Всеки вече вижда, че сме двама - СЕПТЕМВРИйчето шава в мама /Тема 5/

  • 54 362
  • 766
# 645
Естествено, че с гордост ще си го носиш, това е красотата на бременността - в коремчето. Ние вчера се разходихме доста стабилно и ме сряза няколко пъти корема, уж ходех бавно, та спирах и почивах.
Виж целия пост
# 646
Ох аз днес в каква позиция се събудих  Joy
Заспала съм по корем, и кучето се е навряло в краката ми. Аз се събуждам- по корем и ритам кучето насън, а бебето рита мен, защото съм го натиснала явно.  Laughing
Точно като някоя хлебарка както мята с крака.  hahaha
Виж целия пост
# 647
Ох аз днес в каква позиция се събудих  Joy
Заспала съм по корем, и кучето се е навряло в краката ми. Аз се събуждам- по корем и ритам кучето насън, а бебето рита мен, защото съм го натиснала явно.  Laughing
Точно като някоя хлебарка както мята с крака.  hahaha

 Joy Joy хааххаахаа  Joy
Ти как успя така да се извъртиш с тумбака? Бебока си извоюва място, отнела си му част от апартамента.


Виж целия пост
# 648
Бебко е главично и краката са му вляво, съответно аз не мога да спя на тая страна, защото получавам ритници в ребрата. А е още много малък да ми тежи. Искам да идва септември и да излиза вече, хич не ми се мъкне този корем в жегата. Никакъв чар не виждам в това да съм дебела, подута, нервна, с болки в кръста и разбити хормони. Искам да си гушкам детето и това е!  Laughing

Августинките имат много яко заглавие. Аз и без това си се бъзикам, че съм като кит.  hahaha
Виж целия пост
# 649
Ох аз днес в каква позиция се събудих  Joy
Заспала съм по корем, и кучето се е навряло в краката ми. Аз се събуждам- по корем и ритам кучето насън, а бебето рита мен, защото съм го натиснала явно.  Laughing
Точно като някоя хлебарка както мята с крака.  hahaha

 Joy Joy хааххаахаа  Joy
Ти как успя така да се извъртиш с тумбака? Бебока си извоюва място, отнела си му част от апартамента.



По принцип спя на една страна, но понякога в екшън на някой  сън се будя по корем. Като беше по- малък и да ме е ритал не съм усетила. Но тази нощ големи шутове и протести от него изядох.  Laughing
Проблема е че преди си спях по корем и това ме мъчи сега, и в съня  си се измествам понякога.
2-3 пъти се будя по гръб, и ми  е много гадно не знам защо.
Ама какво да правя, ММ като се върне другия месец ще ме завърта вечер.  Mr. Green

П.П. И аз паднах от заглавието на Августинките  Mr. Green
Виж целия пост
# 650
Аз като по чудо се наспах...кремът не знам колко е ефективен, но заспах без да ставам...аз вярвам, че всичко е въпрос на внушение, та дано действа още някой друг ден  Laughing

Иначе за свещичката не знам какво беше това чудо, но утре съм на консултация при моя си док и да видим той какво ще каже...надявам се да не е още някаква инфекция Sad
Виж целия пост
# 651
Аз пък изчистих ,изкъпах се реших да.правя баница...Отворих халадилинка и съборих 20 яйца на земята,стана като писта.Сега познайте  дали е чисто,дали съм изкъпана и дали за обяд ще има баница
Да вметна ,че бях се накиприла с.една индийска туника..да ми е по хладно,сега седя гола по корем и рева щот не мога да се.надупя да.събера.яйцата
Виж целия пост
# 652
оооо,милата  Hug а днес както хич не е задух....
Виж целия пост
# 653
Skabiela, явно днес не ти е ден, но ще си призная, че за пореден път се смея с глас на твой пост Hug
За спането  -  по гръб по принцип не спя, а сега ми е още по-неудобно. Така че вариантът е само странично, като от около седмица бебчо определя на коя страна му е удобно.
Виж целия пост
# 654
Момичета, имам въпрос към тези от вас, които вече са раждали - след колко време след раждане може да се спортува. Една моя близка роди преди 20 и няколко дена, но понеже историята е сложна, няма да навлизам в подробности - докторът, който я изражда й е казал, че може да се къпе в басейн, море, да спортува веднага, но тя му няма доверие и на този етап се притеснява и няма доверие на нито един лекар. Та ми се иска поне някакъв ориентир да й дам - може ли въпреки че все още й тече да ходи на фитнес или да се къпе в морето. Има един шев, който е паднал.
Виж целия пост
# 655
skabiela, спокойно аз онзи ден изтървах едни стотинки, дупих се, въртях се на пътя, защото имах и торби в мен, накрая се ядосах и ги зарязах.  Joy

ralito89, това с шефа, който е паднал не го разбрах.  newsm78
Но абсолютно тя сама си знае, ако се чувства здрава няма проблем.
Ако не е сигурна, и е решила рано рано да се зори да сваля килограмите е друго.
Не мисля, че има точен брой дни.  Thinking
Виж целия пост
# 656
Шеф, шев :д дано малката не е руса като майка си
Виж целия пост
# 657
Добро утро момичета,

при мен нищо ново. Лежа и се опитвам да съм в кондиция. Организираме рожден ден на каката. Тя се вълнува. Пък на мен с нищо не ми се занимава.

Относно спорта - трябва да се възстанови организма. Аз бях готова за спорт след 4 месец...Майката да знае, че при спортуване организма се загрява и кърмата също, та детето не я иска. Не ми се вижда ОК да влиза в море или басейн с кръвотечение, освен ако не е раждала секцио. Да изчака поне месец и половина и да пробва. Спортът няма да избяга. Така мисля аз, но всеки си преценя.
Виж целия пост
# 658
добро утро,

добро е утрото, нищо, че дойде ред на първото ми оплакване - хемороиди без да има причина за тях освен една - бременността!  Embarassed Embarassed Мажа с едно мазило, ама ще го сменям, ако не действа, леле лоша работа е, май ще седя на възглавничка за пътуване дето се слага около врата.
 
за спорта, аз помня, че като минаха лохиите след 40тин дни и си като нов, можеш спокойно да правиш всичко, както и преди, но без вдигане на тежко.

За лактацията, която се влияе от стрес и напрежение и екстремни сопртове, е повече от ясно, но плуване и  нормална натовареност в спорта, няма логика да е проблем. Лошото е обратното - обездвижване и тъпчене с кофти храна.

лек ден  Heart Eyes
Виж целия пост
# 659
добро утро,

добро е утрото, нищо, че дойде ред на първото ми оплакване - хемороиди без да има причина за тях освен една - бременността!  Embarassed Embarassed Мажа с едно мазило, ама ще го сменям, ако не действа, леле лоша работа е, май ще седя на възглавничка за пътуване дето се слага около врата.
 
за спорта, аз помня, че като минаха лохиите след 40тин дни и си като нов, можеш спокойно да правиш всичко, както и преди, но без вдигане на тежко.

За лактацията, която се влияе от стрес и напрежение и екстремни сопртове, е повече от ясно, но плуване и  нормална натовареност в спорта, няма логика да е проблем. Лошото е обратното - обездвижване и тъпчене с кофти храна.

лек ден  Heart Eyes
Ванила, аз до съвсем скоро имах страшен проблем с хемороидите и това, което ми помогна беше мехлем Пайлекс / Pilex на Хималая. Започнах го в неделя до четвъртък вече имаше облекчение и до края на седмицата вече бях като нова. Успоредно с това, много душове със студена вода. Моето АГ ми предписа Флебодия, но аз реших че ще задържа да видя дали няма да ми мине само от мехлема и за щастие се получи. Но пък при мен се получиха от нередовен стомах/ запек. Желая ти бързо възстановяване, защото е адски неприятно. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия