Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 170 159
  • 1 258
# 210
Момичета,имам въпрос -върнах  ел. уред от Лидл след 1 г. ползване,само след седмица ми изпратиха нов. Това -отлично   Heart Eyes,но в пакета  има само протокола за рекламация и старата ми касова бележка. Сега колко е гаранцията на този нов уред-оставащите 2 г. от датата на покупката ,или 3 години,защото е нов?Благодаря  bouquet
Принципно е оставащите 2 год
Виж целия пост
# 211
Devil_Rose, Fortuna, много благодаря, момичета, за инфото! bouquet Hug bouquet

Нахут и аз си купих, че много го обичам, иначе никой не го ще вкъщи, ама по-добре за мен Mr. Green, аншоата явно съм я подминала, дано не я изкупят, докато отида, че ще е или довечера, или утре. И сладко от смокини взех /няма да казвам колко празни бурканчета имам вече/, но от диви ягоди не съм видяла, нищо чудно да го няма, но непременно ще огледам по-специално. Peace

Лабрексче..имам подобна лампа. В коридора съм я боднала и бая осветява нощем. Зелена е,малко по-друг модел...
Да, така ми се иска и на мен, поне малко да осветява, че имах една, дето само личеше, че я има в контакта, като светулчица. bouquet
Ягоди има, ма не са диви! Виж, тях не ги подминавам, все ги виждам! Heart Eyes
Виж целия пост
# 212
Те диви ли били.....ясно.
Виж целия пост
# 213
Момичета,имам въпрос -върнах  ел. уред от Лидл след 1 г. ползване,само след седмица ми изпратиха нов. Това -отлично   Heart Eyes,но в пакета  има само протокола за рекламация и старата ми касова бележка. Сега колко е гаранцията на този нов уред-оставащите 2 г. от датата на покупката ,или 3 години,защото е нов?Благодаря  bouquet
Принципно е оставащите 2 год

Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 214
Нещо последните две брошури не ме впечатляват особено.
Пропускам и тази седмица..
Виж целия пост
# 215
Впечатляват ме мен доста неща, ама едно отиване ми е минимум  30-40-50 лв
Виж целия пост
# 216
Ще погледна, Алекс. Peace Уфффф умрях от студ в автобуса за София. Помолих го да пусне парно...не го пусна,катъра му с катър... #2gunfire много съм Идосана начи.
Скрит текст:
Тета, къде намери точно днес студ. При нас от сутринта е голяма жега, та досега.  newsm78 Направо не ми се вярва това, което пишеш.
Виж целия пост
# 217
А не ти се вярва...в полето ви е топло. Знам аз..ама в Балкана сутринта в 6ч си е Ла-днооо...в рейса за София пък хептен се сгърчих. Идеше ми да изскубя въшливите пердета и да си ги наметна кат пончо...
Скрит текст:
в Попово близо до теб съм нощувала и се смаях,че темп. сутрин и денем е една и съща...това пролетта ляттото беше. При мен нощем си захладнява осезателно..
Виж целия пост
# 218
Аз се чудя защо нямам нови известия от темата, пък тя нова станала  Laughing

Момичета, миналата седмица коментирахте таблетките за съдомиялна, но не откривам да си припомня заключнията  Mr. Green От кои таблетки бяхте доволни?
Аз съм доволна от тези:

Често ги чупя и слагам половин таблетка. Миялната ми не е от малките.
Виж целия пост
# 219
Знаех си аз, че ММ не е намерил мрежите за прозорци. Пълно беше тази вечер. Според него снощи ги е нямало на това място.
Виж целия пост
# 220
Аз се чудя защо нямам нови известия от темата, пък тя нова станала  Laughing

Момичета, миналата седмица коментирахте таблетките за съдомиялна, но не откривам да си припомня заключнията  Mr. Green От кои таблетки бяхте доволни?
Аз съм доволна от тези:

Често ги чупя и слагам половин таблетка. Миялната ми не е от малките.

За първи път ползвам таблетките. Дали е необходимо да се чупят или да видя как ще се справя моята машина  newsm78
Виж целия пост
# 221
Аз не ги чупя. Машината ми е от големите.
Виж целия пост
# 222
Плоската лампа за комари има гръб, нали?
Виж целия пост
# 223
Благодаря ви за препоръките за таблетки за съдомиялна, както и идеята за чупенето им на половина  Laughing По тази схема отложих купуването на нова кутия. Пуснах един път с половин, изми си ги като с цяла  Hug Peace
Виж целия пост
# 224
Синята лед лампа у нас не се одобри, ще я връщам.
Тя няма ключ за включване и изключване. Трябва като не се ползва да се маха от контакта.
Или да свети денонощно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия