Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 170 160
  • 1 258
# 570
Вашето брашно не ме интересува, ама съм силно обезпокоена от липсата на пушения бекон на Пикок...де го бре? Що го не виждам?
Преди беше след щанда със саламите, завиваш и след промоционалните стоки беше пльоснат долу. Сега там са наредени продуктите от Родната ви стряха. Де го бекона, някой виждал ли го е? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 571
Някой взе ли си сокоизтисквачка?
Кашкавала Мероне /1кг/ - добър ли е?
Виж целия пост
# 572
Отивам на пазар, каква е форумната манджа за днес, демек какво купуваме всички?
Виж целия пост
# 573
Отивам на пазар, каква е форумната манджа за днес, демек какво купуваме всички?
Laughing hahaha Joy добър въпрос
Виж целия пост
# 574
Брашно ама няма Wink
Виж целия пост
# 575
И в Търново нямаше. Да видим днес...

За брашно не съм гледала, но мляко имаше днес (Лидл до Руските гробища). Е, топеното сирене липсваше, няма пълно щастие  Simple Smile

А при нас -Монтана топено сирете колкото искаш-ние си взехме ,защото децата много го харесват....;
Виж целия пост
# 576
Де го бекона, някой виждал ли го е? Rolling Eyes

Бекона като цяло е мигрирал в Студентски град - София. Студентите явно не са на НВ - ВМД и цял кашон с намален бяха метнали днес.
У нас не се одобри, и едвам пробутах 1 парче.
Виж целия пост
# 577
Фъстъчено масло в постоянния асортимент ли е или само по случай?
Виж целия пост
# 578
Само в американската седмица е фъстъченото.
Жалко за бекона.
Виж целия пост
# 579
Здравйте някакво мнение за скарата ?
Виж целия пост
# 580


На телефона искай едно кашонче да препратят и у вашио магазин, как тъй без бекон ще те оставят! Simple Smile bouquet

Аз роклите наживо така и не видях. Освен и аз на телефона да звъня. Mr. Green Но пък си купих гуменетки за разходките с четирикракото приятелче. Peace
Виж целия пост
# 581
Само в американската седмица е фъстъченото.
Жалко за бекона.

Мерси, teta75. Аз пък днес си взех желиран език.  Laughing
Виж целия пост
# 582
Само в американската седмица е фъстъченото.
Жалко за бекона.

Мерси, teta75. Аз пък днес си взех желиран език.  Laughing


Аууу, аз много го обичам!!
Виж целия пост
# 583
Взех скара и луканки...Толкоз
Виж целия пост
# 584
За колбасите съм забелязала, че все нещо липсва. Добре, че харесвам 3-4 вида шунка, та си взимам от която има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия