Какви неща ви правят впечатление?

  • 87 224
  • 947
# 330
Прави ми впечатление как маса народ и медии се занимават няколко дни с чантите на Лилето, което изглежда е жизнено важен въпрос за цял един народ ... Вече като видя статия по темата в интернет пространството и ми идва да се гръмна:(
Виж целия пост
# 331
И на Лилето не ѝ е лесно: хем носи чанта "Шанел", хем твърди, че няма такава над 200 евро (доколкото помня), хем не върви да каже менте ли е, втора употреба ли е - изобщо напрежение голямо.
Виж целия пост
# 332
Прави ми впечатление как маса народ и медии се занимават няколко дни с чантите на Лилето, което изглежда е жизнено важен въпрос за цял един народ ... Вече като видя статия по темата в интернет пространството и ми идва да се гръмна:(
И с цената на черешите, да не забравяме. Ние практически нямаме други проблеми.

И да, развоя по темата е толкова комичен, колкото и самата тема. Накрая се завърши това, че не е редно човек да има такава чанта – и Лилето, и анализаторите днес са на едно и също мнение по въпроса.  Laughing
Виж целия пост
# 333
Прави ми впечатление, че много хора не разбират шегата с черешите и си мислят, че хората само с това се занимават. А те, всъщност, се занимават с вицове, със смях.
Виж целия пост
# 334
И на Лилето не ѝ е лесно: хем носи чанта "Шанел", хем твърди, че няма такава над 200 евро (доколкото помня), хем не върви да каже менте ли е, втора употреба ли е - изобщо напрежение голямо.
Ами трябваше да каже,че е втора употреба и да се успокои народеца.Кремена Халваджан как си казваше,че години наред е преобръщала магазините ВУ,защото имало интересни неща.Сега били боклуци и мирясала. Grinning
Виж целия пост
# 335
Прави ми впечатление, че много хора не разбират шегата с черешите и си мислят, че хората само с това се занимават. А те, всъщност, се занимават с вицове, със смях.
Хората да, ама медиите са сериозни. Както и с чантите са сериозни и медиите, и политиците. То това е и най-смешното, де, ама от друга страна и не е особено хубаво журналистиката да е на такова ниво. За политиката да не говорим.
Виж целия пост
# 336
Прави ми впечатление, че много хора не разбират шегата с черешите и си мислят, че хората само с това се занимават. А те, всъщност, се занимават с вицове, със смях.
Хората да, ама медиите са сериозни. Както и с чантите са сериозни и медиите, и политиците. То това е и най-смешното, де, ама от друга страна и не е особено хубаво журналистиката да е на такова ниво. За политиката да не говорим.

Ей сега гледах новини-нищо не чух за череши.
А отговорът ми бе на констатацията за масата хора. Не за медиите.
Виж целия пост
# 337
Не трябва така лесно да се обиждаме... Мен за колко неща са ме подкачали тук: за бежанци, за Емил Джасим, за Христо Иванов, наричали са ме соросоид, комунистка и дясна едновременно, подривали са компетенциите ми, плюли са институцията, в която работя (сякаш аз ѝ правя апология, ама нейсе), карали са ме да се преквалифицирам в продавачка и пр., и пр. И какво, мигар трябва да се гръмна. А Andariel за единия НБУ се засяга.

Ти не разбираш, не се засягам за НБУ. Историята си има предистория от друга тема, в която Бояна откровено започна да ме клевети, а дори не ставаше въпрос къде съм завършила. Тя твърдеше, че никъде нищо не съм учила, сега схващаш ли разликата?

Бояна, всъщност дори съм ти благодарна за всички клевети по мой адрес! Така хубаво се видя колко струваш. Колкото до организацията, вземи, че прочети отново какво пише - вече започвам да мисля, че ти куча четенето с разбиране. Изискванията са поне за бакалавър, а надграждащата магистърска никой не я оспорва. Няма за какво да се спори. Относно останалото - то пак говори повече за теб, отколкото за мен. Та, мерси, мерси, мерси! Имаше нещо в Библията за това, че трябва да обичаме враговете си. Мерси, че ме подсети да си подам документите в организацията, съвсем бях забравила за нея! Дори ще те черпя кафе по повода! Относно диагностиката, каквото и да ти обясня, няма да го разбереш, и това си пролича още в темата за айкю-то - хабер си нямаш за какво става въпрос, дори сама си признаваш, че си лаик, ама де ли, буташ се от висотата на некомпетентността си да обясняваш как аз не разбирам. Ми, сори, ама за какво да се хабя, само ми напомняш за една крилата фраза на психиатрите, че с пациент не се спори, а се казва $да, да, разбира се, разбира се, точно така...$.  Simple Smile Та, поканата за кафе си остава по случай, че ми напомни за сдружението!
Виж целия пост
# 338
Като казахте за тези чанти, ми стана интересно и погледнах в Гугъл - жената ясно е заявила, че чантите й са ментета. Ето - даже и политиците (които би трябвало да имат око за скъпите стоки) не могат да различат оригинал от имитация Simple Smile
Виж целия пост
# 339
А работата е там, че ако става въпрос за Лиляна Павлова, новината е, че тя не е министър, ако правилно чух онази вечер. Признавам, мислех си, че тя е бетонирана на стола на Регионалното министерство, чак не можах да повярвам, че са я къшнали.
Виж целия пост
# 340
Андариел,  стига се драчи бе,  човек  Rolling Eyes
Ще разопаковам  нещото от  розовия плик   Mr. Green
Бояна е толкова сладка, особено ми харесва сега,  пак си е тя, но  повече  през просото, преди беше по-суха.
А аз харесвам мокри неща  Wink
Виж целия пост
# 341
Нали, харесва ти как се излага! И на мен, и на мен! Друго си е да отпусне емоциите и да покаже на какво е способна! рИспект, както се казваше!
Виж целия пост
# 342
Колкото до организацията, вземи, че прочети отново какво пише - вече започвам да мисля, че ти куча четенето с разбиране. Изискванията са поне за бакалавър, а надграждащата магистърска никой не я оспорва.
Разбира се, но при надграждащата магистърска по речева рехабилитация в НБУ приемат хора учили всичко. Дори не е нужно да е било хуманитарна специалност, да не говорим за сходна специалност. Ти не си била първо бакалавър логопед по твои собствени думи, а имаш икономическа специалност. Това е все едно един бакалавър логопед да стане магистър счетоводител само с трите семестъра магистратура по счетоводство. За това ти говоря. И не за теб. Нека да си чела, но ако някой не е чел? Изискванията не са ок, поне за мен. Може да не струвам, според теб, защото това, което казвам не ти харесва, а според мен, пък толкова ниски изисквания не струват. Като пациент дори бих имала право на мнение. А ти продължавай да сипеш лични обиди и да говориш за ниво...
И не съм ти враг, аз съм пацифист, но и да ми беше най-добрата приятелка пак нямаше да съм съгласна да има толкова нисък вход за специалист, който работи с деца с проблеми в развитието.


Андариел,  стига се драчи бе,  човек  Rolling Eyes
Ще разопаковам  нещото от  розовия плик   Mr. Green
Бояна е толкова сладка, особено ми харесва сега,  пак си е тя, но  повече  през просото, преди беше по-суха.
А аз харесвам мокри неща  Wink

Hug Давай розовия плик. Спешно  Grinning Sunglasses
Виж целия пост
# 343
Глупости,  изобщо не мисля, че се излага.
Вярвай ми, виждала съм излагации тук далеч надминаващи вашето мъркане.  Wink
Ох, да, ще дойде време да отваряме плика Laughing
Виж целия пост
# 344
Дали на някого му харесва, или не, дипломата е валидна, специалността е акредитирана, така че не виждам за какво се спори. Що се отнася до останалото, понеже с висше образование се занимавам отдавна, по моему ролята на името на университета е силно надценена, а какво ще е качеството на образованието зависи главно от мотивацията на студента. Който иска да научи, научава и в провинциални или не толкова популярни университети, а пък специално в НБУ библиотеката  е за завиждане (вероятно отстъпва само на тази в АУБ); още повече че във всеки ВУЗ вече има възможности за обмени, конкурси и специализации, та човек не разчита само на преподавателите от своя университет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия