Клиники в Истанбул

  • 107 368
  • 741
# 150
Някой питал ли е и знае ли кой точно метод се използва в Мемориал при хромозомен пид на цена 295$(това е пид при замразен трансфер).
-FISH
-array CGS
-NGS
Доколкото разбирам Fish е с по-малка точност.
array CGH
Виж целия пост
# 151
Някой питал ли е и знае ли кой точно метод се използва в Мемориал при хромозомен пид на цена 295$(това е пид при замразен трансфер).
-FISH
-array CGS
-NGS
Доколкото разбирам Fish е с по-малка точност.
Моят ПИД от края на миналата година е с метода NGS
Виж целия пост
# 152
Момичета, на пети ден казват ли ви точно с какво кочество е всеки ембрион? На нас ни писаха само колко са замразили. Питахме с какво качество са, отговорът беше - с няй-добро, останалите не се замразяват. Замразяват се само тези, за които се смята, че може да има здрава бременност.
Виж целия пост
# 153
Момичета, на пети ден казват ли ви точно с какво кочество е всеки ембрион? На нас ни писаха само колко са замразили. Питахме с какво качество са, отговорът беше - с няй-добро, останалите не се замразяват. Замразяват се само тези, за които се смята, че може да има здрава бременност.
На нас ни написаха за всеки поотделно с какво качество са.
Виж целия пост
# 154
Момичета, които сте в момента в процедура. Нуждая се от Преднол от 16 мг, ще съм безкрайно благодарна, ако някоя от вас може да ми купи една опаковка. Моля имале ли тази възможност, пишете и на лични - безкрайно ви благодаря за съдействието. Hug
Виж целия пост
# 155
Момичета, да ви се похваля вече съм госпожа Simple Smile И нас успяха да ни оженят турските клиники  Joy
Сега вече държа вълшебния документ за граждански брак в ръцете си и само чакам да ми дойде и да потеглим за първия си опит. Дано да ни е и последен!
Би трябвало да пътуваме около 25ти Май и ще се върнем след около 12 дена, така че ако имате някакви поръчки съм насреща.
Виж целия пост
# 156
Здравейте, искам да попитам освен необходимите изследвания за прием в клиниката, какви други изследвания назначават? Имунологични, генетични...
Виж целия пост
# 157
Dundiu86 - честито!!!

ShuShaa - ако си уреждаш процедурата чрез Севда или Елис, те щр ти изпратят информация с необходимите изследвания, които трябва да направиш предварително. Имунологични в Турция не назначават. И да ги имаш направени, не им обръщат внимание. За генетични - на мен ми препоръчаха да си направя само за тромбофилии, за каквито и други да съм питала (генетични), са ми казвали, че за момента не е необходимо. Но всичко зависи от конкретния случай, така че - питай ги.
Виж целия пост
# 158
Момичета, които сте в момента в процедура. Нуждая се от Преднол от 16 мг, ще съм безкрайно благодарна, ако някоя от вас може да ми купи една опаковка. Моля имале ли тази възможност, пишете и на лични - безкрайно ви благодаря за съдействието. Hug

Здравей!
Вчера бях в Истанбул, но нямах възможност да си проверя пощата. Ще пътувам пак в събота и мога да купя, ако не ти е късно.
Виж целия пост
# 159
Благодаря ти, Роси. Няколко момичета вече се отзоваха и ще ми изпратят медикамента. На теб желая успех. И ти благодаря още веднъж за готовността да ми помогнеш. Heart Eyes
Виж целия пост
# 160
Здравейте момичета!

Казвам се Нели на 36г. от Варна...
И аз искам да споделя моят проблем с Вас. От 6 години ходя по мъките.
2015г. пробвахме инсеминация - неуспешен опит. Миналата година ме стимолизираха за инвитро, имах 2 яйцеклетки, едната не беше годна, а другата не оцеля и така трансфера не се състоя. Беше ми препоръчена  донорска програма в България. Имам голямо желание да пробвам клиника Мемориал в Истанбул.

Вече съвсем се обърках, при какъв лекар да отида, за подготовка преди да отида в Истанбул -- в смисъл документи някакви и т.н.

Ще съм благодарна за всякаква информация и помощ. Благодаря Ви предварително!  Hug
Виж целия пост
# 161
Здравейте момичета!

Казвам се Нели на 36г. от Варна...
И аз искам да споделя моят проблем с Вас. От 6 години ходя по мъките.
2015г. пробвахме инсеминация - неуспешен опит. Миналата година ме стимолизираха за инвитро, имах 2 яйцеклетки, едната не беше годна, а другата не оцеля и така трансфера не се състоя. Беше ми препоръчена  донорска програма в България. Имам голямо желание да пробвам клиника Мемориал в Истанбул.

Вече съвсем се обърках, при какъв лекар да отида, за подготовка преди да отида в Истанбул -- в смисъл документи някакви и т.н.

Ще съм благодарна за всякаква информация и помощ. Благодаря Ви предварително!  Hug
Здравей!Когато пишеш на Севда да си запазиш час,тя ще ти изпрати списък на необходимите изследвания и документи.Успех!😊
Виж целия пост
# 162
Здравейте момичета!

Казвам се Нели на 36г. от Варна...
И аз искам да споделя моят проблем с Вас. От 6 години ходя по мъките.
2015г. пробвахме инсеминация - неуспешен опит. Миналата година ме стимолизираха за инвитро, имах 2 яйцеклетки, едната не беше годна, а другата не оцеля и така трансфера не се състоя. Беше ми препоръчена  донорска програма в България. Имам голямо желание да пробвам клиника Мемориал в Истанбул.

Вече съвсем се обърках, при какъв лекар да отида, за подготовка преди да отида в Истанбул -- в смисъл документи някакви и т.н.

Ще съм благодарна за всякаква информация и помощ. Благодаря Ви предварително!  Hug
Здравей!Когато пишеш на Севда да си запазиш час,тя ще ти изпрати списък на необходимите изследвания и документи.Успех!😊

Благодаря и на вас желая успех. ^_^
Виж целия пост
# 163
Здпавейте момичета.
Имам малко тъп въпрос
Има ли разлика между Клексана който купуваме от Турция и този който продават в България? Единствената разлика която аз забелязах е в спринцовките. Питам защото се оказва че този в България е по-евтин, и ако няма разлика да си купя от тука.
Виж целия пост
# 164
Здпавейте момичета.
Имам малко тъп въпрос
Има ли разлика между Клексана който купуваме от Турция и този който продават в България? Единствената разлика която аз забелязах е в спринцовките. Питам защото се оказва че този в България е по-евтин, и ако няма разлика да си купя от тука.

Таня, другата разлика според мен е в иглите - турските са по-тънки и по-остри, за разлика от Клексана в БГ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия