Клиники в Истанбул

  • 107 369
  • 741
# 210
Gerda, на мен доктор Карликая каза ако взимам кринон може плюс пролутон,без прогестан,ако бия прогестан без кринон и пролутон,но ще видим какво ще кажат в мемориал.
Almira, абортите са 3 с инвитро,в 3 клиники,3 държави,а предполагам да съм имала и по естествен път,защото се е случвало да закъснее цикъла и после да дойде като кръвоизлив.Миседите започват с кървене към 5-6 г.с и сърчицето спира в 7-8г.с.2 от ембрионите са женски.От 10 опита инвитро които имам само 3 са с бременности,които завършват с мисед.За съжаление никой от докторите не търси причина,а чувам все-опитай пак.Насочвам се към болница мемориал с надеждата да ме почнат с изследвания,да търсим причината,а не давай да почваме с опитите.Очевидно има проблем,и все по едно и също време и по един и същи начин.
Виж целия пост
# 211
Аз нямам опит със спонтани аборти - нито с миседи - но за себе си зная, че когато някъде не ми предлагат стратегия за решаване на проблема - а уклончиви отговори от типа - опитайте и ще стане пак - там не е моето място. Никoй няма здраве за продаване , нерви, емоции. За мен случая на алдита има причина , която никoй за жалост не търси и няма стратегия за преодоляването й, а опитайте и ще стане няма начин да не стане. Стимулациите през които минаваме - хормоните, който се поемат имат изключително негативно влияние на здравето в дългосрочен план. Така, че моето лично мнение е ако проблема е в ембриона - не бих продължила да опитвам по същата схема а бих се насочила към донорска програма с която имам шанс. АКо проблема е в износването - тогава бих очаквала стратегия от лекарите с която да се преодолее. Каквото и да е алдита пожелавам ти успех както и да решиш д апродължиш.

Успех и на всички други.   
Виж целия пост
# 212
Mila_17 страхотна си  Hug
Продължавам в Мемориал ,всяка болница си има собствени стратегии и се надявам там да ми обърнат внимание и да открием причината за абортите .Ще пиша,за да бъда полезна и на други в моята ситуация,които се лутат между клиники и доктори,опити след опити,изследвания.
На всички борещи се за рожба пожелавам успех и само + ++++
Виж целия пост
# 213
+1 с мнението на Мила.
Алдита, не спирай да търсиш, защото вярвам че в даден момент ще намериш отговора. Питай, питай и търси твоя лекар и клиника,  където ще успееш. Дано в Мемориал открият причината.
Виж целия пост
# 214
Не спирай да се бориш.Заслужаваш да сбъднеш мечтата си.
Виж целия пост
# 215
Mila_17 страхотна си  Hug
Продължавам в Мемориал ,всяка болница си има собствени стратегии и се надявам там да ми обърнат внимание и да открием причината за абортите .Ще пиша,за да бъда полезна и на други в моята ситуация,които се лутат между клиники и доктори,опити след опити,изследвания.
На всички борещи се за рожба пожелавам успех и само + ++++
И моля те ,само лекарите слушай ! Недей на своя глава да биеш какъвто и да е прогестерон .Тук лекарите са против ,особено с индикация тромбофилия и се разминават с инструкциите на турските лекари особено при и след образуване на плацентата., .Но и до там ще стигнеш и пак ще си говорим .Много внимателно с прогестероновите препарати на инжекции.
Успех ,мила и вярвам ,че ще успееш !
Виж целия пост
# 216
Алдита, много съжалявам за всичко което преживяваш! Искрено ти пожелавам възможно най-скоро да гушнеш своята рожба!
За теб и за всички момичета, които се лутат по пътя ми идва да споделя нещо, което лично съм преживяла.
Да, трябва да се отхвърлят всички причини и да се търси най-компетентното лекарско мнение.
Но когато въпреки всичко нещата продължават да се повтарят, смятам че е смислено причината да се потърси и на други нива. Има един много силен метод наречен „семейни констелации” чрез него можеш да провериш какво се случва в твоята семейна система. Има понякога нещо, което се е случило някога и не позволява живота да протече свободно, докато чрез любовта не се намести нещо в семейната система.
Искрено желая на всички успех! Не се предавайте и се борете.
Виж целия пост
# 217
Може ли някой,който е бил скоро на ЗЕТ в Мемориал да ми пише на лични.Благодаря
Виж целия пост
# 218
Момичета, как се процедира ако искам да отида директно за инвитро в Мемориал(първи опит там)  ? Колко дни по-рано да се обадя на Севда и кой ден да и посоча ? Знам , че на 2 ден се започва...
Виж целия пост
# 219
Момичета, как се процедира ако искам да отида директно за инвитро в Мемориал(първи опит там)  ? Колко дни по-рано да се обадя на Севда и кой ден да и посоча ? Знам , че на 2 ден се започва...
Според мен се обади директно да говориш и да се разбереш със Севда. Най- малкото, за да се вземе решение да се стартира процедура ще ти искат определени изследвания, и ако не отговаряш на някой критерий, т.е ако някой хормон не е в норма ще ти се наложи да изчакаш, докато това стане.
По тази причина обсъди нещата със Севда, тя ще ти каже кои изследвания е нужно да пуснеш, и ако всичко според тях е наред, ще ти каже кога точно бихте могли да стартирате процедура.
Пожелавам ти успех ! Simple Smile
Виж целия пост
# 220
Здравейте, момичета. Дали някой има изостанала 1 лепенка Климара. От София съм.
Виж целия пост
# 221
Момичета, нахлувам в темичката ви с един въпрос - всички клиники ли изискват сключен брак между партньорите? Има ли някоя, която би приела двойки, които нямат брак?

Пожелавам успех на всички вас!  bouquet
Виж целия пост
# 222
Не мога да кажа за всички, но Мемориал, Бахчеджи и Аджъбадем искат задължително. Simple Smile
Успех!
Виж целия пост
# 223
Стела, нас от Мемориал ни ожениха. Бързо и лесно става. Heart Eyes
Виж целия пост
# 224
Dundy, нас от Бахчеджи свършиха тази работа  Joy вече цели 2 седмици сме щастливо женени!
Стела, и аз потвърждавам- не боли Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия