Клиники в Истанбул

  • 107 368
  • 741
# 165
Дънди благодаря ти за отговора.
Вече си поръчах една кутия и утре ще видя как са иглите. Мен по скоро ме интересува има ли разлика в състава и качеството на лекарството.
Виж целия пост
# 166
Дънди благодаря ти за отговора.
Вече си поръчах една кутия и утре ще видя как са иглите. Мен по скоро ме интересува има ли разлика в състава и качеството на лекарството.


Няма абсолютно никаква разлика и наистина е по-евтин от турския/в момента / !
Виж целия пост
# 167
Да споделя, цената на HSG в ECHOMAR вече е 550 TL
Виж целия пост
# 168
Здравейте момичета,имам един въпрос който навярно е обсъждан вече в темата.Но тъй като не съм следила точно всяка една тема иска да попитам колко време продължава самата стимулация,и кога бивате уведомени дали ще трябва ПИД?
Виж целия пост
# 169
Стимулацията продължава до узряване на яйцеклетките, при всеки е различно от 7 до 12 дни. После има един ден без лекарства и на следващия ден пункция. Обикновено при първичния преглед казват за пид и уточняват пак дали ще се прави на последния преглед преди пункцията. Хубаво е да повдигнеш въпроса и ти, ако още не знаеш.
Понякога се случва да препоръчат пид, но на четвърти, пети ден след пункцията да преценят, че ембионите няма да оцелееят след пид. Тогава пид не може да се направи и трябва да се вземе решение дали ще се прави фреш трансфер.
Виж целия пост
# 170
Стимулацията продължава до узряване на яйцеклетките, при всеки е различно от 7 до 12 дни. После има един ден без лекарства и на следващия ден пункция. Обикновено при първичния преглед казват за пид и уточняват пак дали ще се прави на последния преглед преди пункцията. Хубаво е да повдигнеш въпроса и ти, ако още не знаеш.
Понякога се случва да препоръчат пид, но на четвърти, пети ден след пункцията да преценят, че ембионите няма да оцелееят след пид. Тогава пид не може да се направи и трябва да се вземе решение дали ще се прави фреш трансфер.
Благодаря steli4ka s обикновено тук в Бг сме стигали до пункция и по рано затова питам как се процедира в Турция.
Виж целия пост
# 171
Здравейте, борбени момичета! Очаквах няколко дни, някоя с вече положителен тест (пациентки на клиника Бахчеджи, защото знам, че има такива и то редовно пишещи), да се похвали, за да даде кураж, но...... специално на мен вече не ми е необходим  Cry  Вчера теста ми показа 1,2. Не мога още да повярвам, не мога да мисля нормално...а има ли и смисъл сега Confused Оста ни още един здрав ембрион, ако и неговата съдба е същата...незная...на къде..
Въпросите ми са два:
- Кога според вас да очаквам цикъл, след спиране на лепенките и гела, кога долу горе настъпва той?
- Колко излиза втори трансфер на замръзени ембрончета?
 
Хубави почивни дни, ви желая  Hug
Виж целия пост
# 172
Момичета, как е обстановката в Бахчеджи? Всичко на ред ли е? Напоследък много отрицателни тестове. Споделете, от какво сте доволни и от какво не? Научих за една отказала се пациентка от Карликая. Аз ще ходя там другата седмица. После пиша отзиви.
Виж целия пост
# 173
Научих за една отказала се пациентка от Карликая.
А тази пациентка по каква причина се е отказала?
Виж целия пост
# 174
d_ivanova, съжалявам за неуспеха при теб ! Събери отново сили и дано останалото ембрионче завърши с успешна бременност.  Praynig
Относно коментарите за успех или провал в процедура, според мен е индивидуално спрямо всеки случай. Един успява на едно място, друг на друго, за съжаление няма универсална и успешна формула за Инвитро процедура. Освен това съм убедена, че голям процент от момичетата предпочитат да четат, но не и да пишат и споделят в темата.
Виж целия пост
# 175
Освен това съм убедена, че голям процент от момичетата предпочитат да четат, но не и да пишат и споделят в темата.
И аз мисля като теб, но нали за да има какво да се чете, все пак трябва някой нещо и да напише ... Crossing Arms
Виж целия пост
# 176
Момичета, моля за помощ. Слагам Климара, къде освен на корема мога да лепя? Не ми е за първи път, но всичко съм забравила от миналата година. Имам спомен, че си слагах от вътрешната страна на бедрата и май по ръцете Embarassed Забравих да питам доктора и ми е неудобно да го безпокоя за такива глупости.

И още нещо-при подготовка за ЗЕТ освен Климарата какво се взима преди трансфера? Имам спомен, че на 14-ти ден като отидох на преглед ми спряха Климарата и започнах инжекции Прогестан всеки ден, Аспирин и още нещо.

Не видях дали е писано в темата, но в Бахчеджи има ново момиче Емине, което отговаря за Бг пациентите. Ако някой иска мога да дам номера.
Виж целия пост
# 177
Ghann, можеш да слагаш по краката, ръцете, паласките, дупето и изобщо меките части на които няма никакво окосмяване. Климарата си я слагаш по схемата, която ти е дал и той след това ще ти каже как да продължиш и с какво. Успешен трансфер. Heart Eyes
Виж целия пост
# 178
Момичета може ли някой да ми снима на лични пълномощно за кола на турски, много ще съм Благодарна, разбира се да заличи личните данни,Благодаря првдварително
Виж целия пост
# 179
Здравейте!Някой може ли да ми каже цени в момента на гонал,цитротид и луверис?Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия