Какви неща ви правят впечатление?

  • 87 208
  • 947
# 555
Не, просто за по-сложните професии някак си има изисквания за отдаденост- ако толкова те сърбеше, едва ли щеше да издържиш 15 години у дома, щеше по-рано да се захванеш с работа. А тази голяма пауза плюс специалност тип "ускорен курс" са си малко като да влезеш от задната вратичка и да се наредиш със специалистите, които са действали без прекъсване.
Виж целия пост
# 556
ох, мамасита, защо ме караш сега да обяснявам, писна ми вече! Трябваше да остана вкъщи, това е положението, бях си поставила задача да  влязат децата в гимназия и вече съм свободна. Но през всичките тези години не съм дрямала, а съм учила, още от раждането на децата. Вземах си учебници и четях как се развиват децата, тогава имах достъп до учебници за детски медицински сестри, други нямаше как да намеря преди почти осемнайсет години. А после започнах съвсем официално да уча и си държах изпит за Пиаже, Беларжон, Госвами и т.н., някои от експерииментите на Пиаже съм ги правила с моите и видях, че макар извадката ми да е ннепредствавителна, пиаже е бил прав. особено забавни бяха експериментите с топчетата на различно разстояние едно от друго, за консервацияна количествоно. После и Сали и Ани с теорията на ума. За мен беше културен шок да видя, е наистина децата до определена възраст изобщо не вдяват консервацията на количество, че концепцията за човешка фигура еволюира от главоного към човек с всички поробности. та, недей да съдиш прибързано, особено когато ти липсват важни части от пъзела. Нищо ускорено няма, няма задни вратички, всичко си е съвсем нормално, дори изгубих време в забавяне няколко години, но животът не пита кога си готов за нещо, а ти сервира всякакви промени в плановете, има и други агенти в картинката. Като в онова клише е, че животът бил това, което ти се случва, докато правиш планове.  Не мога да оттговарям за твоите представи, те са си твои. Очевидно, че сега ти е паднало да си го върнеш, така че давай!
Виж целия пост
# 557


Аз пък с кеф ставам домакиня от раз и въобще няма да ме заинтересува кой и за какво постижение би го смятал.

По принцип Не живея за хорското мнение и гледам да извличам нужното ми от ситуацията пред мен,  а как ме оценяват хората във форума е друга тема за разговор. Ако се опитваш все на всички да се харесаш си е баш диагноза  Flutter

Абе не е баш така, аз заявих, че съм домакина по едно време и се изредиха сума народ да ми обяснят защо това не било така, не било вярно. Та също завиждам върло на тази специалност  Mr. Green
Виж целия пост
# 558
Бояна, сума ти народ и на мен ми е обяснявал разни неща, но когато виждам, че на мен и на детето ни е добре, какво ми дреме за хорската жлъч и претенции? Аз си имам своите претенции и държа на тях, а останалите държат на друго и така.

Не може всички да сме доктори на науките, кариеристки или чоплещи семки на площадката безработни глигани.  Crazy

Виж целия пост
# 559
ох, мамасита, защо ме караш сега да обяснявам, писна ми вече! Трябваше да остана вкъщи, това е положението, бях си поставила задача да  влязат децата в гимназия и вече съм свободна. Но през всичките тези години не съм дрямала, а съм учила, още от раждането на децата. Вземах си учебници и четях как се развиват децата, тогава имах достъп до учебници за детски медицински сестри, други нямаше как да намеря преди почти осемнайсет години. А после започнах съвсем официално да уча и си държах изпит за Пиаже, Беларжон, Госвами и т.н., някои от експерииментите на Пиаже съм ги правила с моите и видях, че макар извадката ми да е ннепредствавителна, пиаже е бил прав. особено забавни бяха експериментите с топчетата на различно разстояние едно от друго, за консервацияна количествоно. После и Сали и Ани с теорията на ума. За мен беше културен шок да видя, е наистина децата до определена възраст изобщо не вдяват консервацията на количество, че концепцията за човешка фигура еволюира от главоного към човек с всички поробности. та, недей да съдиш прибързано, особено когато ти липсват важни части от пъзела. Нищо ускорено няма, няма задни вратички, всичко си е съвсем нормално, дори изгубих време в забавяне няколко години, но животът не пита кога си готов за нещо, а ти сервира всякакви промени в плановете, има и други агенти в картинката. Като в онова клише е, че животът бил това, което ти се случва, докато правиш планове.  Не мога да оттговарям за твоите представи, те са си твои. Очевидно, че сега ти е паднало да си го върнеш, така че давай!

 Simple SmileТова ме разби, а как влизат децата в гимназия на работещите майки.
Уважавам правото на личен избор да си останеш вкъщи да си гледаш децата, или защото не ти се работи, или защото можеш да си го позволиш, но не и да се ползват децата като извинение.
 
Виж целия пост
# 560
Бояна, сума ти народ и на мен ми е обяснявал разни неща, но когато виждам, че на мен и на детето ни е добре, какво ми дреме за хорската жлъч и претенции? Аз си имам своите претенции и държа на тях, а останалите държат на друго и така.

Не може всички да сме доктори на науките, кариеристки или чоплещи семки на площадката безработни глигани.  Crazy


Майтапя се. И за жирафа са казвали, че такова животно нема  Grinning
Виж целия пост
# 561
Зари, хем не оспорваш, а оспорваш! Или не оспорваш правото ми на избор и не твърдиш, че съм ползвала децата за извинение, или оспорваш и използваш товва с децата като аргумент. Кое от двете, последно? щом съм направила нещо, значи съм имала причини за това. нужно ли е да обяснявам? Брей, да му се не види, всички тук началници и съдници се извъдихте на моя живот! Толкова ли ви е интересен или решихте просто така, да се упражните върху мен, за даа се самоубедите вие колко сте супер! Хубаво, давай и ти, кажи ми какви претенции имаш! Слушам ви, наредете се на опашката, обаче! Питайте ме мен, анализирайте мен, за да не се налага дапитате и анализирате себе си - по-безопасно е! Едната й вади очите дипломата ми, другата си разбила романтичните представи за мен, третата съвсем изкуккала от Канада, сега и ти! Още има ли?
Виж целия пост
# 562
Ето нещо, което ми направи впечатление днес.
http://m.webcafe.bg/article/1608171681
Виж целия пост
# 563
Simple SmileТова ме разби, а как влизат децата в гимназия на работещите майки.
Уважавам правото на личен избор да си останеш вкъщи да си гледаш децата, или защото не ти се работи, или защото можеш да си го позволиш, но не и да се ползват децата като извинение.
 
Какво разбиващо има тук? Децата на работещите майки влизат в гимназиите, висейки по цял ден в занималнята, а след това, висейки всеки уикенд по курсове за заветното кандидатстване. Няма лошо. Така им харесва на майките, така са избрали. Други майки като Андариел са избрали различен начин да си гледат децата и съвсем не им трябва извинение за това.
Виж целия пост
# 564
Андариел, а нали осъзнаваш, че ако ти си вид изключение (и си учила и чела много през цялото време) вероятно има и доста народ, които въобще не са чели толкова, а буквално са избутали санитарния минимум от 3 семестъра, но имат същото право да работят с деца, каквото и ти, и многото студенти, изкарали 4 години бакалавър + 1.5 години магистър? Нали това е поводът за възмущение: че на хора с 3 семестъра следване им е позволено да практикуват с деца, а не че лично ти имаш това право.
Виж целия пост
# 565
Ето, нещо което ме впечатли . Такова чудо не притежава никой друг български певец или
група . И вместо да си вземе милионите и да си гледа живота , тази жена ги е вложила в това, заради целия си екип  и обикаля за да пее на хората . Впечатлена съм искрено !
https://www.youtube.com/watch?v=kmQ8kBujTAI
Виж целия пост
# 566
Ох, хайде оставете я Андариел вече, не виждате ли, че и става неприятно. Трябва да има някаква мярка, каквото и да е, става леко садистично да се нищи един човек десет страници.А и незряло, не сме деца, трябва може да се уцели дозата. Wink
Виж целия пост
# 567
Ох, хайде оставете я Андариел вече, не виждате ли, че и става неприятно. Трябва да има някаква мярка, каквото и да е, става леко садистично да се нищи един човек десет страници.А и незряло, не сме деца, трябва може да се уцели дозата. Wink
Изтичат 24 часа от първото обещание да изкараш розАвото пликче. Ти си виновна.  Laughing
Виж целия пост
# 568
 Примерна съм, утре е деня на Русия,  ще се реванширам някой друг път, освен ако не искаш да ме видиш в шинел  Laughing
Обещавам Blush
Виж целия пост
# 569
Примерна съм, утре е деня на Русия,  ще се реванширам някой друг път, освен ако не искаш да ме видиш в шинел  Laughing
Обещавам Blush
Ти си решаваш, но на мен ми прави впечатление като някой обещае нещо  Laughing Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия