Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 170 161
  • 1 258
# 555
Еййй, пак кака ви трябва да ви отваря на тънкостите - ами чакате някой , който излиза, да отвори вратата на изхода и в същото време пъргаво и гъвкаво се шмугвате покрай него. Ей тъй става. А иначе аз влизам от входа вече и си отивам кат пич на касата. Ако имат възражения, да си гледат камерите и да ме проследят, че директно на касата съм отишла...
Друго неясно? Mr. Green
Оказа се, че всички сме научени каки  Mr. Green
Виж целия пост
# 556
Нашият Лидл, понеже нали е в мола, няма врати Joy Аз първия път попитах охранителя, който обикновено стои на входа и той ме насочи към касите, дори не се наложи да влизам в магазина със стоката. Този път смятам направо на касата да отида, без да питам Mr. Green
Виж целия пост
# 557
  Ей, teta 75 оправи ми скапаното  настроение, ще знаеш. Така образно ги редиш Laughing Жива, здрава да си. 
Виж целия пост
# 558
И вие, и вие...да сте здрави.. Peace Grinning
Виж целия пост
# 559
Веднъж влязохме с федербал. Спряха ни и гледаха на камерите да не е от стоките вътре. Той си беше лидтлски, но много ползван и не го бяхме свили.
За това първо връщам, взимам си парите, после си ходя из магазина. Не ми се виси всеки път да гледат камерите.
Виж целия пост
# 560
Пък аз се чудя как влизате през изхода. Във всички магазини, които съм посещавала (в 4-5 града), входа и изхода са различни и вратата на изхода просто не се отваря отвън. И предния път, като коментирахте за връщането се чудих, и сега  Grinning

Точно това се чудя и аз  newsm78
А може и без гимнастика ако се вгледате внимателно на вратата на изхода в страни от нея има едно черно бутонче, като го натиснете вратата ще Ви се отвори.
Виж целия пост
# 561
Признавам те, браво
Виж целия пост
# 562
Голямо разочарование тез поли. ooooh!, само дето толкова им се точих. От брошурата харесах пъстрата, но на живо не ми хареса материята, освен това нямаше и моя номер.
Голямата щерка намаза бяла туника, хареса ми материята. Peace
Виж целия пост
# 563
Пък аз се чудя как влизате през изхода. Във всички магазини, които съм посещавала (в 4-5 града), входа и изхода са различни и вратата на изхода просто не се отваря отвън. И предния път, като коментирахте за връщането се чудих, и сега  Grinning

Точно това се чудя и аз  newsm78
А може и без гимнастика ако се вгледате внимателно на вратата на изхода в страни от нея има едно черно бутонче, като го натиснете вратата ще Ви се отвори.
Мдаа и аз веднъж видях как влязоха няколко каки от персонала така. Натиснаха копченцето отвън и вратата на изхода се отвори.
Като връщам си влизам през изхода. Веднъж някакъв човечец ми се сопна,че било изход та му разясних че знам. Даже не беше от персонала, ама явно е решил,че ни моА да чета нещо Laughing
Виж целия пост
# 564
В Германия, когато връщаш стока се влиза през изхода.
Броени пъти съм влизала през изхода. Все чакам някой да излезе, накрая ми писва и влизам през входа, от там директно на каса. За копчето - не съм се заглеждала. Но в последно време все по-рядко пазарувам стоки, които да се връщат.
Ако си мислите, че в 17,30 ч. в нашия ЛИДЛ имаше брашно от 1 лв... Една баба отчаяно пита управител, след като няколко пъти обиколила магазина. Получи сопнат отговор, че е свършило и утре вероятно няма да зареждат ново.
Мразя го тоз магазин вече. Накрая ще подам оплакване. Така е било винаги, откакто го отвориха през 2011 г. - все промоционалните стоки липсват.
Виж целия пост
# 565
Странно. При нас си имаше много брашно и  мляко, ММ зареди следобед. Редовната цена на брашното е 1.19 и честичко го пускат.
Виж целия пост
# 566
И в Търново нямаше. Да видим днес...
Виж целия пост
# 567
Еййй, пак кака ви трябва да ви отваря на тънкостите - ами чакате някой , който излиза, да отвори вратата на изхода и в същото време пъргаво и гъвкаво се шмугвате покрай него. Ей тъй става. А иначе аз влизам от входа вече и си отивам кат пич на касата. Ако имат възражения, да си гледат камерите и да ме проследят, че директно на касата съм отишла...
Друго неясно? Mr. Green
има и по-лесен начин. Вдясно от вратата на изхода има едно бутонче. Натискате го и вратата се отваря. Mr. Green
Виж целия пост
# 568
Странно. При нас си имаше много брашно и  мляко, ММ зареди следобед. Редовната цена на брашното е 1.19 и честичко го пускат.
И преди час нямаше брашно. Други стоки зареждаха в изобилие. И паста за зъби Сигнал няма. Голям дефицит Laughing Но поне беше измито, чисто и все още подредено. Този магазин не съм го виждала чист от години. Mr. Green Днес ще илизам по центъра. Ако остане време ще ида до другия магазин да видя там какво има.
Виж целия пост
# 569
И в Търново нямаше. Да видим днес...

За брашно не съм гледала, но мляко имаше днес (Лидл до Руските гробища). Е, топеното сирене липсваше, няма пълно щастие  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия