Какви неща ви правят впечатление?

  • 87 246
  • 947
# 90
Прането и на мен ми е страст, но това се пренася вече трето поколение. Аз задължително подреждам дрехите по дължина и слагам две еднакви щипки на дреха  Laughing
Виж целия пост
# 91
Прането и на мен ми е страст, но това се пренася вече трето поколение. Аз задължително подреждам дрехите по дължина и слагам две еднакви щипки на дреха  Laughing

Поли, разби ме! Grinning
Мъжът ми е подобен между другото.
Виж целия пост
# 92
Един-единствен път съм обръщала внимание на чуждото пране - от една партерна тераса в Пловдив се вееше светлият лик на Бареков, отпечатан върху бяла тениска.  Crazy Доста захабена при това, явно собственикът си я носи редовно.  Laughing
Виж целия пост
# 93
Ами аз имам някакво разстройство явно. Дразнят ме неподредени пантофи/обувки, дрехите в гардероба.. наскоро за пръв път влязох в магазин "Текстура" и изпаднах в екстаз-идеално сгънати хавлиени кърпи, подредени по цвят, размер, подравнени отвсякъде-напълниха ми душата  Laughing
Виж целия пост
# 94
Никога не съм се заглеждала по чуждото пране. Flutter
И на мен ми прави впечатление, когато на някоя прашките са й отвън, то няма как да не ти направи впечатление де... Sick
Виж целия пост
# 95
Ами аз имам някакво разстройство явно. Дразнят ме неподредени пантофи/обувки, дрехите в гардероба.. наскоро за пръв път влязох в магазин "Текстура" и изпаднах в екстаз-идеално сгънати хавлиени кърпи, подредени по цвят, размер, подравнени отвсякъде-напълниха ми душата  Laughing

Да, мъжът ми твърди, че страда от OCD.
Виж целия пост
# 96
Ами аз имам някакво разстройство явно. Дразнят ме неподредени пантофи/обувки, дрехите в гардероба.. наскоро за пръв път влязох в магазин "Текстура" и изпаднах в екстаз-идеално сгънати хавлиени кърпи, подредени по цвят, размер, подравнени отвсякъде-напълниха ми душата  Laughing

Да, мъжът ми твърди, че страда от OCD.

Все едно слушам за майка ми Grinning Катосе прибера в България и отворя шкафа вътре са наредени бурканчета със специален цвят,форма,големина,прането е с две еднакви щипки на дреха и тн. Защо не съм като вас с прането Sad
Виж целия пост
# 97
Авторката на романа Шоколад и други такива чиклит наскоро са я изгонили от лъскав лондонски бутик заради неугледен вид.

Носила суичър с качулка, което било униформа за гангстери.
Ето такива неща ми правят впечатление. Съвършено погрешни и прибързани квалификации, шляпнати смело. Да знаеш, Мамасита, "Спи, бледа сестро" е един чуден чиклит.
Виж целия пост
# 98
Знам, че е опит за магически реализъм, но си остава женска книга. И не може да се отрече, че пише 2 вида книги: такива със свръхестествен елемент и такива със свръхестествен елемент плюс френска кухня.
Виж целия пост
# 99
а аз не съм чела нито една книга тип чиклит.
Виж целия пост
# 100
Ами аз имам някакво разстройство явно. Дразнят ме неподредени пантофи/обувки, дрехите в гардероба.. наскоро за пръв път влязох в магазин "Текстура" и изпаднах в екстаз-идеално сгънати хавлиени кърпи, подредени по цвят, размер, подравнени отвсякъде-напълниха ми душата  Laughing

На времето ходех често в един магазин 1001 стоки, точно на щанда за трикотаж, така бяха сгънати всички дрехи. После започнах да си подреждам гардероба по същия начин. Майка ми се шегуваше, че бил като в магазина. Тя хич не се впечатлява и е много далеч от ред и подредба. Но на мен ми харесва и не си представям нещо да ми бъде разхвърляно или намятано как да е.
Виж целия пост
# 101
Днес една управителка се разкрещя на една клиентка пред мен.
Иначе трудно нещо да ми направи особено впечатление.
За дрехи и грим си гледам непрекъснато и навсякъде, вкл. и във филми. Ама то си ми е мания, любов и хоби.

В момента захванах Софи Кинсела. Ако някога седна да пиша, се опасявам, че ще пиша точно като нея.
Виж целия пост
# 102
Чист чиклит не съм чела, ама от миксирания с магически реализъм съм зачитала през тийн годините- разни там Ева Луна, Габриела Карамфил и Канела. Сега вървежна е Стопанката на Господ, което е чиклит плюс митология.

Поне аз ги броя за чиклит, нищо че не са за шопинг и връзки.

Обаче така и не можах да се сближа с Бриджит Джоунс.
Виж целия пост
# 103
Знам, че е опит за магически реализъм, но си остава женска книга. И не може да се отрече, че пише 2 вида книги: такива със свръхестествен елемент и такива със свръхестествен елемент плюс френска кухня.
Мне, "Спи, бледа сестро" и други нейни книги нямат нищо общо с магическия реализъм. Съвсем друг жанр са. Наистина, много прибързваш. Това ми прави впечатление.
Виж целия пост
# 104
Като сме заговорили за това "Мръсни номера преди закуска" въобще не очаквах да е толкова дълбока и хубава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия