Любители на кучета - 72

  • 58 112
  • 753
# 15
На футболиста Неймар е кръстен Simple Smile
Може ли да го гушна малко на терасата, без да го пускам долу?
Виж целия пост
# 16
А така, хвана ме натясно  Mr. Green Ходих да питам кой е този Неймар чичо ти гугъл  Embarassed
Виж целия пост
# 17
Скрит текст:

Запис и от нас, след два дни се прибирам и ще го видя прасчо какво прави освен да се снима по поляните  Crazy Ние минахме на Taste of the Wild напоследък, много добре му се отразява, дано вече да спре да расте на височина, че хората се плашат като се разхождаме двамката.  Whistling
Виж целия пост
# 18
Докато разбера, че има нова тема и вече сте стигнали на втора страница.  Crazy

Благодаря много за темата и за честта Макс да е на корицата!  bouquet Върнах се две години назад с тази снимка. Забравила съм вече какъв малък шушмул е бил и той някога.  Crazy

В края на старата тема, а и тук виждам нови сладки и малки муцунки.  Heart Eyes Заграждение за джак ръсел не знам до колко би било подходящо, защото наистина са страшно енергични и диви кучета, но пък мисля че ако свикне докато е малко няма да му пречи да стои вътре. А и така няма да се притеснявате дали няма да изяде някой кабел, крак на стол/маса, че и други пакости, които всяко кутре може да сътвори.
Ушатия адаш Макс гледам си хапва от лъжичка, а пък ние за сега сме пробвали само с виличка.  Joy Явно всичко що носи името Макс все е лакомник.  Mr. Green
Виж целия пост
# 19
donsita, много сладък Нейо  Grinning Обаче все се засилвам да му кажа Найо ( от журналиста Найо Тицин ). Вие на този от Матрицата ли го кръстихте?
 Много и отива името на Люси, хубавица!
  labrex , във вашата група точно черна красавица - Тереза- взе първото място!
 Макс на sivi много виновно гледа от корицата  Wink

Благодаря, синът ми (на 9 г. ) я кръсти така ЛЮСИ Simple Smile
Виж целия пост
# 20
Запис от мен. Благодаря за новата тема!
Не съм ползвала заграждение за куче.
Виж целия пост
# 21
Скрит текст:
Благодаря за новата тема!
 Имах удоволствието два дни да се насладя на страхотни кучета! Споделям една мъничка част с вас. Ще ви издам една тайна - Балу на Котето на живо е още по-прекрасен, отколкото на снимки  Laughing

 







Австралийските овчарки пък превзеха сърцето на мъжа ми  Mr. Green

Дали има във Варна или околността такива приспособления за аджилити?

Дара също правеше поразии, опитваше се да гризе дивана, и каквото й попадне. Но откакто я разхождаме активно, като я оставим сама, само спи Simple Smile В началото и аз мислех за заграждение, но се отказах.
Виж целия пост
# 22
В сряда сме на ваксина, добре че се сетих да погледна паспорта.
Виж целия пост
# 23
 Alexandra, тези са на Аджилити клуб България. Подобни съм виждала в някои кучешки ограждения в Пловдив, но без тунели. На състезанието имаше няколко кръга с различна трудност, като се разместваха съоръженията. Отделно, че се нагласяха за съответните големини кучета. Едно йорки направо ме смая - минаваше почти без грешка!
Виж целия пост
# 24
Привет в новата тема  Hug
Да кажа първо, че мъниците ми напълниха душата! Макс включително  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А милата ми лисичка Джинкс е направо разкошен  Hug

И сега да ви разкажа за среднощния ми страхиленски кошмар  Sad Както си спим щастливо всички в стаята, в 4 часа изведнъж се събуждам от някакви страшни звуци. Осъзнавам, че Страхо се дави страшно и бях убедена, че са му последните глътки въздух  newsm45 Много, много се уплаших... Скочих, гушнах го, започнах да му говоря и той спря. Аз цялата треперех, направо не знаех къде съм. Гушнах си го при мен в леглото, той заспа, аз не, само се ослушвам дали диша... Мислех да вдигам детето и да потеглям към ЦВК. Ама той си спеше спокойно и се разколебах. До сутринта още веднъж го направи, но по-леко и в 7 не издържах и извиках майка ми да стои при детето. Заведох го в клиниката, оказа се, че най-вероятно е "обратно кихане" и не е нещо фатално, освен за психиката на стопанките, както каза доктора... Confused Изписа му Тобрадекс и каза, че най-вероятно е алергична реакция и ще отмине. Днес на разходките, в момента, в който се мушне в тревна  площ и почва да се дави, не така силно, но все пак..... И аз още се страхувам и само го мисля...
Оплаках ви се  Sad
Виж целия пост
# 25
Днес Нейо остана за първи път сам , за около 2 часа. След малко се прибирам да видя какви ги е вършил.
Мога ли да му взема кожени солети или кокали? На 52 дни е.
Виж целия пост
# 26
Днес Нейо остана за първи път сам , за около 2 часа. След малко се прибирам да видя какви ги е вършил.
Мога ли да му взема кожени солети или кокали? На 52 дни е.
Малък е още за кожени солети и кокали, ако не бъркам имаше едни лакомства/награди за малки кученца аз купувах от тях и ги слагах в една играчка тип Конг но пак за по малки кученца и диването си играеше през деня с нея докато беше сам в началото, не че не е правил бели ама мисля, че с тази играчка намаляха щетите  Mr. Green
Трите ми деца- няма да казвам, кой е най послушен  Laughing
Виж целия пост
# 27

Оооо, три бонбончета, madlena! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes За послушанието е ясно и без да казваш! Simple Smile bouquet

И да сложа линк на подобна тема. Не знам колко време гледах снимки, така и не усетих кога мина.  Simple Smile
Виж целия пост
# 28
Здравейте, момичета, моля като специалисти по отглеждане на кучета Simple Smile  да ми дадете съвет. Имам 7год. мъжко куче, което живее свободно на двора (не го вързваме). Искаме да си вземем и дворно коте (съседите имат котило, като ги отбие майката, ще може да си изберем - искаме женско). Значи не можем котето да го пускаме вътре, защото мъжът ми е алергичен към котки. Кучето ни е нервак, вън винаги го разхождам на каишка, защото като види куче, особено мъжко, полудява и скача на бой; случва се и по хора да ръмжи . Обаче който влезе в двора, независимо куче или човек, му става пръв приятел и много се радва. А котките по улицата ги лае, но и скимти, като ги види - не мога да го разбера какво му е в главата  Grinning. Та въпросът ми е - има ли шанс да си вземем коте и да се сприятелят с кучето, и да живеят в мир и любов? И как, евентуално може да се постигне?
Виж целия пост
# 29
Втората ваксина колко време след първата се слага, че получих противоречива информация или има вариации?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия