Може да си семпло облечен и със скъпи дрехи. Това, че Стив Джобс ходи с поло и джинси не означава, че струват по 5 долара парчето.
Може да си семпло облечен и със скъпи дрехи. Това, че Стив Джобс ходи с поло и джинси не означава, че струват по 5 долара парчето.
. Преди си е бил обикновен човек, каквото и както да значи и звучи това.
Може да си семпло облечен и със скъпи дрехи. Това, че Стив Джобс ходи с поло и джинси не означава, че струват по 5 долара парчето.
, и 99% от хората около мен са семпло облечени. Вероятно попадам в семплата класа
. Преди си е бил обикновен човек, каквото и както да значи и звучи това.
. Ужас.
Иначе графинята не е от тези, които парадират, не се надува и не се опитва да се изкарва нещо повече от останалите потребители, ми е направило впечатление.
, и 99% от хората около мен са семпло облечени. Вероятно попадам в семплата класа
Имах предвид, че можеш да носиш джински, тениски и кецове, които да са на висока стойност. Не само роклите с голи гърбове те правят скъпо облечен.
Може да си семпло облечен и със скъпи дрехи. Това, че Стив Джобс ходи с поло и джинси не означава, че струват по 5 долара парчето.
Много е полезно да имаш око да се облечеш евтино и да изглеждаш класно 
Препоръчани теми