Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 484

  • 39 256
  • 740
# 270
Наминах и аз, посмях се с Иркините писания и се сетих колко хубаво ни беше преди Heart Eyes Вярно е, старата любов ръжда не хваща Mr. Green

Феми, темата е друга, не е за съкровището hahaha
Виж целия пост
# 271
 Видях , че не е за съкровището  Mr. Green ма и нея ша погнат   Joy  
Виж целия пост
# 272
Ох, наистина от сърце се посмях Joy
Екс севгилито и борби по-жестоки от Троянската война rotfImbo
Не е коректно да разнасям писанията напред-назад, но ме развеселиха... hahaha
Арен момък, ама много напълня бе, шкембенце и задник, туй-онуй... Shocked
Виж целия пост
# 273
Ох, наистина от сърце се посмях Joy
Екс севгилито и борби по-жестоки от Троянската война rotfImbo
Не е коректно да разнасям писанията напред-назад, но ме развеселиха... hahaha
Арен момък, ама много напълня бе, шкембенце и задник, туй-онуй... Shocked
Ай стига и ти СЯ, таман са си лика прилика със снААта, Mr. Green че да не изглежда по-мъжествена от него, Laughing не че не е, Whistling но това за Ча не е важно. smile3503
И двамата ни патрона са с вкус към противоположните полове олеле-мале, Joy Joy  hahahaхвани единия, удари другия, че да падне третия. Joy
Виж целия пост
# 274
  Няма шкебе бе  Марги  . Наля бузки  Joy зависи как го щракат



мъжкараната  не   е  дИбела  но  е нелициприятна.  Стойка  , физиономия , перчене , говор . Както казва Белл надула се като петел hahaha на футболната снимка
Виж целия пост
# 275
О да, сигурно като малки са падали на главите си, че то тяхното изобщо вкус не може да се нарече hahaha Той по разни челосани каки, даже си мисля че може и да си пада по каквото му падне hahaha Тя пък по разни грозофили с около две десетилетия по-големи от нея ooooh! Откачена работа ooooh!
Виж целия пост
# 276
Наде, баш си е така последното- противоположностите се привличат newsm47
И с другото съм съгласна.
Виж целия пост
# 277
О да, сигурно като малки са падали на главите си, че то тяхното изобщо вкус не може да се нарече hahaha Той по разни челосани каки, даже си мисля че може и да си пада по каквото му падне hahaha Тя пък по разни грозофили с около две десетилетия по-големи от нея ooooh! Откачена работа ooooh!
Аааааайде и ти СЯ, ми к'во толкова, Mr. Green tooth той по каки и лелки, Joy тя по батковци и чичковци. Joy
Извън кръга на шегата сааааа бега-мани. ooooh! doh
Виж целия пост
# 278
    мой да не  забелязва големото чЕло   и за него да е нормално  ooooh! Joy  

Хазал и Ча са един за друг ама ко да прайш  избраха си интелигентни  кобила и  плъхондер  Sick


 
погнаха съкровището    била грозилка  rotfImao





 
Виж целия пост
# 279
Ама ние и на гости ходим в комплект Laughing, видях видях... няма само аз да съм пришълец Mr. Green
Феми, събирам отзиви за снаата, да знам дали да ходя с Ча да я искаме. Май няма smile3506
Виж целия пост
# 280
   Къв е тоя зор да сватосаш  мИлиционера с шамана   ша одиш сама да  я  искаш smile3512  мой да е хлътнал ма не е такъв идиот  . Енгин ша го спре  Naughty Joy





  Дидеее  Hug  се разтопим малко  и охладим  Mr. Green Crazy



Бурак Дениз






  Mr. Green fiuuuuuu


Виж целия пост
# 281
Каква мощна задница Laughing


Кой ще е следващия Wink




Виж целия пост
# 282
Че е мощен, мощен е Laughing, как да рекламира дънки при това положение....
Аз се питам не кой ще е следващият занулен, а дали някой ще оцелее на финала Mr. Green
Виж целия пост
# 283
Че е мощен, мощен е Laughing, как да рекламира дънки при това положение....
Аз се питам не кой ще е следващият занулен, а дали някой ще оцелее на финала Mr. Green
Ама както сладко си похапва, може да рекламира примерно сладолед или разни напитки.... на мен ми се допушва като го видя с цигара пък не съм пушачка hahaha

Май занулена от Ичерде ще се окаже Гьозде Кансу Peace


Ето и превода от рускините:
Цитат
Гёзде Кансу присоединилась к новому сериалу телеканала StarTV Турецкий товар, который стартует 28 мая. Таким образом, ее героиня Йешим должна покинуть команду полицейско-мафиозных кротов в ближайшие пару серий

ПП Хазал започвала снимки за сериала от юли Peace
Виж целия пост
# 284
Ох, да си хапва нещичко Joy, а лозунга- Борбата е в храната Joy
Дано Хазал се появи скоро, че това дълго отсъствие от екрана Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия