Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 170 162
  • 1 258
# 225
Нещо пак взеха да вдигат цените - тази сутрин  забелязах, че поничките вече са 79 ст. , ирландското масло от 3,59 вече е 4,19.  ooooh!
Виж целия пост
# 226
Моята свети само когато стане тъмно. Тази не е ли такава?
Виж целия пост
# 227
Не, почва да свети като я мушнеш в контакта.
Виж целия пост
# 228
Днес е мрачно...да не би за това да светва веднага  Thinking
Моято в коридора в момента също свети...дори лампата е запалена.
Преместих я в детската  и не свети.
Явно отчита при теб, че е мрачно. Пробвай я до прозорец...
Виж целия пост
# 229
Забелязали ли сте дали в момента поддържат в наличност охладените патешки гърди, че съм решила да правя магре и да знам къде да ходя да пазарувам?
Виж целия пост
# 230
Здравейте,
В някаква стара тема прочетох, че в Лидл имат/имали са ръчна прахосмукачка на батерии. Дали по принцип имат или си е било за тогава? Трябва ми за бързо почистване на космите от кучето, а не ми се дават много пари за "маркова". Нямам близък Лидл и не са ми много ясни тези магазини.
Виж целия пост
# 231
Само за тогава е било.
Виж целия пост
# 232
Забелязали ли сте дали в момента поддържат в наличност охладените патешки гърди, че съм решила да правя магре и да знам къде да ходя да пазарувам?

Пуешки има само, патешки не видях.

И аз от два дни пускам съдомиялната с половин таблетка. Доволна  Peace

Това за ирландското масло  Shocked Че те скоро му вдигаха цената  ooooh!
Виж целия пост
# 233
Здравейте!
Някой имал ли е проблем с този зехтин ?
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=59865
Горчи ужасно  Sick и днес ММ го върна.
Виж целия пост
# 234
Взехме парочистачка (ръчната) с идеята да ми разкара варовика от плочките в банята-тц, никаква не я свърши Crossing Arms
Е за варовика без да го е разтворил някакъв препарат или оцет предварително няма да стане. Пробвай с оцет да ги намажеш малко предварително и след това с парочистачката.
Друго много добро място за употреба е аспиратора. При много мазно се получава обаче ефекта, че парочистачката разтваря (размеква) мазнината и пак си тябва малко препарат да ги свали макар и едно просто веро да е .

Благодаря ти за идеите! bouquet

А беше коментирано за таблетки п/в варовик (ако не бъркам, но не помня кои бяха) за тоалетна..дали ако я разтворя и ползвам р-ра ще ми се получи Thinking..някой пробвал?
Виж целия пост
# 235
Здравейте!
Някой имал ли е проблем с този зехтин ?
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=59865
Горчи ужасно  Sick и днес ММ го върна.
Добре , че сподели ! Аз му бях хвърлила мерак за проба.
Виж целия пост
# 236
Забелязали ли сте дали в момента поддържат в наличност охладените патешки гърди, че съм решила да правя магре и да знам къде да ходя да пазарувам?

Пуешки има само, патешки не видях.

Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 237
Аз се чудя защо нямам нови известия от темата, пък тя нова станала  Laughing

Момичета, миналата седмица коментирахте таблетките за съдомиялна, но не откривам да си припомня заключнията  Mr. Green От кои таблетки бяхте доволни?
Аз съм доволна от тези:

Често ги чупя и слагам половин таблетка. Миялната ми не е от малките.

За първи път ползвам таблетките. Дали е необходимо да се чупят или да видя как ще се справя моята машина  newsm78
Пробвай с половин първо и ако всичко е ок, няма смисъл да слагаш цяла.
Виж целия пост
# 238
Здравейте,
В някаква стара тема прочетох, че в Лидл имат/имали са ръчна прахосмукачка на батерии. Дали по принцип имат или си е било за тогава? Трябва ми за бързо почистване на космите от кучето, а не ми се дават много пари за "маркова". Нямам близък Лидл и не са ми много ясни тези магазини.

Тази седмица има в К.за 9 лева.
Виж целия пост
# 239
На С. Алекс съм ѝ купила стъклочистачка, тъй че ако някой друг се е засилил, отбой Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия