Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 170 195
  • 1 258
# 270
Марката нещо такова беше...който ще е на промоция др.седмица...
Виж целия пост
# 271
Гледам нищите зехтина.Тъй пък да не ми допада,ароматът му е ужасен за моето обоняние.
Виж целия пост
# 272
Ами сменен е с някакъв гръцки и засега няма да взимам друг.
Виж целия пост
# 273
Определено не мога да се съглася, но и не ми се спори  Mr. Green Качеството на зехтина се определя от киселинността. Вкусът- мек или горчив, не определящ за неговото качество.

Въпрос на вкус е в крайна сметка. Ние затова купуваме само на една марка и гледаме да се придържаме към нея....и да, леко нагарча  Mr. Green
Интересно ми е взехте ли втора бутилка от зехтина, ако сте смятали, че сте попаднали на развален?

Скоро взех замразена сьомга филе с подправки - не бих повторила.  Peace
Виж целия пост
# 274

Интересно ми е взехте ли втора бутилка от зехтина, ако сте смятали, че сте попаднали на развален?


Не, разбира се.
Сменили са го без проблем.
Виж целия пост
# 275
[qu

Скоро взех замразена сьомга филе с подправки - не бих повторила.  Peace
[/quote].
Че нали я има на първа страница в нехаресвани...Или е друга?
Виж целия пост
# 276
Същата е - голяма греда беше, още помня.
Виж целия пост
# 277
Каква беше цената на стъклочистачката?
Препоръчайте ми някакви сурови наденички за дете, да не са подправени т.е. да не са пикантни.
Виж целия пост
# 278
Другата седмица ще има пак детски пижами с 30 процента намаление.
Черешки и аз чакам,но още няма.
Виж целия пост
# 279
Някой да е виждала от предишни акции постелката за пикник от утре?  newsm78 Има подобна и в Кауфланд и се чудя накъде да пращам ММ, защото аз съм на работа. Кауфландската е малко по-евтина, но пък Лидлската ми изглежда леко промазана, а не тип полар, който лепи всички борови иглички и сламки.
Виж целия пост
# 280
Каква беше цената на стъклочистачката?
Препоръчайте ми някакви сурови наденички за дете, да не са подправени т.е. да не са пикантни.
1. 50 лв.
2. Моето хапва кърначе и също дебела сурова. Подправени са,но не са люти.
Виж целия пост
# 281
Сега,от многото писане за зехтини се обърках и така и не разбрах този от следващата, на промоция свестен ли е, аджеба, че много евтин ми се вижда...      Иначе, един познат, орторексик ( пиша го, за да го потърсите в търсачката😉😉)каза, че не признава зехтин в пластмасова опаковка, ако ще и да бил най- добрият, но аз като знам цената на свестния и плочките в кухнята ,предпочитам да е в пластмасова
Виж целия пост
# 282
Получих си парочистачката-емиии и,не съм възхитена.
Освен за фурната и за дивана ,не я намирам за практична и май  ще я връщам...
Виж целия пост
# 283
И аз се чудя на постелките за пикник дали да взема и от къде?
Виж целия пост
# 284
Е, за ръчната парочистачка болшинството от мненията бяха отрицателни.

Зехтина е добре да е в стъклено шише. На мен ми тежи и за това съм вземала от този в пластмасовата. Все пак не искам ръцете да ми стигнат до коленете. Вкъщи го пресипвам в стъклени..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия