Ирчето кви комикси щеше да измисли за Дуйгу и Ичардето

Ако не греша една от марките обличаща Ча в дизито е Колинса.



Сложих го заради това че от дни се носят слухове че това ще е новият Чачов проект.
Ча иска да е различен в ролите си и като нищо може да е вярно.
......
утре съм по български
......
.... нещата не са розови
над 5 хиляди нейни снимки ме заляха от Кан
..на кое се радва толкова
на сладоледа ли , който рекламира ли
на турския вариант на Евгени Минчев , с който пътува ли
или е голямо чудо да си в Кан
рекламирайки сладолед па макар и с гологлавата Кара Делевин
от скука , депресии и иииии.....и тя стана актриса
, а то и бил татус

и аз се радвам , че съм тук и си пиша с вас
Прекрасно място ...само с Феми не знам като видим Чачи как ще го разделим ама от нея не ревнувам ..... ич
Сложих го заради това че от дни се носят слухове че това ще е новият Чачов проект.
Само да е хубав сценария , мога да го гледам и без нито една жена да има във филма 
ти на матура ли си утре

защо ти, ще учиш вместо сина си за матурата? 








До болка са ми познати притесненията ви, Диде. Успех на момчето ти
Бел, и на твоето
Не се шашкайте повече от синчетата



моя вече ги мина.
Миналия ден таман говорехме с Бел и Профи кви убави времена бяха и колко много ми липсват ония дни
Такава носталгия ме ударила, че почнах Ферка да гледам пак за 168-ми път
Стигнах до момента в който Ме'мет ше става жиголо
Де отиваш бе дественик....
Той здрасти не е праил с гадже, ше иде да ги забавлява дъртите карачки....
Смях....
Та до тук стигнах

Едно време у светите зори ставахте 


Препоръчани теми