Всеки вече вижда, че сме двама - СЕПТЕМВРИйчето шава в мама /Тема 5/

  • 54 362
  • 766
# 630
Кажете сега,приготвихте ли се вече за бебоците?
Аз още не поглеждам.Другата седмица сменям дограмите и тогава ще правя детска стая и ще се снабдявам с неща за бебетата
Голям ми е зор ,щот като.разбрах,че ще ставаме много се изнесохме на квартира(моя апартамент не може да ни побере )...та на тази.квартира.и.правим основен ремонт,бани,дограми,ламинати....така де оправяме апартамента на хората
Виж целия пост
# 631
ох, скабиела, всеки път твоите постове ме разсмиват Grinning
аз този месец съм казала, че нищо няма да глася и купувам...имаме да замазваме малко таван в стаята и очаквам момента да си сглобим леглото, което от началото на май месец си стои в кашони в хола Grinning като го нагласим почвам вече същинското гласене. Иначе ремонтът в др стая дето го правим от нач на май си стои....вече взе и да не ми пука....поне кучето се научи да не влиза в спалнята...той, милият, е  най-готов за сестра си
Виж целия пост
# 632
Здравейте момичета,да ви питам кога започват да сеслушат тоновете на бебето?

Утре (26+2 г.с.) имам час за първи запис на тоновете на беба, по решение на моята АГ. Не знам, сякаш е рано като чета по разни места, но не оспорвам и нямам нищо против. Напротив, предпочитам да знам към момента как работи сърчицето, всичко ок ли е. До колкото знам и контракциите се записват, ако има такива. Аз поне не усещам. На 2 седмици май ще ги правим записите от утре до края.
Виж целия пост
# 633
Оф и аз искам 9 месеца инкогнито и изведнъж хоп корем  Joy
Виж целия пост
# 634
За тоновете - моите в болницата ги слушаха по три пъти на ден, но май беше бонус покрай съкилийничката, която беше в 9 месец вече. Иначе сигурно АГ чак в 9ти ще почне
Виж целия пост
# 635
Момичета, как разбирате кога имате контракции. На мен веднъж-два пъти като че ли ми се е стегнал корема, някакво по-особено чувство и до там. Не знам аз ли не ги усещам и си мисля че това е бебчо, или просто съм нямала. Горе-долу може ли да ми обясните какво представляват?
Виж целия пост
# 636
Момичета, как разбирате кога имате контракции. На мен веднъж-два пъти като че ли ми се е стегнал корема, някакво по-особено чувство и до там. Не знам аз ли не ги усещам и си мисля че това е бебчо, или просто съм нямала. Горе-долу може ли да ми обясните какво представляват?
Аз като една от почиващите с контракции от 18г.с мога да обясня какво усещам...Усещам стягане,втвърдява се корема за секунди придружавано от едно...странно чувство (но не е болка!!!)) И се отпуска,ако се раздвижиш ири обърнеш на др страна в легнало положение.
Голямо обяснение дадох...ама newsm78 ... Така де вече 2 месеца и повече са ми спътник тия контракции..Неможах да не се обадя.
  Whistling
Виж целия пост
# 637
аз стяганеето не го усещам, но имам силна болка като при менструация...АГ-то казва, че и коремът ми е твърд, но аз не мога да направя разлика...въпреки меките сланинки
Виж целия пост
# 638
аз стяганеето не го усещам, но имам силна болка като при менструация...АГ-то казва, че и коремът ми е твърд, но аз не мога да направя разлика...въпреки меките сланинки
При някои е така да.Но аз съм доооста хилава и усещам всичко.Само че такива болки нямам...точно тези,които сафкато менструални.Ти в коя седмица си и от кога си така?!
Виж целия пост
# 639
ами вече съм в 29+1. В 17 г.с. беше за първи път - болница,системи и всичко ок до преди 20на дена и пак. Сега вече като се подвижа или поседя повече от 20 мин се почва. При мен фактор оказва и ниското положение на бебето
Виж целия пост
# 640
ами вече съм в 29+1. В 17 г.с. беше за първи път - болница,системи и всичко ок до преди 20на дена и пак. Сега вече като се подвижа или поседя повече от 20 мин се почва. При мен фактор оказва и ниското положение на бебето
Слава Богу през болници и системихнехсъм минавала..ноо с 1 шепа хапчета и мн почивка бутам,нямала съм болкихдо сега.Иначе мъничката и при мен е мн ниско разположена от самото начало....Вс ще е наред!
Виж целия пост
# 641
Момичета,май е време да мислим за име на нова тема
Ии днес си взех крем с див кестен и арника....само да са ми изтръпнали краката тая вечер  #2gunfire много готино охлажда...ще се пазаря с ММ като се прибере от работа да ми бутне и един масаж  Sunglasses
Въпрос : днес ми беше време за последната свещичка, но не можах да я поставя - болка и никакъв шанс да я напъхам...идея какво се случва Sad
Виж целия пост
# 642
Каква свещичка?
Крема от Арника ....няма да помогне ако ти изтръпват ръцете,поне на мен не ми помага.Повече от месец не си усещам дясната ръка,тва се дължи на оток който.притиска нерв намиращ се в.карпалния тунел.Като родя очаквам да се оправи ...ако ли не операция
Та за свщичките,намажи я с нещо по мазно,може да те наболи ,но ще влезе вервай Party
Виж целия пост
# 643
Рали, вземи си гел Румалая, на Хималая е. От "безобидните" (без ибупрофен и кетопрофен) е доста добро, на мен ми помага при изтръпване и е около 3лв. За свещичката, пробвай с някакъв вазелин, знам ли  Embarassed
Виж целия пост
# 644
Аз съм му отпуснала края и си го нося корема с гордост. Много ми личи и съм доволна, че ми личи, защото предишните месеци имах корем като преяла и беше гаден. Тегля се, за да следя килограмите, че ако качвам твърде много и т.н. да не цапна някой диабет баш сега.

На мен за болки плуването много добре ми действа. Препоръчвам! Вчера например на път за басейна ме присви болка ниско, но като влязох във водата ме отпусна и после бях като нова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия