не става за плуване.
Виж целия пост
# 317
Има и вътрешен, но е малък и не става за плуване.
А може ли да споделите каква е температурата във вътрешния басейн?
Виж целия пост
# 318
Аз съм ходила преди няколко години, но водата беше директно от извора, според персонала, и беше много гореща. За плуване изобщо не беше подходяща, а за киснене - за кратко време. Сега може да има промяна.
Виж целия пост
# 319
Аз съм ходила преди няколко години, но водата беше директно от извора, според персонала, и беше много гореща. За плуване изобщо не беше подходяща, а за киснене - за кратко време. Сега може да има промяна.
Бяхме в Хисаря за 5 дни по време на празниците за 3-ти март.За първи път посещаваме градчето и останахме очаровани от спокойствието, чистотата,многото паркове. Отседнахме в Апарат хотел Хелоу.Нямам никакви забележки ,хотелчето е супер ,но има само външен басейн и то не с минерална вода.Този уикенд пак бяхме в Хисаря, пак в Хелоу.При една разходка много си харесах хотел Галери.Искам да резервирам за май месец и затова се интересувам от водата във вътрешния басейн, дали става за киснене но да не е много гореща и дали е подходяща за деца.
Виж целия пост
# 320
Аз съм ходила преди няколко години, но водата беше директно от извора, според персонала, и беше много гореща. За плуване изобщо не беше подходяща, а за киснене - за кратко време. Сега може да има промяна.
Бяхме в Хисаря за 5 дни по време на празниците за 3-ти март.За първи път посещаваме градчето и останахме очаровани от спокойствието, чистотата,многото паркове. Отседнахме в Апарат хотел Хелоу.Нямам никакви забележки ,хотелчето е супер ,но има само външен басейн и то не с минерална вода.Този уикенд пак бяхме в Хисаря, пак в Хелоу.При една разходка много си харесах хотел Галери.Искам да резервирам за май месец и затова се интересувам от водата във вътрешния басейн, дали става за киснене но да не е много гореща и дали е подходяща за деца.
Гореща е.
Аз стоях до кръста...
Виж целия пост
# 321
На мен пък Хисар ми се видя малко по-,скучен от нужното.
Ох, не ми се ходи пак... мръсно беше, но тея пусти басейни. Сега вече все с тях сравнявам.  А и анимацията за децата.
И аз заради детето.. да не мислиш, че заради друго.
Гледах Велинград, но Вела Хилс. Двореца не съм, но след коментара ти ще му обърна внимание.
Аз съм доволна, че няма сергии, а магазините са леко встрани, та детето дори не знае за съществуването им. Посещаваме само една книжарница и един магазин, от който аз му купувам бельо, пижами и анцузи. Между другото, препоръчвам ти магазина, казва се Виктория и се намира на главната улица повече към гарата - от него навремето му купувах бебешки бодита. Дрехите са български, с много прилично качество и на много прилични цени (особено сравнени със софийските).
В хотела беше малко мръсничко, да. В нашата баня ваната течеше и по два пъти на ден банята подгизваше. Стаята уж изглеждаше чиста, а когато се наведох да вдигна един паднал молив на детето, освен молива взех и топка косми.
И все пак там ще сме през август - не ми се мисли и чуди повече, а и времето напредва.
Ей много се радвам на този пост. От 30.04 сме там. Омръзнало ми е от сергиите в Сандански и навсякъде всъщност.
Магазинът, който препоръчваш също ще го преслушаме. Simple Smile
Виж целия пост
# 322
На мен пък Хисар ми се видя малко по-,скучен от нужното.
Ох, не ми се ходи пак... мръсно беше, но тея пусти басейни. Сега вече все с тях сравнявам.  А и анимацията за децата.
И аз заради детето.. да не мислиш, че заради друго.
Гледах Велинград, но Вела Хилс. Двореца не съм, но след коментара ти ще му обърна внимание.
Аз съм доволна, че няма сергии, а магазините са леко встрани, та детето дори не знае за съществуването им. Посещаваме само една книжарница и един магазин, от който аз му купувам бельо, пижами и анцузи. Между другото, препоръчвам ти магазина, казва се Виктория и се намира на главната улица повече към гарата - от него навремето му купувах бебешки бодита. Дрехите са български, с много прилично качество и на много прилични цени (особено сравнени със софийските).
В хотела беше малко мръсничко, да. В нашата баня ваната течеше и по два пъти на ден банята подгизваше. Стаята уж изглеждаше чиста, а когато се наведох да вдигна един паднал молив на детето, освен молива взех и топка косми.
И все пак там ще сме през август - не ми се мисли и чуди повече, а и времето напредва.
Ей много се радвам на този пост. От 30.04 сме там. Омръзнало ми е от сергиите в Сандански и навсякъде всъщност.
Магазинът, който препоръчваш също ще го преслушаме. Simple Smile А книжарницата къде е?
Виж целия пост
# 323
Има ли "паяци" за коли там?
Виж целия пост
# 324
Не, паяци няма. Има синя зона, обаче.
Виж целия пост
# 325
Ако някой е бил скоро в хотел Галери да даде отзиви.
Виж целия пост
# 326
Дидка-Бандитка, книжарницата е по-скоро книжарничка. Но синът ми обожава книги и събира картички от местата, които посещаваме. Освен това единствено там намерихме тетрадки с тесни и широки редове със Стар уорс, благодарение на които сега ходи с една идея по-малко нежелание на съботно българско училище Simple Smile

Като тръгнеш от мястото, където тръгва влакчето (пред най-известната чешма), нагоре по главната улица в посока гарата (не в посока Камилите), на около 200 метра от ляво се получава едно каре с магазинчета. Магазинчетата са основно за дрехи (мисля) и има едно по-голямо за всичко. Сред тези магазини е и книжарницата, според мен е единствената в града. Сега се сетих, че до книжарницата има един друг магазин за детски дрехи, от който лятото взех на детето два анцуга на някакви български фирми - никак не са лоши.

 
Виж целия пост
# 327
Вече сме в Си Комфорт хотел. Места за паркирване има. Стаите са големи, хубави и чисти. Басейна е голям за плуване е идеален с дълбочина 1.60. Има и детски басейн и джакузи. Водата е доста топла обаче, едвам издържах около час. В градчето почти няма хора. Хапнахме в р-т Балкан- хубави и евтини големи порции. Довечера ще преслушаме и механите Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 328
Здравейте, някой с отзиви за хотел Галери...с две деца сме на 3 и 7 год..че резервирах ..да отменям докато е време

Ако не е късно, ние бяхме в х-л Галери през март и останахме много доволни. На хубаво място, чисто, топло и с добра релакс зона. Единственото неудобство за мен е, че басейна за плуване е външен, но пък водата  беше  около 27-28 градуса, времето беше хубаво и подходящо за плуване. Неудобно ще е през зимата, но за лятото ще е дори по добре.  Кухнята беше добра, без да е нещо особено. Тъй като нямаше места за Си Комфорт, където сме почивали няколко пъти, резервирахме в Галери, но никак не съжалявахме.
Мислех че в Галери има вътрешен басейн.

За вътрешния басейн ни казаха, че водата е  38градуса, а ми се струва, че и повече може да е била сутринта. Не само, че водата е много топла, самия вътрешен "басейн" не е предназначен за плуване, освен че е малък е и доста плитък. ......има място за сядане  / както при джакузи/ и  хората сядат и така потопени стоят във водата. Този басейн донякъде замества джакузито. Когато има  7-8 човека седнали е невъзможно плуване.......а и какво плуване при тази температура
Виж целия пост
# 329
Да се допълня за някой ресторанти в Хисаря  Grinning
Национал-много скъпо и не ни допадна  храната. Чергите -обядвахме там ,хареса ни ,вечерта пее Хисарския поп  Grinning Извора -гръцки,помашки и хора свирят ,имаше много народ и трябва да се запазват места  отпреди.И накрая посетихме Камилите -няма такава тяснотия ,все едно в някакъв фургон бях ,не може да се разминем ,мноого народ ,места отново трябва да се резервират отпреди .Певицата там е внучката на собственика .В заведенията е адски топло ,бяхме по къс ръкав и пак се потихме  ooooh! В общи линии не е това ,което очаквахме  Close
Посетителите на заведения ми направи впечатление ,че са над 45 год ,имаше и доста възрастни господа  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия